PETRALANA S A

Opinie o PETRALANA S A

HeyJO Nowy wpis

W województwie opolskim nie mo takiego zakładu jest w Bytomiu na Śląsku! -ino tyle. Siedziba w Katowicoch a fabryko w Bytomiu.

joJO Nowy wpis
@HeyJO

Jak widać faktycznie firma jest na Górnym Ślonsku

Cage Nowy wpis
@HeyJO

Petralana wykupiła drugi profil założony przez kogoś na woj. opolskie po to żeby móc moderować również tutaj komentarze. No i w sumie płaciła za dwa. A że teraz to mało komu płaci to też z moderowaniem na głównym profilu też jest problem (dostęp zablokowany).

Zuzanna Nowy wpis

@Mirek Cz. a próbowałeś brać udział w rekrutacji? Często na tego typu stanowiskach, oferta zatrudnienia jest rożna dla rożnych osób. Zależy to od wielu czynników - doświadczenia, wykształcenia.

Mirek Cz.

Prosze o informacje na temat pracy w dziale utrzymania ruchu UR jak wyglada praca jaka tam ekipa pracuje oraz atmosfera na wydziale, awaryjność itd. Z tego co widze stale szukają pracowników

Zuzanna

@Boberek może to wynika z większego zapotrzebowania firmy na takie stanowiska? Być może więcej osób pełni takie same zadania w PETRALANA? Na pewno więcej osób chciałoby poznać opinię na ten temat, czy ktoś posiadający większą wiedzę, mógłby się nią podzielić?

On
@Zuzanna

Przypuszczam, że ludzie niechcą się odzywać przez hejterów. Ludzi szukają bo się firma rozwija, widać to po tirach przed PETRALANĄ

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Magazynier. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy? @kowalski wspominasz, że wszystko się w firmie psuje. Jakie zmiany zaszły w PETRALANA w ostatnim czasie? Czego mogą oczekiwać osoby, które myślą o dołączeniu do firmy?

kowalski

Petralana nie placi ludziom nic jeśli chodzi o fundusz socjalny . Swieta idt nie ma nic teraz tez nie było nic . Odradzam tam pracować tym bardziej wszystko się tam psuje.

Bobrek
@kowalski

Cały czas szukają na te same stanowiska, o co chodzi

Bobek

Petralana nie zatrudniła żadnego bezrobotnego bytomianina, a nawet nie podjęła współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, dlaczego?

Melepeta

wiem co pracowałem dość długo. wyleciałem dyscyplinarnie bez powodu. pierwsi do zwolnienia dyrektorzy logistyki którzy się na niczym nie znają. może w koncu właściciele przejrzą na oczy. nikomu nie polecam tej firmy. same cwaniaki.

wózkowy
@Melepeta

Skoro pracowałeś tak długo zostałeś bezpodstawnie zwolniony dyscyplinarnie i nie odwołałeś się do sądu pracy to brawo Ty ! No a może coś jednak jest na rzeczy?

Melepeta

Dweil

Z tego co mi się wydaje, to warto spróbować pracy tutaj, linia produkcyjna jest bezpieczna i dość nowoczesna, jak na Bytom to naprawdę nie ma na co narzekać, warto spróbować jeśli branża jest Waszą branżą

xxx

Pracuje od 6.września.2016 na produkcji i ocena (w skali od 1-10, jeśli chodzi o atmosfere pracy to 5 i nieciekawe perspektywy związane z wypłatą i wysługiwanie się nowymi przez starszych stażem. WYZYSK!!,raczej poszukam czegoś innego?!

Naczelnik

Ogólnie to odradzam wszystkim tą robotę. Tam robią wszyscy po znajomości lub rodzinka na dobrych stanowiskach a reszty pracowników się nie szanuje. Mydlą wszystkim oczy że jest dobrze a pewnie ta firma długo nie pociągnie. Ogólnie straszny syf i bałagan i dyrektorzy którzy na niczym się nie znają. Jeżeli sam się nie zwolnisz to czymś podpadniesz i wylecisz dyscyplinarnie.

Obiektywny

Od 1800zł netto ? to chyba nie na zimnym końcu tj. pracownik produkcyjny/fizyczny .. mówimy o PODSTAWIE bez nadgodzin do których pracownicy są przymuszani, czyli suma sumarum podstawowa pensja około 1500/1600zł . Opóźnienie wypłat miesiąc w miesiąc o ok. 3-5 dni. Uczciwą pracą niczego tam nie osiągniesz, za to jak lubisz polizać tu i ówdzie to możesz wkręcić się do pracy ciut lżejszej lub mniej upierdliwej . Fachowcom zdecydowanie odradzam, lepiej znaleźć pracę ciut dalej ale taką gdzie choć w najmniejszym stopniu będą cię szanować i przestrzegać jako tako twoich praw. Robiłem tam rok i sporo potu tam zostawiłem więc gadki o "niechceniu" proszę sobie darować. Szans na lepszą kasę NIE BYŁO - NIE MA I NIE BĘDZIE. Generalnie jak chcesz przeczekać i porobić tam miesiąc/dwa to ujdzie ale mimo wszystko odradzam .

oo 1800zł do 2100 netto, zależnie od stażu, stanowiska oraz kwalifikacji.

myster m

szkoda słów

qwe

Szczery, ale można jakieś konkrety odnośnie pieniędzy?

Anka

Wiecie może czy rekrutują na jakieś stanowiska ?? Macie jakiś kontakt do działu kadr ?? lub e-maila ??

jorg

Przynajmniej jest robota a na Bobrku od dawna o nią trudno. Zarobki jak wszędzie. Zawsze sie znajdzie taki co woli obrażać innych zamiast sie wziąc do roboty.

Szczery

Własciciel, przyjaciele i przyjaciele przyjaciół to zupełnie inna bajka niż cała reszta. Firma póki co raczkuje, opóźnienia w wypłatach to raczej norma. Zarobki jakoś specjalnie też nie powalają. Atmosfera w pracy, tu już bywa różnie, ale w wiekszości to śmiech przez łzy. Generalnie prace polecam kombinatorom, szantażystom, pieniaczom, lesserom i lizodupom, bo Ci najmniej sie napracują, a najwięcej zarobią ;) Przed zatrudnieniem polecam skonsultować się z lekarzem, farmaceutą, babcią Jadzią, psychologiem, pracownikiem petralany, bądź jeśli to Cie nie zrazi, również psychiatrą.. Słowem końca, nie masz doświadczenia, a szybko chcesz je zdobyć, zapraszamy. W przeciwnym wypadku jeśli masz bogate doświadczenie, jesteś fachowcem, jak najbardziej odradzam.

Atmosfera w pracy miła, pensje przeciętne z opóźnieniem do 5 dni, firma w Bytomiu działa dopiero od października 2015r więc organizacja jeszcze kuleje. Nastawcie się na pracę po 200godz. miesięcznie bez dodatków.

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S A - Opolskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETRALANA S A?

Kandydaci do pracy w PETRALANA S A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETRALANA S A