irlandia

Opinie o Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski

geth 2016-05-17 14:29
Hej wszystkim. Dla ludzi, którzy muszą zarobić to świetna okazja. Aktualnie szukają kogoś na stanowisko kierowcy autobusu w Dublinie. 15 Euro na godzinę prowadząc autobus to nie są małe pieniądze, a można też dorobić wykonując na miejscu inne prace.
kaśś 2017-01-18 14:18
Czy ktoś może napisać cokolwiek na temat tej firmy?!
Dawid 2017-01-27 18:57
Popdpisuję się pod pytaniem Kaśś ktoś wie ? mają oferty na pracownika sezonowego w Anlgii i Irlandii
Rzeszow 2017-02-16 18:51
Witam czy ktoś pracował w tej firmie i może powiedzieć coś o nich bo mam zamiar wyjechać na zbiory truskawek i malin i innych prac które zapewniaja w Angli i Irlandi
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski - irlandia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski