Newu Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Newu Sp. z o.o.

jk 2016-08-13 22:31
A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie teraz?
Joanna 2017-06-14 13:07
Jesteś pracownikiem Newu? Podziel się swoimi doświadczeniami. Jakim pracodawcą jest firma? Co w niej jest warte pochwały, a co warto by jeszcze zmienić? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy.
opa 2017-07-28 08:01
Czy ktoś kto pracuje albo pracował w tej firmie może coś o tej firmie napisać ?!
Joanna 2017-09-05 11:38
Aktualnie firma Newu Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/Telekonsultant – Medycyna Estetyczna, Ginekologia i Chirurgia. Z oferty można wyczytać, że zapewniają współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach, atrakcyjne warunki premiowania uzależnione od wyników sprzedaży, dużą samodzielność planowania i realizacji zadań, perspektywy rozwoju zawodowego, wsparcie zaangażowanego i profesjonalnego zespołu. Może ktoś aplikuje na taką ofertę pracy?
Wiola 2017-10-03 11:28
Jest ogera pracyale przedstawiciel handlowy czy dajecie auto
Wiola 2017-10-03 11:31
Widziałam ofertę pracy ale mam zapytanie czy dają auto na przedstawiciela handlowego a nie telekomsultant jak pisze Joanna Wiec o co chodzi bo chciałam aplikowac
Joanna 2017-10-03 11:47
@Wiola w ofercie pracy jest napisane, że zapewniają samochód służbowy. Czy aplikujesz może na ofertę Przedstawiciela Handlowego? Czy ktoś z was podzieli się swoją opinią o pracy w firmie Newu Sp. z o.o.?
ola 2017-10-04 08:13
Zapliowalam na przedstawicielatraz czekamy na tel,i napisze jak będzie na rozmaicie jak mnie zaprosza
Zostaw swoją opinię o Newu Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newu Sp. z o.o.