MULTI PHARM

Bielsko-Biała

Opinie o MULTI PHARM

admin 2015-10-18 13:20
Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy Multi Pharme S.A. ? Twoja opinia jest ważna.
oni 2015-11-29 14:10
Firma w ofercie o pracę pisze w swoim opisie stanowiska: Działanie zgodnie z najwyższymi standardami pracy! A przedstawiciele zmuszeni są do sprzedaży złej jakości suplementów, co na pewno nijak się ma do działania zgodnego z najwyższymi standardami. Przestrzegam przed firma lepiej się dwa razy zastanowić nim się podejmie decyzję o współpracy...
dla nich nie 2016-05-05 12:35
Witam. Firma Multi-Pharm Wałbrzych - czyli lizaki i rurki dla dzieci to jakaś kabała. Przedstawiciele sprzedają Suplementy złej jakości a dermokosmetyki to drogie kosmetyki dla dzieci jakościowo może lepsze ale szału jak za taka cenę nie robią. Przestrzegam przed firmą. Właścicielki myślą, że jak odkupią produkt od producenta i dołożą swoja marżę to już mają swój produkt i zwojują nim świat ale tak nie jest bo jak produkt jest bardzo słaby to szanse też są słabe.
ala09 2016-05-16 21:54
a ja mimo wszystko uważam że sprzedają wysokiej jakości produkty @dlanichnie, a szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju splementy, poza tym, ich solidność zachęca mnie aby postarać się u nich o zatrudnienie jako Przedstawiciel farmaceutyczny nawet
Paulina 2017-05-31 13:59
Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w MULTI PHARM? Co więcej napiszecie o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Jakie macie rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?
Zostaw swoją opinię o MULTI PHARM - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTI PHARM