LCM Corp Sp. z o.o.

52-017 Wrocław

Opinie o LCM Corp Sp. z o.o.

NIezadowolony 2015-04-10 09:50:00
Zdecydowanie nie polecam
1) nie potrafia dobrac koloru roznica w elementach jest ogromna
2) auto zostalo oddane z krzywa felga pomimo iz pytalem czy bylo sprawdzone
3) zle spasowane elementy skutkiem czego uszkodzeniu ulegla chlodnica
4) czas oczekiwania nieakceptowalny 3 tyg na wymiane zderzaka lampy i amortyzatora to jakas sciema
Laweta 2015-09-24 14:29:42
Jaśnie pan przyszedł na rozmowę umówioną. Powiedział, że trzeba czekać bo on ma teraz spotkanko, zamkną drzwi i tyle go było widać. Zapewne takie ma samo podejście do pracowników. W ogóle co to za zapraszanie na rozmowę, przez telefon nie otrzymałem żadnej informacji na czym polega praca.
Kier998 2015-10-19 12:02:19
Otrzymałem zaproszenie na rozmowę do w/w firmy, kobieta umawiająca spotkanie nawet nie potrafiła odpowiedzieć na jakie stanowisko i czym mam się zajmować. Trudno pamiętać jak się wysyła x CV w różne miejsca na czym ma polegać konkretna praca. Proszono mnie także o informację telefoniczną jeżeli nie będę mógł się stawić na spotkanie. Wymagają być fair a sami do końca nie są... Na tajemnicze telefony nie mam czasu, jeżeli nie udzielają podstawowych informacji ja nie widzę powodu informowania ich o rezygnacji ze spotkana.
Piotr 2016-08-23 13:41:54
Świetny zakład blacharsko-lakierniczy. Obsługa na dużo wyższym poziomie niż w innych niezależnych warsztatach. Standard taki jak w autoryzowanych serwisach. Są wymagania co do pracownika, ale tez świetnie płacą i przełożeni to naprawdę ludzie z poprawnym podejściem do pracownika.
Zostaw swoją opinię o LCM Corp Sp. z o.o. - 52-017 Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCM Corp Sp. z o.o.