logo Scena Kulturalna Sp. z o.o.

Scena Kulturalna Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Scena Kulturalna Sp. z o.o.

morze 2016-04-02 12:05:05
Scena Kulturalna Sp. z o.o. poszukuje MANAGER PROJEKTU KULTURALNEGO. praca polega na Kompleksowej odpowiedzialności za funkcjonowanie Sceny Kulturalnej w danej lokalizacji
śmiech 2016-04-04 16:20:39
Hej, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na managera projektu? Można liczyć na zakwaterowanie i strój służbowy, a pewnie się trafia na dwuskładnikowe wynagrodzenie.
liung 2016-05-04 19:21:45
Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie , ale mam nadzieję , że te pozytywne opinie są tymi bliższymi prawdy. Co do rozmowy @śmiech słyszałem , że managerowie przyszli z doświaczeniem spokojnie dają rade
1
Kosmik 2016-05-17 19:30:23
Jeśli chodzi ci o stanowisko managera projektu kulturalnego to możesz mieć rację @liung. Właściwie jak tak spojrzałem na tą ofertę to wygląda nieźle. Zapewniają bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system premiowy, narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań, a nawet zakwaterowanie.
Zostaw swoją opinię o Scena Kulturalna Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scena Kulturalna Sp. z o.o.