Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

KAPITAN_DYNAMIT

Witam serdecznie. Tu mowi wasz KAPITAN. Usiądźcie wygodnie i zapnijcie pasy. Bo zapowiada sie jazda bez trzymanki. Kontynuujac opisywanie sytuacji jaka ma miejsce w cudownym zakladzie jakim jest Kelvion, chcialbym na chwile zatrzymac sie przy pewnej dwojce menedzerow. Owszem na firmie mamy ich kilku ale mysle, ze ta dwojka jest dosc specyficzna i łamie wszelkie prawa fizyki. Zaczniemy moze od K. Otoz K uwaza sie za niewiadomo jaka gwiazde swiatowego formatu, taka typowa alfa i omega, co to nie ona itd itd. Prawda jest zgoła inna. Bardzo brutalna moglbym rzec. Otoz K nie nalezy do osob kompetentnych. Z wielka łaska udziela jakichkolwiek informacji, od siebie zero inicjatywy, no bo po co uzywac mozgu skoro ma sie wokol siebie innych i na innych mozna zwalic cala roboote. Ale jezeli chodzi o walenie meilami z donosami na prawo i lewo to łooooo... Jasne, ze tak. Dlaczego by nie. Przeciez Ta osoba jest wiecznie niewinna. Zero jakiejkolwiek pokory itd. BRAWO. Lecimy dalej: Obywatel G. As wywiadu. Jedna wielka encyklopedia. W swoim mniemaniu chodzacy ideal. :D Taka sama gwiazda jak osoba opisana powyzej. Ale jezeli ktos wpadnie na dobry pomysl to G od razu sie pod tym podpisuje. Mozna powiedziec, ze po trupach do celu. Przy kazdym nowym projekcie jeszcze jest wykazywane jakiekolwiek zaangazowanie a potem to juz nie nie nie. Absolutnie. Wszystko toczy sie wlasnym zyciem. Oczywiscie dopoki cos sie nie wydarzy bo wtedy jest bieganie i szukanie winnych. Przewaznie wszystkiemu winna jest produkcja ale, to ze czasami zdarzy sie, ze biuro czegos nie wypisalo albo nie zamowilo to jest okay. Kazda wtopa niektorych pracownikow biurowych jest zamiatana pod dywan. W ocenie naszych dowodzacych oni sa nieomylni i bardzo bardzo wspaniali. To cala reszta jest banda nieudacznikow. Tylko pogratulowac takiego podejscia. A koniec koncow to kto ratuje tyłki bandzie z biura?? yyyy... PRODUKCJA. Tak btw szacun dla nich. Bo gdyby nie oni biuro nie mialoby co do gara wrzucic. Podsumowując. To sa jedne z tych osob, ktore tylko "SĄ". Cala robote potrafia zwalic na innych ale laury zbierac to pierwsi. Dobrze by bylo gdyby ktos na górze w koncu przejrzal na oczy i zrobil porzadek. Bo w takiej firmie nie powinno byc miejsca dla hmm... delikatnie mowiac: "swietych krów". P.S: opisalbym jeszcze jedna osobę ale na to tez przyjdzie pora. :D P.P.S: KAPITAN_DYNAMIT nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa. To dopiero poczatek. Niech sie kelvion w koncu zreflektuje i pochyli nad tym jakich ludzi zatrudnia. Dziekuje za uwage. Zycze Panstwu milego wieczoru !!! AVE !! JTCNW. ***** * *******

nawa1
@KAPITAN_DYNAMIT

Witam, Jeżeli wszystko Ci tak nie pasuje, płacą słabo, pracują tu sami niekompetentni ludzie to co Ty tu jeszcze robisz. Są ludzie którym pasuje praca tutaj i niepotrzebnie wprowadzasz niezdrową atmosferę. Zmień proszę pracę i będziesz miał wtedy fantastyczne życie w utopi . A na pewno gdzieś potrzebują najlepszego elektryka

Witam Państwa, jestem już na szczęście byłym pracownikiem, aczkolwiek nadal docierają do mnie informacje z firmy z którą mocno byłem związany,zatrważa mnie ignorancja kierujących firmą, chciało by się krzyknąć to nie automotiv, z informacji wynika,że zaczyna to być(usunięte przez administratora), podnoszenie dyscypliny totalnej, nie wpłynie ani na jakość ani na wydajność produkcji, to osiąga się szacunkiem do pracownika i pozytywnym motywowaniem go, utrzymywanie (usunięte przez administratora), oraz nagradzanie ich wyłącznie za to ,że są, frustruje tych którym się chce, którzy jeszcze mają jakieś resztki honoru zawodowego, ale sądząc z opinii pracujących tam nadal osób, piszę pracujących a nie zatrudnionych, przełożeni akceptują zaistniała sytuację i nie przeszkadza im to w żaden sposób. Błędy w zarządzaniu ludźmi doprowadzają do zawiści i kłótni między pracownikami, proszę państwa z zarządu ,nie tędy droga, jeszcze trochę i sami będziecie pracować na tej produkcji. Reasumując ,ktoś kto chce przyjść do tej firmy, a ma jakieś aspiracje na rozwój i naukę, nawet niech nie próbuje, takie osoby są raczej inteligentne, a tam pracownik jest traktowany jak analfabeta i (usunięte przez administratora) radzę omijać, no chyba ,że nie ma się aspiracji, albo potrzebny jest tylko zus. A jeszcze dotarły do mnie wiadomości ,że pracowników na etacie wysyła się na przymusowy urlop, a na jego miejsce wchodzi osoba zatrudniona na umowę zlecenie, poważnie panie B?????

Byly pracownik.
@Sprawiedliwa

Auta są ważne ale ważniejsi są nowi kierownicy ponieważ dyrektor musi obsadzić stanowiska swoimi ludźmi. Teraźniejsi kierownicy zwłaszcza na zakładzie przy ul.Strefowej nie mają ani doświadczenia ani wiedzy na takie stanowisko. Pan Kowalski z produkcji ma większą wiedzę. Chodzenie z filiżanka w ręku po korytarzu to nie jest dobry przyklad. Niestety ale były szef produkcji Pan Dariusz B. Był osoba reprezentatywna z dużym doświadczeniem, ogromem wiedzy oraz szacunku do ludzi. Niestety młodzi kierownicy wprowadzają swoje nowe zmiany w których jedynym celem jest rozwalić zespoły, stanowiska obsadzić ludźmi po znajomości którzy będą im wdzięczni za pracę i będą klaskac na ich widok. Co miesiąc mlodzi pracownicy składają wypowiedzenia, zmiany stanowiskowe.. coś poszło chyba nie tak... Zamówień brak, sprzedaż na fatalnym poziomie, nowi kierownicy którzy nie mają pomysłów, wiedzy oraz chęci.

Kubek

Jak zarobki w biurach ? Widzę ofertę na logistyka i zastanawiam się czego można oczekiwać zarówno na start jak i po dłuższym czasie jak podwyżki ewentualny awans itp?

@Kubek

Piszecie o stażu? to tutaj w ogóle przed rozpoczęciem istnieje możliwość na jakąkolwiek negocjacje? to oznacza, że każdy ma prawie takie same warunki, względem podwyżek tak samo? to ludzie jakoś szczególnie dbają o wyniki czy po prostu pracują tylko tyle ile trzeba?

Dzień dobry, na jakiej zasadzie przyznawane są premie konstruktorom? Piszą, że wynoszą one 7% od podstawy, więc po pierwsze czy to zawsze kwota w całości i czy można jej nie otrzymać? Zastanawiam się też jak częste mogą wychodzić podwyżki skoro to byłoby liczone od podstawy

dudek

witam ponoc na elektryka stawka 42zł brutto ?

jak Nowy wpis
@dudek

dokładnie po kursie zakupionym na portalu mam papiery i jestem super elektrykiem daja 43,50

Kubek

kubek
@Kubek

4000 pln na reke i podwyzka raz do roku 100-200 pln netto , nie ma premii kwartalnej . Brak premii za terminowosc . moze komus uda sie uzyskac 4500 na start

kubek

Kurcze to mocno średnio jak dla kogoś z doświadczeniem, faktycznie raczej praca na start w zawodzie niż na dłużej :( Dzięki za odpowiedź !

@kubek

Przy jakich warunkach można zyskać te wspomniane 4500 na start? czego przy tym wymagają? Dodatkowo ile średni staż pracy może wynieść? Zastanawiam się ile max udało się komuś zebrać po tych 200 pln rocznie

Kubek Nowy wpis

Po okresie próbnym 3 miesięcznym nie ma zmiany stawki to co się uzyska na start tyle się ma . Ile kto jest w stanie wytrzymać na stażu to powinno być pytanie .

@Kubek

Ktoś napisał o zatrudnianiu osób bez żadnych kompetencji a ja w tym ogłoszeniu dla elektromechanika widzę, że jednak wymagają chociażby 2 lat doświadczenia. są również wskazane inne uprawnienia. Skoro tak to wiecie przy tym może jak docelowo się zarabia? Nie podano stawek niestety a potrzebuje się dowiedzieć

@coraz gorzej

@TA ja nie napisałem o tym co jest w ogłoszeniach ,tylko na podstawie obserwacji własnych i innych ludzi podczas długoletniej pracy w tej firmie .

@@coraz gorzej

Ano, ale tak dla jasności, każdy ma mimo wszystko uprawnienia, które są jak widać? Wymagane? i to wspomniane 2-letnie doświadczenie jest niezależne od firmy, z której się je przyniesie? Mnie to zarobki teraz interesują, zwłaszcza ze teraz od nowego roku. gdy właśnie widnieje oferta to będą już na innej zatrudniać?

Inia

Właśnie ciekawa jestem wyjaśnień co do tego a raczej stosunku tych starszych pracowników. Co w takim wariancie gdyby chcieli odejść i ewentualnie znowu się zatrudnić, wtedy mieliby nowa stawkę? Teraz jakie w ogóle są? pisali kiedyś o 28 zł. a te nowe osoby maja dosłownie identyczny zakres obowiązków oraz normy?

VENOM

Czytam sobie opinie o firmie, w ktorej pracowalem x czasu i nie moge wyjsc z podziwu. Jak to wszystko sie zmienilo. Oczywiscie na gorsze. Jak wiele robi zmiana kadry. Kiedys przychodzilo sie do pracy z usmiechem na twarzy. A teraz patrze na te wpisy i ręce opadają. Moze ktos sie w koncu opamięta i zrobi porządek. T(usunięte przez administratora)

@coraz gorzej

Niestety wszystkie opinie tutaj to prawda .Ta firma coraz bardziej schodzi na psy, zatrudnia się osoby bez żadnych kompetencji na wyższe stanowiska a na produkcje wymaga się niewiadomo jakiego doświadczenia ,śmieszne to jest. Coraz więcej jest tu takich asów co mają na wszystko wylane ,wynagrodzenie dostają za to że poprostu są a że nie ma z nich żadnego pożytku to już inna sprawa .Dojeżdża się innych ,którzy mają jeszcze jakieś ambicje i chęci żeby o cokolwiek się starać ,ale patrząc na co po niektórych nie chce się poprostu .Brawo oby tak dalej ,niedługo w biurach nie będzie już nikogo kompetentnego zostaną tylko te gnioty co wiecznie nic nie wiedzą i nie potrafią .Powodzenia

Janicniewiem

Lepiej dali by godny talon PLN, niż te PACZKI +

xXXx

Dodatki do obiadów, zwroty kosztów dojazdu, premie za pracę ponad normę... to nie tutaj. Pracowałem tam kilka lat (zakończyłem pracę w 2022r., może coś się od tego czasu zmieniło, choć wątpię), więc mogę trochę powiedzieć/napisać. Jeżeli ktoś pokaże, że potrafi zrobić więcej niż inna osoba na tym samym stanowisku to jedyne na co może liczyć to podniesienie normy i nic poza tym - w żaden sposób nie przekłada się to na stawkę itd. Osoby, które dopiero co zaczynają pracę (często osoby, które dopiero skończyły szkołę) na start dostają przynajmniej tyle samo co kilkuletni pracownik (fajnie jak się dopiero zatrudniasz, gorzej po czasie jak przychodzą nowi i dostają jeszcze więcej niż Ty jak już ogarniasz swoje stanowisko). Premie niby są, ale "szanowny" (nie bez powodu w cudzysłowu) B**da jest w stanie obciąć sporą ich część za rzeczy nie związane w żaden sposób z obowiązkami pracownika. Jako przykład dajmy lakiernie - lakiernicy mieli obciętą premię za kurz na szafce z farbami (która jest wyższa od nich), posprzątali szafkę to w kolejnym miesiącu mieli obciętą część premii za kurz na grzejnikach, w kolejnym miesiącu za pajęczyny na oknach - zawsze znalazł się jakiś powód, żeby oszczędzić na pracownikach nie patrząc na to jak dużo ktoś robi. Kierowniczka kadr, której (usunięte przez administratora) - jak już ktoś wcześniej napisał, jak coś trzeba to załatwi, niestety czasami trzeba chodzić po kilka razy, bo ma ważniejsze zajęcia typu pogaduszki itp. Przysłowiową wisienką na torcie jest pan B**da, który najwięcej wymyśla jeżeli chodzi o "ulepszenie systemu pracy" nie mając nawet pojęcia jak jakakolwiek maszyna działa, czym kto się zajmuje.

nindza

podobno na dzien dobry daja 28 brutto ?

Gabriela
@nindza

Elektryk czy konstruktor? Widzę dwie dostępne oferty na takim stanowisku. i skąd to info tak w ogóle? Jak widziałam oferty sprzed dwóch lat ze stronki UP to zaczynało się od 20 pln, po dwóch latach wzrost o min 8 zł? Myślicie, że znowu czwórka wleci?

aaa
@nindza

A Junior Financial Controller? Widzę, ze o kasie zaczęliście debatować. Taka oferta tez wisiała na linku, że 12 osób się zgłosiło, dlatego zaciekawiło mnie to zainteresowanie. pytanie tylko za jaka kasę się robi? Jest to standard czy zależy jak sobie wynegocjujesz?

Van Damme
@aaa

Skoro jesteś taki ciekaw to zarobki Młodszego Kontrolera Finansowego kształtują się na poziomie minimum 10000zł miesięcznie brutto na umowie o pracę, aczkolwiek jeśli się dobrze negocjujesz to i 12000-13000zł raczej nie będzie problemem.

@Van Damme

Cześć, te wspomniane negocjacje na jakiej zasadzie nie będą problemem? Masz co do nich jakieś konkretne porady? Czy występuje cos na co pracodawca zwraca bardziej szczególna uwagę, czego nie znajdziemy w ogłoszeniach? AS w rękawie zawsze się przyda

Kiedyś

Szanowni Państwo Jestem zaszokowany ilością negatywnych opinii na temat Kelvion Machine Cooling, zdaję sobie sprawę z tego, że rządzący niestety są kompletnie odklejeni od rzeczywistości, nie dociera do nich to co mówił mój znajomy, ponoć określił bolączki swoimi ,,warunkami pracy", z tego co dowiedziałem się, nie zrozumieli. Przykro mi to pisać, bo nadal czuję się związany z tą firmą, ale odkąd odeszli tacy ludzie, jak: Krzysztof K. Janusz G. Piotr J oraz nie specjalnie darzony przeze mnie sympatią, ale jednak radzący sobie o wiele lepiej niż obecny, były szef produkcji Pan B. Obecnie docierają do mnie informacje, oraz czytam tu na forum, że dyrektorów jest jak mrówek, tylko coś nie za bardzo przekłada się to na markę i jakość produktu, powiem tylko tyle, JAKOŚĆ OSIĄGA SIĘ SZKOLENIAMI I PODNOSZENIEM KWALIFIKACJI PRACOWNIKÓW, ILOŚĆ WŁAŚCIWYM MOTYWOWANIEM PRACOWNIKÓW, robienie z firmy (usunięte przez administratora) nie sprzyja ani jakości ani ilości, dodać by do tego trzeba jeszcze właściwe zarządzanie i planowanie produkcji, jestem pewien, że takie proste rzeczy poprawiły by i jakość i spowodowały by większe zaangażowanie pracowników, w tej chwili na nadgodziny zostają bo są podle wynagradzani za swą pracę, zostają po pieniądze a nie by pracować, oczywiście są nieliczni którym honor zawodowy, honor pracownika nie pozwala tylko siedzieć na przeznaczonym do tego miejscu, pracują mimo wszystko, bo nie umieją inaczej, tu chciałbym jeszcze raz pozdrowić osobę z nickiem nawa 1. Wszystkiego dobrego szanowni Państwo

@KAPITAN_DYNAMIT

Ze swojej strony dodam tylko,że z jakiś niewyjaśnionych przyczyn pobłaża się opisanym postaciom, mimo iż niejednokrotnie narazili firmę na straty oraz na utratę prestiżu i dobrej marki, ciągle wydaje mi się, że osoby na stanowiskach decyzyjnych,żyją w świecie równoległym, nawet jasno wypowiedziane zdanie, dotyczące kierunku który widzi załoga(przynajmniej ci którym się jeszcze chce i kieruje nimi jakiś honor pracowniczy) przyniosło raczej odwrotny skutek, podziwiam krótkowzroczność osób, od których zależy dobro firmy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i JTCNW

nawa1

KAPITAN_DYNAMIT

Coz moge rzec. Kelvion to jedna wielka firma "kochajaca i szanujaca" pracownikow ( tylko tych pracujacych w biurze). Natomiast pracownicy produkcji sa chyba złem koniecznym. Wszelkimi niepowodzeniami naszych cudownych, drogich, najlepszych i najukochanszych konstruktorów, technologow i tym podobnych gadów jest obwiniana produkcja. Natomiast kadra menedżerska (pomijajac najlepszy dział w tym zakladzie czyli inzynierow elektryków, którzy pomoga bezinteresownie) nie ma sobie niczego do zarzucenia. Siedzą sobie w klimatyzowanych gabinecikach i tylko: hahaha hihihi. Jak tylko sie do nich wejdzie, pomoga, owszem. A ile sie przy tym nastękają. Gdyby wzrok mógł zabijac to zapewne 3/4 pracownikow produkcji bylaby juz martwa :P :P. To pierwsza sprawa. Druga. W pazdzierniku albo w listopadzie zaklad startuje z nowa produkcja przejeta z Francji. Jakis czas temu ruszyla delegacja z firmy do zakladu francuskiego z misja zwiadowczą. Co z tej wizyty wyniesli?? hmmm.... NIC. W dalszym ciagu nikt nic nie wie. Co bedzie robione, jakie maszyny przyjada, jakie materiały. Gdzie to ma byc montowane i co najwazniejsze: "KTO MA TO ROBIĆ". Owszem firma prowadzi rekrutację. Na dzien dobry nowemu pracownikowi oferuje sie stawke na poziomie 28zl/h. A ktos kto pracuje X lat nawet nie ma 25zl. Wiec o czym my rozmawiamy. Gdzie tutaj sens, gdzie tutaj logika. Kelvion to juz chyba dawno nie jest zaklad produkcyjny tylko taki typowy "STAN UMYSŁU" jak (usunięte przez administratora). I nastawienie: "dobra jest, jakos to bedzie, coco jumbo i do przodu" W taki sposob drugiej Japonii nie zbudujemy, Co najwyzej Koreę Północną. Dziekuje za uwage :P Życzę Państwu milego dnia. PIONA !!! JTCNW

@KAPITAN_DYNAMIT

Pozdrowienia dla wszystkich Państwa Widzę kolejne wpisy dotyczące nieudolności kierujących zakładem, błędy kadrowe, oraz dysproporcje w wynagrodzeniu, dorzucę tylko do tego co Kapitan Dynamit pisze, że podwyżki płac dotyczą w tej firmie nieudaczników, natomiast pomija się osoby faktycznie wartościowe. Pozdrawiam miłej pracy

Janicniewiem

Strach pomyśleć co będzie się działo jak ruszy produkcja z Francji, i kto będzie przytym robił... (niema kim robić), Francuzi nie pomogą nie rozkręca tej produkcji, zapewne będzie jak zawsze, radź sobie sam lub jakoś to będzie...

@Janicniewiem

Sugerujesz przy tym, że po prostu będzie więcej roboty i ewentualnych nadgodzin? Kiedyś ktoś już o nie pytał ale ich temat zbytnio nie został rozwinięty. Myślicie, że byłyby wtedy lepiej płatne niż regulaminowo?

Czy w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dodam jeszcze ,że zwiększanie ilości dyrektorów i kierowników, nie zmieni fatalnego stanu jakości produkcji oraz nieterminowości i braku wydajności, w tym miejscu chciałbym podziękować adminowi za usunięcie niektórych sformułowań z poprzedniego tekstu. Taka jest niestety prawda a usuwanie prawdy jest nieetyczne.

Sprawiedliwa

Mnie osobiście najbardziej bawi fakt, że na produkcji jest stary dojechany sprzęt, który nie nadaje się do użytku, a zamiast sprzętu do zakładu są przyjmowani nowi dyrektorzy itd. którzy bez problemu dostają nowe Passaty na ktore pracownicy tyrają ????

Byly pracownik.
@Sprawiedliwa

Timon

Mamy połowę kwietnia podwyżek brak, aneksy pojechały do Niemiec... szacunku do pracowników nasz władca nie ma za grosz. Państwo z biura wychodzi na papieroska co godzinkę w parkach.... mlody kierownik chyba jest zadowolony z pracy kolezanki szefa która non stop wychodzi się dotlenić... pracy dużo, rąk do pracy brak kolejka za bramka już czeka:-) kierownicy się mnożą. Oby tak dalej.

Tupac

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko produkcyjne? Ile można zarobić?

Robert
@Tupac

Na produkcji stawka początkowa 23zl brutto. Później podwyżki 50gr-1,50. Praca ok spokojna. Można pracować w soboty. Polecam.

Aż chce się pracować
@Tupac

23 zł brutto na godz a ja po ponad 5latach pracy na produkcji nie mam 24zl na godz więc podwyżka to 30gr do 80 gr max I to brutto raz na rok zachęcająco i motywująco a no i co do nad godz I sobót No to są by człowiek mógł przeżyć z wypłaty bo tak to cieniutko i nie licz na docenienie bo cie tylko beda wykorzystywać

Julia
@Aż chce się pracować

Eee to generalnie polecasz żeby się zatrudnić czy odradzasz?

Nie warto.
@Aż chce się pracować

Dokładnie, ja miałem w 2021r. 21.70zł na godzinę po 9 latach pracy, w środku roku zaproponowali mi podwyżkę bodajże 86gr więc nadal nie miałbym nawet 23zł brutto. Na produkcji tylko wybrańcy mają jakieś "sensowniejsze" stawki, reszta ma robić a jak nie pasuje to brama.

Aż chce się pracować
@Julia

Do każdego wybór należy ludzi trzyma tu tylko to że jest na miejscu a mnie że mam może 5min do pracy na nogach i tylko tyle resztę poczytaj se w pozytywnych komentarzach hehe...

sraju na jaju
@Aż chce się pracować

bladż 18 netto nic niepanimaju 2% pepik 30 netto panimaju 30% polaczek 23 brutto panimaju 250% dymanko na maxa

Grażyna
@Aż chce się pracować

Może to przez ten kryzys podwyżki takie małe, trzymam kciuki, żeby firma w końcu dała więcej. Są jakieś premie czasami, dodatki na święta? No i czy tylko są te soboty, czy też w tygodniu jakieś nadgodziny?

OBSERWATOR A HX
@Robert

Zatrudnianie ludzi typu 60plus lub 18plus pierwsza praca w życiu... kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne ?? Stawiam na osobę która jest totalnie oderwana od rzeczywistość. Szkoda ludzi doświadczonych którzy jeszcze chcą pracować w tej firmie którzy napędzają jeszcze ta produkcję bo każdy ma granice wytrzymałość. Wciskanie ludzi z łapanki na produkcję by ich czegoś nauczyć a może się uda to zły pomysł. Zarządzanie totalnie zagmatwane pogubione nie wiadomo do czego darzące ludzie ogarnijcie się bo jeszcze chwila i nie będzie miał kto przyuczyć tych bardzo chętnych ogarniętych pojętych komunikatywnych ludzi do pracy. Pracuje tu bardzo długo ale niestety patrząc na to co tu się dzieje muszę szukać innej pracy dzięki takiemu zarzadzaniu firmą nie ma tu możliwość rozwinięcia tylko wyzysk nie ma tu logiki nie ma tu planowania produkcji itp nic tu już nie ma tylko rozpier... szkoda mi tylko tych biedakow którzy uczą tych ludzi aaa szkoda dalej pisać pozdro na produkcję u Dawida W. Obserwator A hx współczucia na dział llk do Piotra J. Brawo dla kadr i wszystkich w biurowcu oby tak dalej a sami doprowadzicie do upadku tego zakładu. Odradzam pracę w tym zakładzie dla kumatych a zachęcam dla tych co nic nie potrafią tu zabłysnąć można niewiedzą i totalnym brakiem zaangażowania tutaj takich trzeba.

wyj ebane
@OBSERWATOR A HX

a co sie spodziewasz ze ktos normalny przyjdzie za takie pieniazki po nowym roku wykwalifikowany pracownik z długoletnim stażem bedzie miał tyle samo co sprzataczka hahahahaha wyglada na to ze kadra zarzadzajaca jest od konkurencji za chwile bedzie upadłosc i powodzenia

zombi
@Tupac

podobnie jak w innych zakładach, czyli jak to w zakładach, mordęga i praca ciężka ale kasa jest ok. podobnie jak inne miejsca i podobnie tylko jakies wazniaki w garniturach tylko obiecuja. majwiekszy minus to ciagle zamniete kadry, takiej szopy to w zadnej firmie w swiebo nie widzialem, potrzebowalem cos to kilka dni probowalem sie dostac, te panie to chyba tylko tam dla zasady sa

ZPCH

jak widac jest to zakład pracy chronionej wiekszosc z batorego ;-)

Sylwia

Czyli zarobki na poziomie najniższej krajowej tak? A praca jaka, ciężko jest czy raczej człowiek się nie przemęczy?

elegancko
@Sylwia

przez 8 godz. ogladasz telewizor i bawisz sie z pieskiem polecam

Julia
@elegancko

a co to za stanowisko i skąd tu się jakiś piesek wziął? telewizor w sumie także... coś rozwojowego chociaż idzie obejrzeć?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. na stanowisku Inżynier Sprzedaży? Czy pracownicy dostają premie?

co

zarobki sa nie istotne ciesz sie ze masz prace spytaj yyyyy

Electromagic

Może i ma smutne ale każdy liczy się z tym że imprezy publiczne mają to do siebie że jest na nich dużo znajomych twarzy i niestety każdy ma prawo do wypowiadania się na takich stronkach. Każdy bawi się jak mu pasuje ale musi liczyć się z oceną innych:-)takie czasy.

Jak długo trwa proces awansu w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Haha

W tym zakładzie zdarza się awans jak kogoś wywalą albo sam ucieknie, przy czym i tak preferują się kandydatów spoza firmy, więc proces może trwać w nieskończoność. Są i byli pracownicy co pracują jako szeregowcy od 30stu, a nawet 40stu lat.

Ilona
@Haha

Czemu spoza firmy, wewnętrznych nie ma?

@Ilona

Nie ma, a jeśli są to niejawne, ustalane indywidualnie. W przeciągu ostatnich 10 lat z produkcji na stanowiska nierobotnicze (do jakości, technologii, albo na majstra) awansowano może z siedem, osiem osób? Nie więcej jak 10. Podobnie sprawa ma się w biurach. Część osób z wyższych wykształceniem po prostu uciekło do innych firm bo trafiali na mur w tej kwestii.

STARY PRACOWNIK

LUDZIE TAK DŁUGO NIE ŻYJĄ...

Ilona
@Haha

To chyba rzadko się zwalnia wakat co? Czyli może nie jest tak źle?

@Ilona

Rotacja zarówno na produkcji jak i w biurach jest większa niż kiedykolwiek, a będzie jeszcze większa ze względu na inflację i wynikającą z niej presję płacową, na którą wierchuszka nie reaguje. Kto ma więcej oleju w głowie i nie jest kilka lat przed nabyciem praw emerytalnych planuje przejść do innej firmy, albo już to zrobił. Cała reszta to albo osoby które nie poradziłyby sobie w strukturach innej organizacji dlatego traktują Kelvion jako wybawienie, albo wszelakiej maści "pociotki" oraz "zasłużeni pracownicy" który posiadają mniej lub bardziej nieformalne relacje ze swoimi przełożonymi przez co mogą liczyć na różne względy, albo, jako wisienka na torcie, cała kadra zarządzająca która zarabia więcej na swoich stanowiskach niż wynosi średnia rynkowa.

Olga
@Haha

Zastanawia mnie to... Dlaczego kadra zarządzająca jest lepiej traktowana, jeśli chodzi o kwestię finansową?

@Olga

... bo to prywatna firma i mogą ustalać płace takie jakie im się podoba? Skoro to kadra zarządzająca może rozdzielać budżet to wiadomo że będą ucinali od dołu żeby góra miała do rozdania między sobą jak najwięcej. Skoro szeregowi pracownicy (nie ważne czy produkcja czy biura) zgadza się pracować za takie a nie inne pieniądze to nic tylko się cieszyć że ma się tak wierne i tanie mróweczki W razie jakiejkolwiek kontroli z centrali po prostu w papiery wpisuje się spory zakres obowiązków aby usprawiedliwić wyższe płace aniżeli na analogicznych stanowiskach w innych firmach.

Stary

Po dzisiejszej wizycie szefa i rozmowie można stwierdzić że lepiej nie będzie. Jak komuś sie nie podoba lub ma jakieś ale to dyro zapraszal do siebie wiadomo że tam go zgasi bez swiadkow:-) więcej więcej wszytskie ręce na pokład, wiosła w ręce i (usunięte przez administratora) yyy ymmmm ymmm yhm system wynagradzania liczy podwyżkę tylko w styczniu... dziękujemy brawoooo

Zostaw merytoryczną opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.