Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

Świebodzice

Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

kuleczka 2016-04-05 22:28
atmosfera? jeśli chcesz iść pracować dostawcy wymienników ciepła dla różnych zastosowań to moim zdaniem ma ona akurat drugorzędnie nieco znaczenie, liczy się fachowość tylko
marek.m 2017-04-25 11:33
Witam, ktoś ma jakieś doświadczenie z firma Kelvion na stanowisku technologa lub konstruktora, bo ostatnio widzę ogładzenia ze poszukują absolwentów właśnie na stanowisko technologa.
sexiflexi 2017-07-29 00:29
Pańcia z bhp uważająca się za boginię.... mając wysokie mniemanie o sb, tylko patrzy by nikt jej nie wyraził bo z miejsca wyrzuca ludzi-ponoć ma znaczący wpływ na to kto bd pracować a kto nie... musiała przejść ciężkie chwile gdzie ktoś totalnie ją poniżał i miał gdzieś... bo ciągle podkreśla jakim dobrym jest psychologiem i jaka to z niej "joleczka" joluńcia".... ???????????????????? myślę że ten dobry psycholog powinien zacząć od sb.... za niska samoocena odreagowywana na rekrutach pani "Jolanto"....
Zostaw swoją opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.