Opinie o B5 Sp. z o.o. w Ciechocinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy B5 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie B5 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B5 Sp. z o.o. w Ciechocinek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie B5 Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy B5 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

odpowiedź Nowy wpis

Na czarnnoo albo śmieciówa.

Jakie narzędzia pracy zapewnia B5 Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Młoda

ONI NAWET UMOWY O PRACĘ ANI URLOPU NIE ZAPEWNIAJĄ, A CO TU MÓWIĆ O JAKIMKOLWIEK SAMOCHODZIE. WYZYSK I ŚMIECIÓWKI W TEJ FIRMIE DOMINUJĄ.

MARIO Nowy wpis
@Młoda

Dobre co ,samochód hee odrzutowiec może co jeszcze co ? Trzeba by było do DONALDNIO w tej sprawie zadzwonić ,ale on to wiele może nie pomóc ,w końcu to Brukselczyk .

stary

@Młoda Jeśli ktoś ma umowę zlecenie to niestety urlop jest jedynie bezpłatny!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie B5 Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kola

Nie korzystacie z forum z jakiegoś powodu?

Konrad

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Każdy ma czasami gorszy moment.

Danuta

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie B5 w Ciechocinku, chętnie dowiemy się jakie obecnie ten pracodawca oferuję dodatki płacowe oraz benefity? Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku oraz proszę by przestrzegać regulamin naszego serwisu.

Mariusz
@Danuta

Danuta dodatki płacowe oraz benefity ??? Jakie dropsy bierzesz ???

Grzesiek

Nie róbcie z forum pospolitego magla i nie obrażajcie ludzi. Zmieńcie pracę jak wam źle!!!

mario
@Grzesiek

Nikt nie robi tu magla pospolitego, tylko prawdę ludzie piszą po to jest ta strona - Opinie o pracodawcach Grzesiuuuuuu...

młodziutka

Zgadzam się z Tobą. Na Kostuchę trzeba bardzo uważać, bo ma coś z garem.

heee

a niby taką paniusie rznie , no proszę takie rzeczy ?

Yes, of course.

Faktycznie udaje wielką paniusie, a słoma z butów jej wystaje. Dziewucha ze Zgorzelca, przez kilka lat słoik w stolicy.

Młoda pracownica

To zależy w jakim dziale chce się pracować. W biurze jest ok, ale tam nikogo nie szukają. Na recepcji jest fatalna atmosfera i kierowniczka. Szef kelnerek to dosyć sympatyczny starszy człowiek i w tej pracy są dobre napiwki. Pokojowe to nie wiem jak mają, bo z żadną się nie zaprzyjaźniłam. Jeżeli chodzi o kuchnie to kucharze zmieniają się bardzo często. Są to zwykle młodzi faceci.

Mlody

Czemu dobre sobie? :) pytam sie bo jak bylem na rozmowie to nie dosc ze dozywotnio umowa zlecenie to jeszcze 2 tyg za darmo jezdzic i robic (szkolenie niby). Powiedzcie cos wiecej o tym miejscu

............................
@Mlody

Jak pracodawca wiecznie szuka pracowników to coś nie tak z tym pracodawcą chyba nie , czy uważasz może inaczej odpowiedz sobie sam na to pytanie ? Byłeś na rozmowie sam wyciągnij wnioski .

......................

widzę że wciąż brak kucharzy ,dobre sobie .......................................

pofdapsof

Tekst

Brunet (ka)

Umowa tylko zlecenie do tego jakieś dziwne zobowiązanie, że przez pół roku nie możesz się zwolnić, za wszystko obciążają . Nie dość że pensja mała to każą płacić za to co się zepsuje lub zginie albo gość zabierze. Czyli wyzysk i oszustwo.

nick
@Brunet (ka)

Wiem o czym mówisz , mi wynagrodzenia nie zapłacili bo niby za zakwaterowanie nie zapłaciłem i jadłem za darmo he paranoja , a sami oferowali zakwaterowanie ale za płacą sprawa w Sądzie heeeeeeee POZDRAWIAM B5

Zostaw merytoryczną opinię o B5 Sp. z o.o. - Ciechocinek

B5 Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 69 ocen.

B5 Sp. z o.o.