Opinie o Jupiter Bach Polska w Police

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jupiter Bach Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jupiter Bach Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jupiter Bach Polska w Police

Czy zdarzają się nadgodziny w Jupiter Bach Polska?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Pracownik Produkcji. Jupiter Bach Polska szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Mała Nowy wpis

Ofert oraz opinii szukaj na Jupiter Bach Polska.Cały czas trwają rekrutacje.

Antoni

Widziałem oferty pracy na stanowisko magazynier-operator wózków widłowych i specjalista ds zakupów. Forma Jupiter Bach oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, więc zastanawia mnie czy można dostać kontrakt na czas nieokreślony?

M. Nowy wpis
@Antoni

Stabilne zatrudnienie ? A co maja napisać ?

Agnieszka

Czy wiecie coś na temat rekrutacji do Jupiter Bach? Niestety na forum już dawno nikt na ten temat się nie wypowiadał i w internecie również nie udało mi się znaleźć aktualnych informacji na ten temat :( Czy można liczyć na zatrudnienie w firmie teraz albo w najbliższej przyszłości? Może jakoś niedawno widzieliście oferty pracy?

M.
@Agnieszka

Nikt nie zagląda,ponieważ to nie ten Jupiter,firma tak,ale jest jeszcze jeden wątek.Co do zatrudnienia,to chętnie zwalniają.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jupiter Bach Polska na stanowisko Praca w magazynie logistycznym BLECKMANN! EXTRA BONUS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
xoor

@lisa fajnie jak płacą te 9,53 euro. Dobre są z tego zarobki jak się tak przeliczy na złotówki. Ciekawe jest też to, że firma zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Ilona
@xoor

@Xoor, jaka stawka obowiązuje w tym roku? Orientujesz się? Jak długo współpracowałeś z Jupiter Bach?

Ilona

Interesuje mnie pozycja Specjalisty do Spraw Zakupów:) Mam skrytą nadzieję, że zagląda tutaj ktoś z aktualnych pracowników Jupiter Bach i zdradzi mi jakich pytań powinnam spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Z góry dziękuję!

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Jupiter Bach Polska?

M.

Zadaj to pytanie na Jupiter Bach Polska.To nie ten sam Jupiter ????

ala

witam byłam miesiąc w tej firmie wraz z mężem i nigdy więcej wyjezdzamy już od 3 lat ale takiego bagna jeszcze nie widzieliśmy tam jest porażka facet który nam to załatwiał z łubnian gwarantował 40 godz tyg nie prawda. pracy niema i nie będzie . praca jest ale dla osób które są na kontrakcie cały czas do pracy chodzą .mój mąż robił na freshu co z tego jak chodził co drugi dzień vdo pracy w tyg miał po 10,17 godz co to jest człowiek jedzie zarobić i wraca z niczym . asf praca fajna nie napracujesz się ale musisz być wytrzymała psychicznie bo polki sa tak wredne i tak liżą (usunięte przez administratora) liniowym że szok bardzo (usunięte przez administratora) niema co z nimi trzymać. hmmm a liniowe to już wyższa półka zapomniały jak pierwszy raz zaczynały myślą że wszystkie rozumy pozjadały . przy kondradze szefie asf sa takie miłe jak pod miotłą a jak go niema to się tak drą że szok do jednego wora spakować wszystkie wredne babska.warunki mieszkaniowe nie sa złe zależy tylko z jakimi ludzmi trafisz na domki . mieszkania sa 4.5 osobowe.na asf tez niema pracy tam idziesz na 7 bo tak zaczynasz a niewiesz o której skończysz możesz o 10,12,14lub 16. najwięcej miałam godz 7.50 na asf a tak to po 5 ,6 godz . pozatym jupiter nas okłamał jak przyjechaliśmy mieliśmy nie płacić za dowóz do pracy a po 3tyg okazało się ze kazal zapłacić za 3 tyg za autobus do pracy masakra nie dość ze przelewy po 70 euro to jeszcze do tyłu za dojazd do pracy w sumie razem z mieszkaniem wychodzi95 euro. pozatym jupiter za transport do pracy robi to nie legalnie bo idziesz do koordynatora parku z karta do bankomatu i jemu płacisz a on wystawia ci paragon na którym pisze opłata za paczkę a nie za dojazd do pracy to sa (usunięte przez administratora) .ludzi wziął na podstęp kazał spisać osoby które nie zostają na świeta tylko 20.12.2013zjezdzaja i w tym tyg w piątek wszystkich ludzi wyrzucił kazał zjechać do polski to jest chore a jupiter nie normalny. 5 osób pojechało do niego żeby pogadać o tym nie legalnym płaceniu za transport to po niemiecku powiedział im że mają spieprzać do polski i nie maja iść do pracy więcej to jest szef ?????z kąd oni go wzięli zdziera tylko kase ale jak ktoś jest głupi to niech tam robi . masz stawke wiekowa . za domek powinnas płacić 0,70centów a dziewczyny normalnie płaciły 1,80 jak się nie upomniałaś i na solarisie nie sprawdzisz to znów cie (usunięte przez administratora). najgorszy jest dojazd i powrót do domu zaczynasz na 7 a o 5.30 musisz jechać bo po ludzi do venlo masakra a z powrotem to stoisz na podwórku i marzniesz godz żeby autobus po ciebie przyjechał niektórzy nawet po 2 godz czekali. nie wierzyłam że tak tam jest bo naczytał się opinii . ale stwierdziłam że jak nie pojade to nie będę wiedzieć i byłam i wiem jakie to (usunięte przez administratora) i nie polecam tej firmy dziewczyny po tyg w nocy uciekały . 20 euro za zaświadczenie ci biora bo niby sądownie cie sprawdzają z tym tez jest ściema kasa idzie dla nich....DOBRZE SIE ZASTANÓWCIE ZANIM TAM POJEDZIECIE KOKOSÓW NIEMA NAPRAWDE

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Bach Polska - Police

Jupiter Bach Polska