Opinie o Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

paulina

warto zmienic polityke haseł , polepszyc jakosc ludzi, osoby kontaktujace sie z kandydatami i klientami wyslac na jakies tajne komplety z jezyka angielskiego. nie wiem skad sie wzieli ci ludzie ale niewatpliwie dopasowali sie do kapitalu zakladowego tej spolki:5000 zł.

Ewelina
@paulina

Ładnie tak kogoś krytykować a zwłaszcza jego pieniądze? :( Może nie każdy na start ma do wyłożenia więcej? Co oznacza według Ciebie "polepszyć jakość ludzi", bo trochę to zabrzmiało jakby byli maszynami. ;p

landrynka
@Ewelina

odpowiedzi na takie posty są bezcelowe. Po co na to odpowiadasz? Ludzie wysoko świadomi i inteligentni nie tracą tu czasu. Ktos chcial sobie ulzyc bo zostal wkur....ny ale to nie znaczy ze musisz sie zachowywac jak ta osoba. I wyszlo tak że jest to jakis kompleks tej firmy. Kompletnie bez sensu. Konsultowalas ten komentarza z zarządem?

Ewelina
@landrynka

Hej. ;) A czemu miałabym go konsultować? Zastanawia mnie czy to faktycznie coś aż tak złego, że kapitał zakładowy wynosił u nich 5 tys?

berdyszow Nowy wpis
@Ewelina

no wlasnie. To jest swietny pomysl. Jak firma bankrutuje lub nie ma na splate dlugow wobec klientow i wykonawcow to zostaje jedynie kapital zakladowy 5000 zl i moga cmoknac wlascicieli w gzyms lol. Mozna zostawic caly pierd....lnik i niech se windykuja i pisza listy na berdyszow. Trzeba myslec o sobie przede wszystkim i o tym aby byc bezpiecznym finansowo, a na reszte niech frajerzy robia. Zusy srusy, pracownikow sie zwalnia, b2b odprawia sie z dnia na dzien i po problemie. A RECESJA IDZIE. ZA ROK TAKIE FIRMY JAK TA BEDA UPADAC. Dlatego wlaciciele madrze podjeli decyzje. Tez bym tak zrobil. Jako pracownikowi w ogole nie przeszkadza mi to czy 5000 czy 500 zl. Po prostu i tak w polskim systemie prawnym nikt nie bedzie szedl do sadu po egzekucje dlugow firmy bo to dlugotrwale i tak sie nie oplaca. Wiec szkoda czasu. Liki to malenstwo. Nic z tego wielkiego nie urosnie.

Ewelina Nowy wpis
@berdyszow

Ok już teraz rozumiem, naprawdę dziękuję za wyjaśnienie tego. No i tak jak piszesz zależy, z której perspektywy na to spojrzeć. Ale to nie jest reguła, że każda spółka przy takim kapitale zakładowym by chciała postępować właśnie w ten sposób? Bo jeśli tak to chyba ludzie od samego początku już by się bali tu pracować?

Maciek Nowy wpis
@paulina

Czy Pani zdaje sobie sprawę że kapitał zakładowy to jedynie ilość pieniędzy na koncie bankowym w momencie zakładania firmy? Pieniądze z konta mogą zostać przeznaczone na rozwój, i nie muszą być trzymane na koncie. To nie jest żaden fundusz czekający na pokrycie zobowiązań. A liczba 5000 zł nie jest przypadkowa, to po prostu wymaganie to założenia firmy w tej formie.

ABCDE Nowy wpis

Firma stwarza pozory. Z moich obserwacji wynika, że jedynie w tym jest specjalistą. Kadra biurowa z nielicznymi wyjątkami niekompetentna. Przedstawiane profile deweloperów nierzetelne. Firma w materiałach promocyjnych zawiera informacje o usługach, których nie są w stanie wykonać. W umowie, zawierają zapisy które w zaewaluowamny sposób chronią ich przed konsekwencjami wynikającymi z niedotrzymania terminu i jakości realizacji projektu.

Maria

Czy mi się zdaje, czy poprzednie pytanie o dodatki dotyczyło raczej benefitów niż... bezpłatnego parkingu albo systemu poleceń pracowniczych? :D Benefity to chyba raczej opieka medyczna, owocowe czwartki i żłobek dla dziecka, a nie możliwość zaparkowania auta po przyjeździe do pracy :))

Czym Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Sp. k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Cześć, odpowiadając na Twoje pytanie, w Liki zależy nam przede wszystkim na budowaniu atmosfery, która sprzyja rozwojowi i zaangażowaniu :) W związku z tym mamy program mentoringu, czyli każda osoba ma swojego mentora, z którym pracuje indywidualnie nad ścieżką rozwoju. Pod to mamy podpięty budżet szkoleniowo-konferencyjny. Poza tym raz w miesiącu organizujemy wewnętrzne (póki co) DevTalki, na których dzielimy się i wymieniamy widzą, a przy tym integrujemy ;) Co miesiąc mamy również wspólne śniadania zespołu, żeby w przyjemnych okolicznościach pobyć ze sobą i porozmawiać, zapraszamy również osoby pracujące zdalnie, więc jest to dobra okazja spotkać tych z nas, których na co dzień nie widzimy w biurze. Oczywiście wspólnych aktywności wszelakich jest u nas dostatek - grille, kajaki, halloween party, gokarty i wiele innych ;) wspólnie celebrujemy również urodziny... chociaż jako, że dla niektórych to temat drażliwy, przymusu nie ma ;) Dużą zaletą jest też elastyczność, np w kwestii godzin pracy, jak i pracy zdalnej. Lubimy spędzać razem czas w biurze, ale jeśli jest taka potrzeba, żeby jednak popracować z domu, przyjść później, wyjść wcześniej, to wszystko jest do uzgodnienia :) Co jeszcze? Jeśli ktoś lubi sport, to oferujemy karty. Jeśli jesteś kierowcą, mamy duży bezpłatny parking zaraz pod drzwiami biura. Jeśli chcesz polecić kogoś do wspólnej pracy, mamy system poleceń. A jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało pisz na hr@likims.com lub katarzyna.redo@likims.com :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Weronika

Wstąpiłam do załogi Liki kilka miesięcy temu, zaczynając od stażu przez portal Młodzi w Łodzi. Już od procesu rekrutacji firma wywarła na mnie dobre wrażenie świetną komunikacją i ciepłym podejściem. Później onboarding i sympatyczny zespół utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę tu zostać jak najdłużej. Dodatkowo mentoring, cykl LikiDev Talks i zaraz ruszające zajęcia angielskiego dla chętnych. Dopiero zaczynam swoją karierę, ale mam wrażenie, że trafiłam w najbardziej właściwe dla siebie miejsce. Codziennie uczę się tu czegoś nowego. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Warto!

Szymon

Pracuję już prawie 3 lata i bardzo polecam. Liderzy dbają o rozwój osobisty w swoich zespołach, zarobki są na poziomie rynkowym. Bardzo fajna atmosfera, oprócz pracy częste imprezy integracyjne, dobry kontakt z szefami. Szykuje się nowe biuro więc będzie jeszcze lepiej.

klich

bez doświadczenia @hskk to tylko na niektóre stanowiska. Na grafika niby bez ale trzeba tyle umieć że bez pracy to niemożliwe. Nie wiem jak jest z wynagrodzeniem., Czy to umowa o pracę czy zlecenie czy też B2B ?

@klich

Klich, dziękujemy za Twoją opinię. Rzeczywiście doświadczenie jest dla nas ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i chęć rozwoju w danym obszarze. Zatem osoba, która chce do nas dołączyć nie musi mieć doświadczenia komercyjnego, ale fajnie jest gdy rozmawiamy z osobami, które pokazują, że orientują się w trendach, czytają o tym, rozmawiają, robią coś czego nie muszą, ale chcą, bo to daje Im rozwój. Np. rekrutując na stanowisko grafika pytamy o portfolio, bo to świadczy o zaangażowaniu, a reszty można się nauczyć. Ale oczywiście wszystko zależy od naszych aktualnych potrzeb, o czym zawsze jasno piszemy w ogłoszeniach. Wynagrodzenie nie odbiega od tego, co widzimy na rynku, co można łatwo sprawdzić przeglądając nasze oferty pracy, w których oczywiście standardowo zamieszczamy widełki. W kwestii formy umowy, jesteśmy elastyczni, słuchamy oczekiwań i staramy się do nich dostosować. Zatem zapraszam :)

janusz

Wypłata nigdy nie była na czas. Pensje są niskie. Umowa zlecenie. Odradzam.

@janusz

Janusz, doceniamy Twoją opinię, niemniej jednak wydaje się ona nieco zgeneralizowana. Umowę zlecenie proponujemy czasem studentom, jeśli się na to godzą, na początek współpracy. W kwestii pensji zawsze słuchamy oczekiwań osób, które chcą do nas dołączyć i dopasowujemy do tego wynagrodzenie, które oczywiście wraz z rozwojem naszej współpracy stopniowo rośnie. Staramy się również zadbać o terminowość wypłat, czyli zgodnie z prawem do 10. dnia każdego miesiąca. Trudno powiedzieć z czego wynikały Twoje odmienne doświadczenia, niemniej jednak staramy się dbać o to, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.
  • Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10
    90-753 Łódź

Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. sp.k.