Opinie o Inter.Expert Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inter.Expert Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter.Expert Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter.Expert Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Meg Nowy wpis

Proponuje unikać właściciela tej firmy - to zwykły hochsztapler

Dominika Nowy wpis
@Meg

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego tak uważasz? Inni użytkownicy zawsze chętnie czytają wypowiedzi, w których znajdują się argumenty potwierdzające czyjąś opinię. Pomoże ona rozwiać wszelkie wątpliwości. Napisz co zaważyło o Twojej ocenie firmy Inter.Expert Polska.

Paul Nowy wpis
@Meg

Ten Pan MM powinien mieć na nazwisko DYZMA !!!

@mark to ten pan ma więcej firm?

Steve Nowy wpis
@Marcin

tak. Jego firmy to MATHIAS Industrial Engineering Sp. z o. o. i INAX.de International Automotive Experts GmbH.

Stella

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, obwieszcza, że postanowieniem z dnia 8 października 2019 r. zabezpieczono majątek dłużnika Inter.Expert Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego

Mark
@Stella

proponuję też unikać innych firm tego pana takich jak (INAX) International Automotive Experts czy MATHIAS Industrial Engineering Sp. z o. o..

Polecam

Rzetelna, uczciwa firma, polecam

Sabina
@Polecam

Ta firma rzetelnością i uczciwością nie ma nic wspólnego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Inter.Expert Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sebi

Nie polecam tek firmy - jej właściciel to zwykły oszust mający polaczków za gorszych

Dominika
@Sebi

Forum nie jest miejscem na takie wpisy- pamiętaj, że nie wolno tutaj nikogo obrażać. Możesz wyrazić swoją opinię, jednak w sposób zgodny z regulaminem. Dlaczego masz tak negatywne zdanie o pracodawcy? To ważne, by poznać szczegóły tej sytuacji. Zachęcam Cię do rozwinięcia wątku, tym samym pomożesz innym osobom szukającym pracy.

Dominika

Na ten moment Inter.Expert Polska szuka osoby na stanowisko Junior HR Specialist. Pracodawca obiecuje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarach: HR, consultingu i zarządzania projektami. Praca idealna dla absolwenta kierunku zarządzania zasobami ludzkimi, by mógł zdobywać doświadczenie. Może ktoś z Was był takim Junior HR Specialist i chciałby opowiedzieć o pracy i czy warto aplikować.

irek

aktualnie poszukują specjalisty ds sprzedaży usług HR @shui, piszą w ofercie , że zatrudnienie może być w oparciu o umowę lub B2B i, że oferują elastyczny czas pracy. a także zapewniają możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto dają trakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Zostaw merytoryczną opinię o Inter.Expert Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Inter.Expert Polska Sp. z o.o.
  • Przyjaźni 6 lok. U4
    53-030 Wrocław

Inter.Expert Polska Sp. z o.o.