LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

Opinie o LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

były 2016-04-12 18:58:19
Praca za niewielkie pieniądze bez znajomości. Nie ważne ile dany kandydat posiada doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, tutaj nie gra to roli. Inżynierowie z 20 latnim stażem około 2800 netto, śmiech na sali. teraz podobno będa sprowadzać chińczyków, którym to też zabierają 60% wypłaty do LG HQ. Ogólnie szkoda czasu chyba, że na początek.
Byly 2016-06-04 14:48:44
Wątpię żeby kogokolwiek bez znajomości wysłali gdziekolwiek, poza tym nie ma żadnej pewności ze Cię zatrudnia po półtorej roku bo jak sami nnapisali 'istnieje możliwość zatrudnienia'. Poza tym patrząc na kondycję firmy i nikla sprzedaż to w ciągu 18 miesięcy może się to rozleciec. Oferta skierowana jest dla młodych na początek bo nikt z doświadczeniem nie będzie robił za takie śmieszne pieniądze. Dobrzy fachowcy już odeszli, a średnia wieku wynosi koło 50 lat. Hala produkcyjna pamięta lata 70 i brak jakichkolwiek poważnych inwestycji ot zwykłe latanie dziur. Jeśli masz inne oferty pracy to się nawet nie zastanawiaj ew. popracuj dwa lata żaby wpisać coś w CV i znajdź jakiegos poważnego pracodawce. Pozdrawiam
tadek 2016-08-03 12:59:11
Czy poniżej 3000 zł netto to jest w ogóle kasa ? ludzie więcej godności
trolo 2016-08-07 10:46:07
~3

Nie wiem czy to reklama HRu czy co ale chyba się kolego urwałeś z choinki i nigdy liugonga od srodka nie widziales.
romek 2016-08-07 11:02:17
Jak wygląda praca na stanowisku Financial Controller - Manufacturing? Widzę, że jest bardzo świeża rekrutacja
Zostaw swoją opinię o LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.