Opinie o Herbsland Sp. z o.o. w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Herbsland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Herbsland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbsland Sp. z o.o. w Bełchatów

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Herbsland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jak długo trwa proces awansu w Herbsland Sp. z o.o.?

Kier Nowy wpis

Herbsland już nie działa w Bełchatowie. Jest zamknięty

Dobrze poinformowana Nowy wpis

Herbsland już nie działa, majątek jest wyprzedany. Poprzedni właściciele zajmują się czymś innym i szukają szczęścia gdzie indziej.

Czy w Herbsland Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

K.

nie są zawierane umowy na zlecenie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Herbsland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Xafortunado

Witam, Czy firma poszukuje teraz kogoś na stanowisko technologa żywności lub specjalisty ds. jakości?

To prawda ze firma nie płaci czy pisała to konkurencja?

Zły kontrahent!

Wiemy że firma nie płaci! W sprawie odzyskiwania należności polecam kontakt 572 732 242

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Herbsland Sp. z o.o.?

Wioletta

Trzeba przyjść z cv do nas i wtedy porozmawiamy :) ( książeczka sanepidowska) pozdrawiam

Jak wygląda podstawa w Herbsland Sp. z o.o.?

Beata

Witam, w okresie próbnym wynagrodzenie brutto, kształtuje się na poziomie wynagrodzenia minimalnego. Po okresie próbnym jest ono zawsze większe. Pozdrawiam

Tycjan

Podpowiedzcie jak przebiega w firmie rekrutacja i czy trudno ja przejść?

Uwielbiany 44

Ja tez odradzam ! Masakra !! Wole w domu siedziec niż tam robić !!! Nikt nikogo nie przyucza tylko jak się ma styczność z nowa maszyna zwią na ciebie bo nie rozumiesz itp. Masakra !!!

@Uwielbiany 44

No właśnie zamiast skupić się na sumiennej pracy, należycie wykonywać powierzane obowiązki, lepiej się siedzi w domu i robi nagonkę.

@Ania

Jak rozumiem, pracujesz obecnie w firmie Herbsland? Czy mogłabyś podpowiedzieć nam, jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu pracy? Czy istnieje wyłącznie jeden etap rekrutacji, czy może jest ich kilka? Czekamy na Twój komentarz.

Beata
@Iwona

Witam, jeśli jest Pani zainteresowana pracą, proszę dostarczyć do nas swoje cv, wówczas porozmawiamy na temat pracy.

Opinie, które właśnie czytam, najwidoczniej dotyczą poprzedniej kadry. Z opinii obecnych pracowników panuje tam normalna atmosfera, wypłaty wypłacane są terminowo. ( z resztą jak zawsze! ) Warto zwrócić uwagę na jeden typ pracownika: tzw sezonowiec: Osoba utrwalona w przekonaniu, że jest najmądrzejsza, wszystko wie najlepiej a do pracy przychodzi z braku laku bo w domu w sumie nudno. Przyjdzie taki/taka .. popracuje 3 dni, a później myk na zwolnionko, a co przecież wolno mnie! ;)Warto nadmienić, że przeważnie ludzie zawistni szargają opinią publiczną. Wylewają swoje żale często mocno przerysowane.. zamiast sumiennie wziąć się do pracy.

Aktualność
Firma handlowo-produkcyjna HerbsLand Sp. z o.o. znajdująca się w Bełchatowie zatrudni pracownika na stanowisko:
Technolog ds. żywienia i żywności
Wymagania:
• - wykształcenie wyższe mile widziane technolog żywienia, chemiczne pokrewne
• - Znajomość dokumentacji systemów jakości FSCC, ISO 22000
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• - Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju w zakresie stosowania nowych technologii produkcji
• - Opracowanie receptur nowych produktów i monitorowania procesu produkcyjnego
• - Prowadzenie prób produkcyjnych
• - Eliminowanie błędów w procesie wytwarzania
• - Ścisła kontrola standardów higienicznych oraz jakościowych w procesie wytwarzania
• - Opracowywani specyfikacji produktów
• - Udział w badaniach marketingowych
• - Praca w zakresie realizowanych projektów
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Motywującą i koleżeńską atmosferę
• Stanowisko umożliwiające rozwijanie się i nabywanie kompetencji

Zastrzegamy sobie prawa kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie klauzury: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.)
Iwona

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Herbsland. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy. To forum poświęcone jest zbieraniu merytorycznych opinii o firmie jako pracodawcy - czy w związku z tym ktoś mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii jakim pracodawcą jest ta firma? Pozdrawiam!

On 777
@Iwona

Szczerze odradzam prace tam. Byłem widziałem masakra jednym słowem. Tak jak widać opinie poniżej to ciągły monitoring. A na wypłatę się czeka dość długo po 2 mc pracy !!!! Odradzam

@On 777

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Herbsland? Twój komentarz odnosi się jedynie do nieterminowych wypłat. Chętnie dowiem się jeszcze jaka atmosfera pracy panuje w firmie oraz na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniona osoba.

On 777

Hmmm dużo by mówić ale osobiście nie polecam !!! Wypłata dopiero po 3 tyg ja tak miałem. Masakra nic dodać nic ujac

Przyjaciel

Nie polecam. Dziś 15 a pensji na koncie brak. Jak zwylke zproble.

Jim Bim
@Przyjaciel

Omijać z daleka! Nie płaci na czas, tylko do PIP zgłosić!

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Iwona

@Kamil Czy pamiętasz jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna do firmy Herbsland? Jakich pytań można się spodziewać, czy istnieje szansa na negocjację warunków płacowych? Może istnieje w tej firmie coś, z czego jesteś zadowolony? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Iwona

@Karciaxd Czy Twój kolega jest zadowolony z pracy dla firmy Herbsland? Umowa o pracę jest coraz częściej spotykanym standardem na rynku pracy. Czy ten pracodawca oferuje jakieś dodatki pozapłacowe, na przykład opiekę medyczną lub kartę sportową? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Kamil
@Iwona

@Iwona umowa o pracę to tak jak napisałaś - standard, nie żaden szał, a o jakichkolwiek dodatkach w tej firmie można zapomnieć...jednym słowem PORAŻKA

Justa

Jakie tam sa zmiany i jakie warunki i umowa?

Karciaxd
@Justa

Kolega tam pracuje. Zmiana od 6-14 i 14-22. Umowa o pracę, więc wszystko na czysto, na papierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Herbsland Sp. z o.o. - Bełchatów

• Jak się pracuje w Herbsland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herbsland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Herbsland Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 25 ocen.

Herbsland Sp. z o.o.