Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG

Neckarsulm, 74172

Opinie o Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG

holek 2016-04-04 16:43
nie uważam , żebyście mieli w tym przypadku rację. Z tego co mi wiadomo to u murarzy najbardziej liczą się umiejętności. Po co im w ogóle język do pracy tam
Król 2017-02-25 19:34
Może ktoś coś napisać na temat tej firmy?
Czy wyplacalna jest?
... 2017-04-10 00:40
Nie polecam wypłacalni może i są ale warunki pracy są raczej słabe wzajemne kablowanie na siebie.
wygórowane wymagania szefa. ogólnie nieciekawa atmosfera.
.. 2017-06-25 13:58
na 50 osob 45 kabluje... ogolnie wypłacalna firma... Boss polak kombinator zero kasy za urlopy zadnych diet..mrozowe oszukane.. przy podpisaniu umowy odrazu podpisujesz wymeldowanie tak na przyszłosc...
demon 2017-08-21 21:55
Metry metry metry nic wiecej sie nie liczy. Z kablowaniem sie zgadzam. Majster R... Bóg i władca. Ogólnie nikomu nie polecam.
Danielos 2017-09-13 15:57
No więc tak, praca masakra duzo godzin w dniu, jesteśmy w Niemczech tutaj się pracuje po 8godzin a nie po 11-12, normalnie w Niemczech pracuje się 40 tygodniowo, praca nawet w soboty normalnie tutaj niemckie ekipy pracują do piątku do 12. Start od 10euro brutto czyli to jest 6.60 netto bardzo bardzo mało normalnie w niemieckich firmach na budowiesię zaczyna od 16.70brutto, brak diet, wszyscy pracownicy to jedno wielkie nieporozumienie alkoholicy i cpuny, jak najdalej od takich firm i Polaków za granicą
Marek 2017-09-20 05:54
Tak potwierdzam to co powyżej niby niemiecka firma z polskimi standardami nie polecam .
Zostaw swoją opinię o Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG - Neckarsulm, 74172
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG