Lagardere Duty Free sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Lagardere Duty Free sp. z o.o.

rocky 2016-05-15 21:03
100 razy sie zastanowcie zanim przyjmiecie sie do tej firmy. szkoda marnować czasu i przede wszystkim zdrowia i nerwów.
ertg 2016-08-14 17:38
no i pewnie jak ktoś jest zainteresowany to niech prbuje
Adam90877 2016-12-28 22:03
Stanie po 10 h i tylko 15 min przerwy (trzeba przejść przez bramki wiec trochę to zajmuje) nogi i kręgosłup odpadają teraz są stołki przy kasach na których realnie siedzą tylko kierownicy zmiany, każdy klient ma być obsłużony co jest realnie niemożliwe, trzeba mówić regułkami CZYLI Oscar, firmy nie obchodzi czy pracownik ma jak dojechać do domu choć musi zostać na opóźniony lot (w Waw są taksówki), za długie zwolnienie pracownicy dostają wypowiedzenie a choroba jest nie mile widziana, non stop śledzą na kamerach pracowników choć kierownictwo w tym czasie mogło by pomóc w obsłudze ruchu, pensje nie są wysokie choć pracuje się w święta i w okropnych godzinach od 4;30 do 22;30 plus opóźnienie, pracownicy boją się powiedzieć swoje zdanie
Zostaw swoją opinię o Lagardere Duty Free sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lagardere Duty Free sp. z o.o.