Opinie o Kagmetal w Borne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kagmetal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kagmetal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kagmetal w Borne

Ania Nowy wpis

@kagmetal a gdzie można składać cv skoro potrzebujecie pracowników ?

Kagmetal Nowy wpis
@Ania

Wszelkie zapytania odnośnie pracy w którejś z naszych firm proszę składać na: info@kagmetal.com Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych - miejsce wykonywania pracy Holandia Spawacz - miejsce pracy 44-180 Toszek Ślusarz - miejsce pracy 44-180 Toszek Operator wykrawarki, prasy krawędziowej - miejsce pracy 44-180 Toszek Lakiernik (lakiernia proszkowa) - miejsce pracy 44-180 Toszek Pomocnik lakiernika - miejsce pracy 44-180 Toszek Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy - miejsce pracy 44-180 Toszek Kierowca Kat.C - miejsce pracy 44-180 Toszek

Ciężko jest w systemie 12/12 w Kagmetal? Ktoś coś?

Pracownik Nowy wpis

W kagmetal nie ma takiego systemu. Najlepiej zadzwonic i samemu pogadać z szefem.

Konstanty

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie i jakie średnie zarobki? Chcę aplikować

Bartek

Może mi ktoś podpowie czy rekrutują i czy trudno dostać tu pracę?

Kagmetal
@Bartek

Bardzo dynamicznie sie rozwijamy i zdobywamy nowe rynki, wiec potrzebujemy nowych pracownikow. O prace nie trudno, wystarczy spelnic kilka warunkow tj. znajomosc jezyka Ang. lub Niem. , logiczne myslenie, checi i nie naduzywanie alkocholu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kagmetal? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Polecam pracę pracuje od jakiegoś czasu miałem obawy przez złe komentarze teraz już wiem jak jest firma rozwija się wszystko jest ok

Polecam pracuje i jestem zadowolony wszytko jest jak się patrzy

sebek

Lubię atmosferę w Kagmetal za: Firma przestała zlecać prace przygłupom i warunki się poprawiły, pracują sami fachowcy którzy są szkoleni na budowach w kraju, a potem dostaja zlecenia zagraniczne.

@sebek

Proszę, aby w swoich wypowiedziach nikogo nie obrażać. Napisałeś, że w firmie nastąpiły zmiany związane z zatrudnieniem osób, które tam pracują. Wiesz może, co w głównej mierze wpłynęło na tego typu decyzję pracodawcy? Było to związane z zażaleniami na prace, które były wykonywane wcześniej przez mniej wykwalifikowaną kadrę pracowniczą? Czy może zupełnie inne powody wpłynęły na taką decyzję? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wyglądało.

@Pracownik pracujesz/pracowałeś w kraju czy poza granicami Polski? Piszesz, że Kagmetal zatrudnia osoby bez doświadczenia - czy to nie jest dla nich szansa, aby poznać i nauczyć się nowego zawodu? Pracodawca oferuje nowym, bez doświadczenia szkolenia i naukę potrzebnych umiejętności od podstaw? Jak wygląda zatrudnienie - umowa o pracę czy może jedna z form cywilno-prawnych? Są jakieś benefity poza pensją?

Totalne oszustwo, ludzie bez badań, bez doswiadczenia.

Takjest

Opinia dotyczy pracy w Holandii w Kagmetal pod firma Dijkhof. Jak z pracą w Polsce to nie moge sie wypowiadać ale slyszalem ze (usunięte przez administratora) braki w sprzęcie i niskie stawki dla spawaczy Na poczatku obiecuje godziny i pieniadze na czas a przy pierwszej fakturze juz sa probemy Nie płaci, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Współpracuje z firma dijkhof z holandii ktora również nie placi i z dnia na dzien mowi ze nie ma roboty i zjazd do Polski... Zenada, oszustwo i zlodziejstwo

Myszkow

Dno, brak kasy i zero kontaktu z szefem

tak jest

Kris - jak za tyle czasu nie znalazłeś stałych pracowników (spawaczy) to źle szukasz lub wkręcasz (jesteś oszust i naciągacz) Ty nie umiesz nic, oprócz spawania. Niestety, prowadzenie firmy - to nie dla ciebie. Nic w tym nie rozumiesz!

znam

Katastrofalna firma. Nie polecam. Możecie sprawdzić - katastrofa!!! Nie wypłacalni. Warunki pracy parszywe!! Prezes - Kris?! Oszukuje!!!

@znam

Nic nowego. Dziwne ze ktoś chce jeszcze tam robić

kagmetal Borne
@znam

Firma Kagmetal Borne nie ma prezesa!!! (nie te forum)Jest jednosobowa dzialalnoscia zarejestrowana w Pyskowicach. Podwykonawcy wykonujacy zlecenia pracuja juz kilka lat, a w kolejce nastepni chetni, to chyba o czyms swiadczy.

rudi
@kagmetal Borne

Kris nie rob z siebie glupa MarcinH jako jedyny siedzi na montazach reszta ucieka jak tylko widzi co sie dzieje kolejka hahaha chyba dp sadu pracy

gość

Jak z kasą tam wygląda? Wyplacalni są?

Krissss

Firma KAGMETAL z Pyskowic i firma KAGMETAL CONSTRUCTION SP. Z O.O. z siedziba w Toszku sa zarzadzane przez jedna osobe, wczesniej K z Pyskowic zajmowal sie montazem konstrukcji i uslugami spawalniczymi, ale po latach pracy i nawiazaniu kontaktow zagranicznych powstala fabryka K w Toszku . Wciaz sie dynamicznie rozwijaja i poszukuja spawaczy, jak ktos nie umi a chce to go naucza.

janek

z tego, co wiem to mają kilku spawaczy i szukają kolejnych, bo mają dużo zleceń. i na umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kagmetal - Borne

Kagmetal