Opinie o B&D Hotels S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie B&D Hotels S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w B&D Hotels S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&D Hotels S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy B&D Hotels S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Księgowa. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w B&D Hotels S.A.?

Aaaaaaa Nowy wpis

Na podstawowe stanowisko miałem rozmowę w języku polskim, angielskim i próbę niemieckiego. Za najnizsza krajowa :)

Bardzo plotkarskie środowisko

@789

W sensie, że ploty wśród pracowników? Czy większość załogi to kobiety w takim razie? ;p

789 Nowy wpis
@Julia

po prostu brak dyskrecji

Praca w HP

Cześć, chciałabym zapytać ile można tam zarobić, jakie są zmiany. Mi zależy na pracy 12/24, czy jest tam taka możliwość?

@Praca w HP

A czemu akurat na takim rozkładzie godzinowym Ci zależy? Naprawdę tak Ci wygodniej? Pracowałeś w takim systemie już gdzieś wcześniej?

Aaaaaa
@Praca w HP

Na start najniższa krajowa, później może coś więcej urwiesz

@Aaaaaa

O czyli jak najbardziej pozytywnie? A jak zasłużyć na więcej? Dobra robota i stałe upominanie się o podwyżkę?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy urlop w Hotel HP Park jest płatny 100%?

Aaaaaa

Tak, ale nie chodzi sie tam Na urlopy

Aaaaa

Dodajmy jeszcze słabą atmosferę i fałszywość prawie wszystkich pracowników. Średni staż pracy w tym miejscu to jakieś 3 miesiące. Ale taki mają przykład od "góry".

Nie polecam tego miejsca. Zarządzanie obiektem rodem z czasów PRL. Poniżanie pracowników, traktowanie podrzędnych pracowników z góry, brak szacunku do ludzi, wszechobecny mobbing. Wszyscy oprócz starych pracowników uciekają z tego hotelu jak najdalej. Chociaż słyszałem, że i starzy pracownicy zaczęli odchodzić z hp. Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tym hotelu. A tym którzy boją się odejść - wszędzie indziej jest lepiej. Uwierzcie i uciekajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o B&D Hotels S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w B&D Hotels S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy B&D Hotels S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B&D Hotels S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B&D Hotels S.A.?

Kandydaci do pracy w B&D Hotels S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B&D Hotels S.A.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Barska 28/30
    02-315 Warszawa