JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Puławy (okolice)

Opinie o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Nicky 2016-06-30 12:09
To na pewno
Marek 2016-09-30 16:17
Polecam każdemu wycieczkę po tej fabryce kwiatw. Robi wrazenie.Storczyki po choryzont. Moj szfagier robił tam zdjecia slubmne.
edrf 2016-10-03 14:06
ale jak nie trzeba znac jezyka obecego no to co rozumiem ze firma oferuje jakies szkolenia wobec tego na ktorych mozna sie poduczyc jezyka czy jak to wygladA?
Joanna 2017-05-29 14:59
Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Sprzedawca. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat tego jakim pracodawcą jest JMP Flowers Grupa Producentów? Co sprawia, że warto polecić pracę w firmie innym?
Jacuś 2017-06-23 20:14
zero prywatnego życia praca dla ludzi którzy lubią tyrać 24 na dobę .Nie polecam chyba że ktoś jest masochistą
Wojtek 2017-06-23 20:25
Super imperium z piękną historią tylko na pokaz , prawda taka że firma stworzona na wyzysku i oszustwie....
Joanna 2017-06-26 15:42
@Jacuś
co przez to rozumiesz? Często zdarzają się nadgodziny? Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie?
@Wojtek
co dokładnie sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w JMP Flowers? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy.
Zostaw swoją opinię o JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o. - Puławy (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.