Opinie o ITligent Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ITligent Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ITligent Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITligent Group Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna Nowy wpis

Przyjmował się ktoś do nich już? Dajcie znać, jak długo cały proces rekrutacji trwa na stanowisko Nodejs Developer Fullstack, wiadomo w ofercie nie piszą aż takich szczegółów, rzadko się zdarza. Szukam pracy na niedługo i powiem szczerze, że mam niechęć do nie wiadomo jak długich rekrutacji na które miesiące trzeba poświęcać.

Dariusz Nowy wpis

Nie polecam - firma jest niewypłacalna i całkowicie nieprofesjonalna. Braki w płatnościach argumentują brakiem płatności od swoich klientów. Są pośrednikiem - ale nie jedynym, pracując dla nich okazało się, że pomiędzy mną a klientem końcowym było przynajmniej 4 pośredników. Po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia nie poinformowali klienta, ostatniej faktury nie zapłacili.

Dorian Nowy wpis

Jak się tu teraz pracuje? Pytam bp ma żadnych komentarzy z tego roku i nie widziałem w sieci żeby kogoś nowego rekrutowali. Wszystkie etaty są zajęte czy jet jakiś inny powód barku przyjęć? Nadal problemy z terminowością jeśli chodzi o wypłaty czy to się poprawiło i nie trzeba się niepokoić?

Sylwia

Ktoś tu kiedyś mocno odradzał współpracę twierdząc, że o zapłatę tutaj to trzeba się modlić. :/ Do tego padł jeszcze jakiś zarzut o psuciu rynku. Ciekawa jestem jak aktualnie praca tutaj wygląda? Są dalej jakieś problemy z płatnościami?

tester Nowy wpis
@Sylwia

No ja miałem 5 faktur i żadna nie była zapłacona na czas.Ostatniej do tej pory nie mam i nie wiem czy otrzymam

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ITligent Group Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Odoo Developer.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
programista

nie polecam, wiecznie wynagrodzenie nie w terminie, prezes mi powiedział że jest gwarantem płatności, a zasłaniają się później tym że nie zapłacono za moją pracę. Psują rynek

Danuta
@programista

a to z jakimi opóźnieniami z wypłaceniem kasy z ich strony trzeba się liczyć? Kwestia kilku dni czy trzeba być bardziej cierpliwym?

Paulina
@programista

A oprócz problemów z płatnościami są jeszcze jakieś inne powody, przez które nie polecasz tego miejsca pracy ???

tester
@programista

a udało Ci się odzyskać pieniądze? Jakich środków użyłeś?

PROGRAMISTA PHP

Polecam rozmawiać z Grzegorzem ogarnięty człowiek szybko znalazł mi kontrakt B2B. Widać że firma zajmuje się wyłącznie `pozyskiwaniem kontraktów

Łukasz
@PROGRAMISTA PHP

chyba sobie Pan Grzegorz sam taką opinie wystawił, moje doświadczenia z nim z są z goła inne. Nie polecam

Kasztanek
@PROGRAMISTA PHP

Nie polecam z nim rozmawiac, ani z nikim innym w tej firmie. Psują rynek to mało powiedziane. Opowiadają bajki, kłamią, obiecują, a później trzeba sie z nimi meczyc i modlic zeby zaplacili

Łukasz

niżej wymieniony pracownik G co kilka tygodni spamuje mi skrzynke, wysyła profesjonalną ofertę pełną błędów ortograficznych

Programista

Firmy takie jak ta PSUJĄ RYNEK. Typowy outsourcing dla klientów z łapanki, gdzie popadnie i byle jak, zero jakości. Ludzie o zerowym morale i braku etyki biznesowej w zarządzie, rekrutacja i sprzedaż to również przypadkowi ludzie z łapanki bez umiejętności. A żeby było śmieszniej firma wyświetla się w Google jako producent oprogramowania

Co z osobami które się spóźniają ?

Luidzi

Może trzeba być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do narzekania?

NodeJS Developer

Dużo negatywnych opinii których na szczęście nie wziąłem pod uwagę szukając zatrudnienia. W moim przypadku obyło się bez problemów, wszystko jest tak jak na umowie, bez opóźnień w płatnościach. Umowe mam na pół roku i jeśli będę chcieli to przedłużam.

Cezary

Dziwnym zbiegiem okoliczności osoby, którym nie udało się utrzymać w firmie piszą te negatywne opinie!!!

@Cezary

Czy to, że dobrowolnie wypowiedziałem umowę z powodu opóźnień i braku płatności od pracodawcy też nazwiesz, że niby "nie udało się utrzymać"? Bo niewiele znam innych przypadków w tej firmie. Zapłacą wszystkim swoim podwykonawcom (którzy DO TEJ PORY nie otrzymali kasy) to poprawią im się opinie. A jak nadal będą kombinować kosztem swoich pracowników to niech giną! Nie ma w IT miejsca na kombinatorów!

programista

Zero reakcji na wyslane cv. Szefem jest jakis buc.

Julia
@programista

Do firm trafia pewnie wiele CV, najczęściej pracodawcy zastrzegają sobie odpowiedzi tylko na poszczególne zgłoszenia. Czy brak reakcji na Twoje CV musi rzeczywiście skutkować tak negatywną opinią o ITligent Group? Znajdzie się tu ktoś, kto jest zatrudniony w tej firmie i mógłby napisać coś na temat warunków, jakie są zagwarantowane pracownikom tej firmy?

Julia

Możecie podzielić się opiniami na temat tego pracodawcy? Jaki rodzaj umowy oferuje? Czy pracownicy mogą liczyć na dostęp do benefitów pozapłacowych? Może firma organizuje jakieś wyjścia integracyjne? Jeśli ktoś z was ostatnio aplikował, zachęcam do opisania rekrutacji.

AZ

Niestety muszę wystawić opinię NEGATYWNĄ. Sposób działania tej firmy jest dla mnie o tyle zaskakujący, że do momentu odnawiania zamówienia wszystkie płatności idą bezproblemowo, ale pewnie dlatego żeby nie mieli wtopy przed klientem jak programista nagle przestanie przychodzić. Dopiero jak zrezygnowałem ze zleceń po otrzymaniu lepszych warunków pracy zaczął się problem. Do tej pory pomimo wielu ponagleń nie otrzymałem wynagrodzenia mimo wiedzy, że klient docelowy już dawno zapłacił za wynajem moich godzin programowania.

tw

Polecam ITligent dla kontraktorów. Wynegocjuj satysfakcjonującą stawkę, która wynagrodzi Ci minusy pracy na kontrakt.

Koszok

jeżeli szukasz solidnego, wypłacanego, uczciwego i rzetelnego pracowdawcy, trafiłeś pod zły adres, nikomu nie polecam i potwierdzam wszystkie poprzednie opinie

Lucynka

Jedną z opinii tu to że firmę prowadzi dwóch gości, jest prawdziwa. Prezes "D" jest spoko, fajny facet, niestety jego biznesowy partner "j" to pajac i pozer. Pracowałam tam chwilę w biurze, bardzo fajni ludzie, poza "j"...

Były współpracownik

Rzetelność zerowa, biorą ludzi tylko do kontraktów i pod koniec kontraktu nic ci nie mówią, tylko przestają płacić. Opowiadają bajki. Wystarczy sprawdzić, że figurują w BIG i KRD. Jeżeli z nimi współpracujesz, to rób to tylko na zaliczki 100% przed wykonaniem pracy. W innym wypadku (prędzej czy później) zaczną ci nie płacić, albo płacić mniej pod pretekstem problemów finansowych. Nie warto się w to bawić...

MrS

Dobrze ze nie sprawdzilem opini przed podpisaniem umowy Robiłem tam 2 kontrakty na body. Płacili w terminie czasem z opóznieniem 2 lub 3 dni czy jakos tak Tylko formalnosci duzo u nich - umowy zamowienia skany itp

Zostaw merytoryczną opinię o ITligent Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITligent Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITligent Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ITligent Group Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zygmunta Słomińskiego 19 lok. 124
    00-195 Warszawa
  • NIP: 9662085299 KRS: 0000418173

ITligent Group Sp. z o.o.