Opinie o Dino Żarki w Żarki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dino Żarki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Żarki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Żarki w Żarki

Mirosław Nowy wpis

Ile można tu zaobic jako sprzedawca? Bo w poprzednich ogłoszeniach widziałem że dają atrakcyjne benefity ale mnie przydałaby sie informacja jakie sa wypłaty. Ze 4 tys netto da radę wyciagnąć?

Paweł Nowy wpis
@Mirosław

4 tys to minimum z lekkimi nadgodzinami u nas każdy jest zadowolony????

Simon Nowy wpis

Wszystko ok poza tym ,że sprzedają całe zgrzewki nieświeżego mleka.

Miron

Dziwne informacje piszecie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Koko Nowy wpis
@Miron

To dlaczego sprzedajecie stare odgrzewane bułki i spleśniały chleb

Czy sieć sklepów Dino mieszczące się w miejscowości Żarki to dobre miejsce dla osób, które szukają swojego pierwszego miejsca pracy? Jak moglibyście to na podstawie swoich doświadczeń ocenić? Czy znajdzie się osoba, która mogłaby się takiej oceny podjąć? Z góry serdecznie Wam dziękuję.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dino Żarki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Bardzo miło i uprzejmie

Wiktoria

Pracuje tam kierowniczka Dino, jest bardzo wulgarna, nie uprzejma, nie higieniczna jest agresywna i ma nieodpowiednie zachowanie do klienta jak również nie świeży oddech nie polecam robienia zakupów. Przydała by się tam Państwowa inspekcja pracy ponieważ sklep jest zaniedbany jak kierowniczka.

@Wiktoria

Możesz napisać coś więcej o sytuacji, kiedy kierowniczka była nieuprzejma wobec Ciebie? Co masz na myśli z tym, że była agresywna?

@Wiktoria

Czyżby ktoś z rodzinki z zazdrości tak obczernia bo ani w Polsce ani za granicą żyć nie umie i żal ściska że debilizm jest wrodzony

Juras
@Wiktoria

W tej opinii da się wyczuć jakiś problem osobisty pani co do osoby kierowniczki. Pani problem nie dotyczy sklepu i personelu. Tylko problemów osobistych????

Jola

Bardzo dobry sklep.Super kierowniczka.Mają dużo pracy.Bardzo dobre zaopatrzenie

Juras

Sklep, zadbany łatwe zakupy miła obsługa uważam że miły personel powinien chronić się maskami.

sir

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Obsługa dno dna. Zarządzanie na poziomie , Nawet nie mam porównania. Sklepik osiedlowy to korporacyjny porządek w stosunku do tego sklepu. Oczywiście piszę na podstawie autopsji.

@sir

Twoja wypowiedź, jest z poziomu klienta firmy Dino Żarki? Dlaczego tak negatywnie oceniłeś obsługę? Twoja opina, jest na podstawie jednej, czy może kilku wizyt w tym miejscu? Jeżeli możesz, to sprecyzuj.

Wacław56
@sir

Zgadzam się że obsługa przy kasie niekompletna i wciskanie towaru nie na miejscu. Brak cen , brudno, zakurzone półki, mięso śmierdzące, nabiał zwłaszcza sery po terminie, cukierki na wagę twarde i Stare, jedna kasa tylko pracuje a druga z łaską przychodzi no chyba że mają akurat kontrolę kierownika to chodzą jak w zegarku i dwie k.asy. Kwiaty przy wejsciu suche, niepodlane ......powinni zamknąć sklep......

Dominika

@Andziala, czy z biegiem czasu i zwiększeniem doświadczenia możliwe są awanse w firmie Dino Żarki? Osoba, która świeżo zaczyna pracę w tym sklepie ma szansę w przyszłości na awans i wyższą pensję? Struktura tego sklepu pozwala na rozwój pracownika? Przedstaw, jak to wygląda. @Xyz, jakie sytuacje wpłynęły na to, iż po tak krótkim czasie pracy w firmie Dino Żarki mogłaś napisać, że w firmie panuje "kłamstwo i obłuda"? Możesz opisać te sytuacje, które sprawiły, że wyraziłaś taką opinię na ten temat?

Xyz

Ja wytrzymałam tam dwa dni, nie da się pracować w takim kłamstwie i obłudzie. Jesteś na mięsnym, a to jeszcze bułki pieczesz i nabiał układasz. I tak latasz po sklepie jak czarownica na miotle. Nie polecam nikomu dino czy to Żarki czy inny. Takie mają procedury i myślą że jeden pracownik będzie robił za trzech.

Dominika

@Okularnica, dziękuję za odpowiedź. Czy z Twoich obserwacji klientki sklepu Dino Żarki to, czy obsada sklepu pod względem kadrowym jest wystarczająca? Towary są na bieżąco uzupełniane na półkach sklepowych? Zaobserwowałaś może, jak to wygląda? @Andziala, jak długo pracujesz w sklepie Dino Żarki? Czy możesz napisać coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Pensja składa się z podstawy i innych dodatków? Jeżeli tak to, jak wyglądają świadczenia dodatkowe, które oferuje firma? Zachęcam do przedstawienia informacji na ten temat.

Andziala
@Dominika

Pensja podstawa chyba źe przy kasie nawijasz jak szalona i polecasz codziennie inny produkt przez cały miesiąc to 100 zł brutto dostaniesz. Tyle że takie polecanie to wciskanie kitu ludziom aby tylko sprzedaz byla wyzsza bo najważniejsze aby sklep byl na najwyższym miejscu w rankingu najlepiej w pierwszej dziesiątce to hura premia! Nie ważne ile pracujesz w Dino ważne ze L izesz D..e kierownicze i skakasz koło niej jak piesek to wszystko załatwisz moze nawet lepszą premię.

Andziala

Atmosfera w Dino Żarki to masakra !!! Pani Sylwia i Daria okropne egoistki, brak szacunku dla starszych pracujących osób. Młode gówniarstwo tam rządzi jakby wszystkie rozumy pozjadało. Chcą rządzic innymi a same (usunięte przez administratora) robia. Kawka na zapleczu i ploteczki o innych pracownikach. Niech sie wezma do roboty i speawdza deny czy daty waznosci bo tych po terminie jest pełno.

Dominika

@Anna, miałaś sytuację w której trafiłaś na przeterminowany towar na półkach sklepowych w Dino Żarki? Czy informowałaś pracujący personel o znalezionym produkcie? Jeżeli tak, to jaka była rekcja i uzasadnienie pracowników tego sklepu odnośnie zaistniałej sytuacji? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo tą sytuację.

Okularnica
@Dominika

Po info rzeczy po terminie tylko ściągają towar z półki i dalej jest cacy. No chyba ze ser mozarella jest dwa tygodnie po terminie i klient się denerwuje to okażą skruche i goraco przepraszaja tłumacząc ze pracują osoby starsze niedowidzace. Cen nie ma ale najczęściej są ale się nie zgadzaja oczywiście na niekorzyść klienta. Głupie tłumaczenie jak zwykle. Ciągle jedna kasa chodzi w kolejce długo się czeka czasami druga przyjdzie z łaską.

Uwaga na towar, PRZETERMINOWANY NABIAŁ.

Dominika

@renia, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat panującej atmosfery pracy w firmie Dino Żarki? Twój obecny komentarz jest mało merytoryczny i niewiele mówi osobom, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy. Jeżeli możesz uzasadnij swoją opinię.

renia

Tak to prawda.atmosfera jak na pogrzebie.

Moniaa

Wszystko ładnie na rozmowie a po tygodniu pracy ciągle coś źle, a to za mało towaru wykładasz a to za wolno się ruszasz a to za wolno obslugujesz. Nie da sie równoczesnie być w dwóch miejscach. Na stoisku mięsnym cudów wymagają ciekawe czy we wszystkich sklepach tak jest....

Onaaaa
@Moniaa

we wszystkich...

Lilii

Miejscowość Żarki województwo małopolskie otwierają nowy sklep miał być otwarty przed świętami końcem marca ale nic z tego nie wyjdzie bo nie maja rąk do pracy nikt tam nie chce pracować....prawdą jest że obecują fajne pieniądze na rozmowach kwalifikacyjnych tylko że z tych obietnic nie wiele widać na wypłatach. Rekrutacja trwała już od października zeszłego roku a mamy marzec i ludzi do pracy brak czyli cos jest nie tak z tą firmą skoro nikt nie chce tam pracować...

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Żarki - Żarki

Dino Żarki