IQ Prisma Sp. z o.o.

Opole

Opinie o IQ Prisma Sp. z o.o.

Ktosik 2016-09-30 21:56:58
Nie polecam tej firmy. Traktowanie pracowników jest karygodne. Dla szefostwa tylko praca jest najwazniejsza. Zarzucaja obowiazkami a placa najnizsza krajowa. Wykorzystuja pracownikow na maksa. Na wszystkim oszczedzaja. Człowiek chodzi wykonczony fizycznie i psychicznie po tej pracy.
xd 2016-10-09 20:19:58
Dla mnie ważne jest to, czy oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, wiecie czy tak jest? CHętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki finansowe, a jak wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, to nic dzinwgo, że są teraz tak popularni.
guesswho 2016-10-26 12:41:28
Oj Agnieszka lepiej weź się za jakąś konkretna pracę w końcu bo widzę że ciągle się nudzisz. Obijałaś się w pracy i obijasz się teraz. Ogarnij się w końcu dziewczyno.
Po czym ty niby miałaś być wykończona skoro wykonywałaś w ciągu całego dnia dwa telefony i dwie paczki a pozostałe godziny siedziałaś i klikałaś w excelu strzałkami góra-dól.
ale rozumiem - nuda i obijanie się w pracy wykańcza psychicznie to pewne.
"Dla szefostwa tylko praca jest najważniejsza" hahaha to dobre :)) ale w sumie dobrze że to napisałaś przynajmniej wiadomo dlaczego już w tej firmie nie pracujesz.
Powodzenia dla Ciebie, może znajdziesz w końcu pracę gdzie dla szefostwa nie praca będzie najważniejsza.
znajoma znajomej 2016-10-26 20:18:36
Znam osobe ktora tam pracuje i nie sadze ze to jest kwestia obijania. Wiem ze Agnieszka wracajac z macierzynskiego nie zostala dopuszczona do pracy a wrecz przeciwnie byla blokowana. Ciezko jest pracowac i prosic sie o prace. Z gory bylo zalozone zwolnienie bo przeciez dziecko jest przeszkoda. Nie mozna tam nawet zachorowac bo od razu szefostwo sie obraza. Trzeba przerywac l4 bo przeciez kasa i firma wazniejsza niz zdrowie. Poza tym mobbing w tej firmie to cos normalnego. Poza tym powodem zwolnienia byl niby brak pracy na stanowisku, szkoda ze w tej chwili brakuje rak do pracy i nagle pojawiaja sie ogloszenia. Brak slow na takie traktowanie dobrych pracownikow.
ktos 2016-10-26 20:22:05
Z tego co sie orientuje premia jest tylko na papierku.
kkkk 2016-10-26 20:31:59
Chodzilo pewnie o to ze czy jestes zdrowa czy chora czy cala czy polamana idz do pracy bo l4 niewskazane bo szefostwo sie obrazi. Sa pracodawcy ktorzy rozumieja sytuacje losowe na ktore nie mamy wplywy. Niestety w tej firmie tak nie jest.
Justa 2016-10-26 23:31:37
Na dłuzszym zwolnieniu lekarskim z powodu zlamania przebywam ja wiec pozwole sobie zabrać głos w tej sprawie, bo ktos powyzej chyba probował nieudolnie zrobic to w moim imieniu i siłą zostałam wplątana w to publiczne, żenujące pranie brudów, które uważam za bezcelowe:) Wiadomo ze różne sytuacje losowe się zdarzają ale z punktu widzenia pracodawcy nie ma co się dziwić że dłuższa obecność jest niepożądana i to rozumiem. Nie ma chyba bowiem takiego właściciela, który by nie miał na względzie swoich interesów, chociaz pracownik moze to odbierac inaczej. Trzeba zawsze uwzględnić obie strony:) Przebywam juz dluzszy czas na L4 i jakis represji nie doświadczam
Justa 2016-10-27 01:02:02
dłuższa nieobecność miało być:)
anonimx 2016-11-17 22:45:46
Slyszalam ze najciekawsze sa klotnie kierownika z szefostwem. Tam panuje zasada "kryj mnie a i ja ciebie kryc bede". Poki tak jest to firma z pozoru dziala bez zarzutow. Na dluzsza mete to jest meczace. Przydalby sie monitoring w biurze. Pokazalby w jaki sposob sie tam pracuje.
Zostaw swoją opinię o IQ Prisma Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQ Prisma Sp. z o.o.