IQ Prisma Sp. z o.o.

Opole

Opinie o IQ Prisma Sp. z o.o.

xd 2016-10-09 20:19
Dla mnie ważne jest to, czy oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, wiecie czy tak jest? CHętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki finansowe, a jak wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, to nic dzinwgo, że są teraz tak popularni.
ktos 2016-10-26 20:22
Z tego co sie orientuje premia jest tylko na papierku.
Justa 2016-10-27 01:02
dłuższa nieobecność miało być:)
Ona 2017-01-10 16:13
(usunięte przez administratora). Przerost formy nad treścią. Telefony motywujące raz w tygodniu...
Back office działał dobrze. Wspierał.
Targety nie możliwe do wyrobieni dla nowej marki, która nie włożyła grosza w jakąkolwiek reklamę. Cieszę się, że zmieniłam firmę.
p.z. 2017-04-23 18:42
Komentarze weryfikowane przez administratora a co za tym idzie negatywne nie sa umieszczane a szkoda bo przez to nikt nie jest w stanie ostrzec przyszlego pracownika przed ta firma. Płacą grosze a wymagania maja z kosmosu. Prowadza dwie firmy pod tym samym adresem i sprzedaja te same oprawki pod roznymi numerami. Kaza wciskac ta chinszczyzne klientom. Serwis dziala na kiepskim poziomie a reklamacji jest coraz wiecej.
Zostaw swoją opinię o IQ Prisma Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQ Prisma Sp. z o.o.