Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation

Opinie o Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation

Znawca 2016-05-13 21:03:04
Firma kreuje się na konsorcjum a w rzeczywistości...Pracują tam głównie handlowcy i ze znajomością PLC, HMI w jednym palcu to im daleko. Oczywiście jest kilku chłopaków którzy coś tam wiedzą, ale reszta ciśnie na handel. Co do samej pracy to jak podpiszesz lojalkę to nie prędko popracujesz w podobnej branży. Co do prowizji to trzeba naprawdę dobry obrót zrobić aby zarobić. Reszta standard.
Radej 2016-09-20 12:07:08
Przede wszystkim trzeba znać ofertę i sprzęt jaki jest obecnie na rynku. Trzeba wiedzieć, czym sprzęt wyróżnia się na tle konkurencji i w odpowiedni sposób tę informację przekazać klientowi, bo tego przede wszystkim wymaga się od handlowca. Wiedzę techniczną też trzeba jakąś mieć, ale od tego jest dział wsparcia technicznego, żeby w razie problemów pomóc. Wydaje mi się, że wymagania z grubsza są takie same jak w każdej innej firmie tego typu.
Zostaw swoją opinię o Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Induprogress - Delta Electronics Industrial Automation