Opinie o "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Częstochowa

Olek Nowy wpis

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów zastanawiam się. Czy jest szansa na poprawę nastrojów w firmie?

qwerty Nowy wpis
@Olek

ograniczyli się teraz do jednego sklepu i to na obrzeżach Częstochowy, raczej odradzam, bo mimo pojawienia się inwestora to ci sami ludzie się tam pałętają z Gwiazdą, o której już tyle tu napisano i która tu zabawne cyrki robiła (podszywając się pod pracowników) na czele...

Stefan Nowy wpis

Może były jakieś rozliczenia o których nie wiecie!!

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Hobby4Men? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

dżak kolins Nowy wpis

Sugeruje nie brać udziału w rekrutacji ;-)

Jarosław

Witajcie, może pytanie nie do końca o tej firmie, ale potrzebuje informacji. Na olx znalazłem ogłoszenie o prace dla magazyniera w firmie broń.pl. Szukając informacji trafiłem tutaj. Przeczytałem trochę opini i już nie wiem czy mam wysyłać cv. Czy broń.pl i hobby 4 men to jedna firma? Bo nie chce trafić do ludzi którzy nie płaca na czas i gdzie wypłata nie jest pewna.

Em
@Jarosław

Kolter,hobby4man,broń.pl = to samo.Widziałam ogłoszenie i jest to śmiech na sali.Zarobki 2100-2800 chyba na kwartał ,nie wiedziałam że jeszcze działają.Kto jest kierownikiem sklepu na jurajskiej i magazynu?

mokobe
@Jarosław

Nie warto, chyba, ze zmieniło sie wszystko o 180 stopni... łącznie (a raczej przede wszystkim z właścicielem i jego pierworodną :P)

Znajomy znajomego
@Jarosław

Panowie firma bron.pl sie rozwija:) na olx szukają teraz kogoś do sklepu:) Cos mi sie zdaje ze pani Manager dalej odpowiada za rekrutacje, takie kwiatki „Uczenie się danych technicznych produktów z etykietą „Nowość”, to musi być ona.

Kolega kolegi
@Znajomy znajomego

Czyli firma w organizacji, a standardy przenoszą ze starej... cos nie wróżę im sukcesu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
lososiowy

moje poprzednie posty na temat h4m zostaly skasowane, pisalem tam o nie wyplacaniu pensji w terminie. droga administracjo GOWORK, mam bilingi przecież, mogę przesłać.

Joanna

@Kres, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w Hobby4Men - na takie opinie również jest miejsce na forum GoWork.pl. Nie używaj jednak proszę na przykład imion osób wskazujących na konkretne osoby trzecie - to niezgodne z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Dawid, dostałeś swój PIT? Przypominam, że pracodawca ma czas na wysłanie tego dokumentu do końca lutego, więc mogłeś go dostać na przykład na początku marca.

Kres
@Joanna

Poczekaj, poczekaj bo co ? Usuniecie nasze wpisy jak 30 poprzednich ? Ciekawe ile kosztuje pakiet premium dla pracodawcy z opcją usuwania wybranych i niewygodnych komentarzy.

@Joanna

Mylisz się. Pracodawca ma obowiązek dostarczyć PIT do ostatniego dnia lutego (w tym roku 28.02) a nie wysłać :) wysłać a dostarczyć to dwa różne pojęcia.

żenada
@Dawid

może jeszcze osobiście? chyba jednak mogłeś pofatygować się z awizem na pocztę :(

pałka
@żenada

Przecież nie nawet wysyłaliście poleconym listem pitów , to dopiero żenada, pokazująca co ty tam wiesz 'o prowadzeniu biznesu' :D

Zzz

Czyli podsumowując Twoja wypowiedź, całkiem fajnie że zostawili Was z dnia na dzień bez pracy i bez pieniędzy, zamykając salon bez informowania Was? Przecież spłacają w ratach wynagrodzenie;) Wcale mi to nie pachnie wypowiedzią tej "Pani" co to nie musi na etacie pracować a ma 2 razy mniej lat niż my.

Zzz

I jeszcze nie potrafi się podszywać pod pracowników;)

pałkolinka
@Zzz

ale to przez to, że ma ich za podobnych sobie intelektualnie :P

Prawo cytatu

"Miałem zaszczyt być pracownikiem Hobby4Men. Praca w salonie gdzie wokoło są fajne gadżety jest super ale Pani P. córka właściciela i manager sieci sklepów nie ma zielona pojęcia jakie są jej obowiązki. Na rozmowie rekrutacyjnej opowiada historie i inne nie stworzone rzeczy. Dużo obiecuje ale nigdy nie dotrzymuje danego słowa. Czy to chodzi o pensje czy to o premie, czy to o umowę. Przyszli pracownicy powinni wiedzieć, że pensja marna 2000 brutto ( 1460 netto) + premia ( miało być 4 % brutto a jest 2% z małym haczykiem) + premia dla najlepszego handlowca 150 brutto. Max zarobek 1800-1900 netto a praca we wszystkie dni tygodnia i jest jeden plus, Pani kadrowa pilnuje ilości godz w m-cu. Na początku umowa zlecenie miała być na miesiąc ale zostaje przedłużona na kolejny miesiąc, obiecana premia nie wypłacona, premia dla handlowca nie wypłacana ale monitorować pracę przez kamery i podsłuchiwać przez zainstalowane mikrofony to robi to non stop. Jeśli jest coś nie pomyśli Pani P. odrazu piszę maila lub dzwoni, że będzie wpisana nagana do akt. Robi to często bo wtedy nie wypłaca premii. Polecam omijać tą firmę "

Travisek

Szczerze powiem iż kiedy pracowałem Pani Paulina była okej załatwiała każdą sprawę , może nie od ręki ale była pomocna. Fakt za to Dariusz K. był po prostu burakiem i chamem. Pit dostałem , największa bolączka to fakt iż nie dostałem ostatniej wypłaty w wysokości 1542 zł. Czekam z niecierpliwością , ale coś czuję iż mogę sie nie doczekać :/ , smuci mnie ten fakt bo pracowałem uczciwie.

qpa
@Travisek

To najwyraźniej pracowałeś krótko, albo zbytnio nie miałeś kontaktu z 'księżniczką' Pieniędzy niestety inaczej niż drogą sądową już raczej nie uzyskasz.

@qpa

Twój podpis idealnie odzwierciedla co masz w główce. Widzisz może niektórzy zasłużyli na dobre traktowanie? Przykro jedynie kwestii finansowej, ale na to dobre serce nie pomoże... nikt się nie cieszy z tego powodu choć wiele osób swoim zachowaniem sugeruje jakby ktoś krzywdził celowo

qpa

mój podpis idealnie odzwierciedla stosunek do was jako nieuczciwego pracodawcy, który nie potrafił się wywiązać ze swych oczywistych obowiązków. Nie mam ochoty na pyskówki z upadłą księżniczką, dobrze że rynek zweryfikował, kto ma rację. Sąd Pracy niedawno też.

Travisek
@qpa

Z Panią Paulina w sumie kontakt miałem cały czas i nie zauważyłem w jej zachowaniu chamstwa skierowanego w moją osobę. Co ciekawe w pewnym momencie sam mówiłem do Pani Pauliny na Ty a Ona nie miała z tym problemu. Szkoda że sklep się rozpadł bo w naszym atmosfera była przednia. Nie jestem tu też nikogo obrońca po prostu stosunek Pani Pauliny do mnie był w porządku. Robiłem to co trzeba było i do mnie należało i chętnie bym dalej tam pracował

Yyx
@Travisek

Jasne, jasne. A po pracy siedzieliście razem i czesaliscie sobie włosy... Taka była z was szczęśliwa para. Jeszcze płacili na czas i dużo, więcej niż do tej pory zarabiałeś. Czy my pracowaliśmy w jednej firmie? Bo coś mi tu śmierdzi ;)

qwert
@Yyx

Nie tylko Tobie, zapewne około 90% byłych pracowników, którzy pracowali w tej pożal się boże firmie ;-) i poznali nieco 'gwiazdę' i jej 'umiejętności' na wielu płaszczyznach.

Wierzyciel
@qwert

A tam. Ja też na (usunięte przez administratora)złego słowa nie powiem. Gdyby nie to, że mi nie zapłacili, to firma jak każda inna.

Dawid

Hej, swojego czasu miałem wątpliwą przyjemność pracować w H4M, w 2017r. Czy ktoś też nie dostał dokumentu PIT, choć termin minął dzisiaj? :)

PITU PITU

Głupoty gadasz i tyle ja dzisiaj dostałem swój PIT, bez zadnych kłopotów kontaktowałem się wcześniej w tej sprawie (czy i kiedy będą wysłane) i jak powiedzieli tak zrobili, PITy są przestańcie już tak cisnąć że we wszystkim tacy najgorsi polecam tym wszystkowiedzącym otworzenie własnych firm i życzę sukcesów w prowadzeniu działalności

pitu pit

no i? trzeba było się zwrócić do osób odpowiedzialnych za wystawianie pitów. Kadrowa? Trochę logicznego myślenia nie zaszkodzi... człowieku "na poziomie"

kłykcina
@pitu pit

nie rozśmieszaj mnie, waszym zakichanym obowiązkiem jest wysłać te PITy w terminie, a nawet tego nie potrafiliście zrobić dobrze,to nie pracownik ma się dopominać. Współczuję waszym kontrachentom, o ile jeszcze są tacy.

@pitu pit

Ciężko jest się skontaktować z kadrową, jeśli telefonów nikt nie odbiera a na stronie jest jakiś marny formularz kontaktowy :) Poza tym, PIT otrzymałem z opóźnieniem. W waszym (usunięte przez administratora) interesie jest to by wysłać je na czas. Ja mam się jeszcze kontaktować? Kontakt z waszą upadającą firmą jest ostatnią rzeczą, którą chcę uczynić Paulino :)

@pitu pit

Uważam ponadto, że w świetle prawa, podmiotem odpowiedzialnym za wysłanie PIT-ów jest firma, a nie Pani (usunięte przez administratora)czy inna Helenka z kadr. Produkując się tutaj tylko się pogrążasz. Po co? Skoro już w h4m nie pracujesz podobno :P... Trochę kultury dziewczyno :)

qwerrt

-Widać w formie jesteś, tylko trochę wiedzy i intelektu brak (jak zwykle) otóż i w tej dziedzinie musisz się dokształcić, bo niby od kiedy to pracownik (były czy obecny) ma się prosić o PITa? nawet tego nie potrafiliście dopilnować... coś niesamowitego, a 'mondrościami' o prowadzeniu firmy się więcej nie popisuj bo pokazaliście na co was stać ;)

Prosiek

Skończcie skomleć bo to już jest naprawdę śmieszne. Za mało pracy u nowego, wspaniałego i dobrze płacącego pracodawcy chyba macie...

@Prosiek

Co tam w Supersamie słychać? ojojoj następny salon zamknięty, dobrze tam 'biznesujesz' dzieciaku, pod twoją ręką liczba sklepów spadła z 7 do 1, liczba pracowników z kilkudziesięciu do...kilku, a ty masz jeszcze tu czelność szczekać?

Pało
@pałko-linka

Masz kijowe info lub wynik dedukcji swojego zgnilego (już dawno temu) ptasiego rozumku

pałko-linka

mam dla ciebie kaganiec i kolczatkę lubisz takie zabawy, wiem imprezun tak dalej.

*"imprezuj"

pałko
@pałko-linka

to jak tam? kiedy ostatni salon - Jurajska się zamyka?

Prosiakrosiek

Co tam jeszcze powiesz? (usunięte przez administratora)

Buhaha
@Prosiakrosiek

Jasne, piszcie, w sumie i tak już nie zatrudnia ludzi... Firma się powoli zamyka, pewnie do końca stycznia wszystko padnie. To przynajmniej pośmiejemy się z Paulinki:)

k łekło t
@Buhaha

Oj nie przesadzaj, w samym Kolterze też sporo się dzieje w najbliższym czasie. Więcej wkrótce.

@Buhaha

dlaczego z Pauliny?

A co nowy na forum? Czytał poprzednie komentarze? Dlatego że to jej super menagerowanie doprowadziło tak duża firmę do upadku?

byłeś w zarządzie że "tyle wiesz"? Taki mądry a na etacie dymasz?

wrobelek

Paulinko nie masz nic lepszego do roboty? jako przyszla pani prezes powinnas wiedziec, że zarząd tej firmy jest...jednoosobowy :D no i że pracowników tam niewiele więcej ;)

Prosiek
@wrobelek

Brawa dla ciebie ! Tymi wypocinami nie wygrałeś premii, ale za to lizniesz trochę kk

wro
@Prosiek

Gdybyś jeszcze miała sama trochę bladego pojęcia o kk, ale może zacznij najpierw od kp albo kc ;)

qwert
@wro

hahaha dokladnie, niech najpierw troche kodeksu pracy 'liznie' :-D :-D

Lumpy
@wro

hahaha kodeks pracy ci się marzy! Do roboty się lepiej weź, bo znów ci braknie na czynsz i będziesz musiał budę zmieniać :)

Nie jestem robotem
@Lumpy

Spoko spoko, pokazujcie jakimi jesteście pracodawcami i jak głęboko w poważaniu macie pracowników:) coś czuję że będzie wam ciężko zatrudnić kogoś dobrego. Znowu będzie lament że was oszukują i to wszystko ich wina ;) Brawo!!!

@Lumpy

Straszyć to sobie możesz w pokoju (bez makijażu) za pisanie prawdy w tym kraju jeszcze nic nie grozi, choć wiem, że chcielibyście inaczej, metody widzę rodem z Białorusi.

Paragraf55
@UK

Słuchy mnie doniosły że pierwsza sprawa w sądzie pracy poszła na korzyść pracownika. A to jak się zdaje nie koniec...

Szuler
@Paragraf55

Powiesz coś więcej? Bo ja właśnie mam zamiar składać papiery do sądu.

@Szuler

A was z czym znowu oszukali?

Szuler

nie dostaliśmy wynagrodzenia.

@Szuler

Czyli standard, życzę w takim razie powodzenia w odzyskiwaniu należnych pieniędzy, zapewne prawo jest po waszej stronie także trzymam kciuki.

@UK

g dostaniecie. lepiej lapcie kazda prace jaka wam sie oferuje a nie probujecie wytargac odszkodowania ze zrodla gdzie NIE MA i spod ziemi sie nie wykopie. logiczne

UK - prawdziwy
@UK

Rozumiem, że masz poważny interes by podszywając się zniechęcać ludzi do korzystania z przysługujących praw. Czego się boicie skoro tak super jest podobno? Pieniądze są jak najbardziej do odzyskania, zawsze komornik może coś zlicytować, także nie siej fermentu i nie rób z ludzi (usunięte przez administratora)

Alojzy
@UK - prawdziwy

Pracowaliście jeszcze w 2017?? Będą PITy??

uk
@UK - prawdziwy

obudz sie czlowieku... w jakim ty swiecie zyjesz

Wacław

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

Ddd
@Wacław

Pewnie ze można:) tylko po co?

Akrakowik

To lepiej się weź WRESZCIE do pracy bo to ty będziesz miał większy problem jak ci na bilecik tramwajowy zaraz nie starczy ;D

KOltler
@Akrakowik

To jest jak rozumiem oficjalne stanowisko firmy kolter w sprawie rozliczania zaległych wypłat?

rtw

"podziału utargu"... chyba miałeś na myśli ZYSKU. Dobrze to będziesz sobie dzielić UTARG między swoich handlowców. Może jednak zdecydujesz się na jakieś "zajęcia" np. podstawy przedsiębiorczości i ekonomii zanim zaczniesz kogoś pouczać publicznie w kwestii prowadzenia biznesu? Życzę powodzenia :) miałeś duże szczęście, że cię zatrudnili z takim... pojęciem.

rpk100
@rtw

zatrudniano dużo gorszych, ale to efekt prowadzenia przez pania menadżer rekrutacji 'przez telefon' ;)

Obecny
@rpk100

Raczej nieudolnych kierowników...

@Obecny

ano też prawda, jak pracowali po trzy miesiące i widzieli co się dzieje to dawali w długą, ale takie ich prawo.

Janek
@tom

No właśnie nie, bo według polityki firmy kolter mieli siedzieć i świecić oczami przed klientami, bo puste półki. Chwalić te 3 wiatrówki które były w gablocie i oczywiście nie wymagać zapłaty za pracę. Za to będą mieli możliwość zobaczenia nowej szkoły zarządzania, samorozwoju i skąpać się w blasku Pauliny... Więc po co im pieniądze?

@Janek

a gdzie tam był ten samorozwój? jedyne co się rozwijało to fochy i niekompetencja ze strony 'wiadomo kogo' z których to inni byli rozliczani i wydłużający się czas oczekiwania na pieniądze.

Akrakowik
@tom

Wielcy handlowcy a zysku od przychodu nie odróżniają!!! Gdzie teraz pracujecie i na jakim stanowisku? Już 40 lat wam bije a wy co? Żyjecie z dnia na dzień jako sprzedawca co roku to gdzieś indziej i popier dalacie rowerkami z Tesco. Ile teraz zarabiacie? 2500? 2700? 3200? Tyle to dzieciak "polerujacy bile" może na dzień dobry zarobić jak się sprawdzi a dla was to szczyt marzeń i powód do ciągłego wylewania swoich żali w internecie, bo wam w kolterze tyle za siedzenie na kwejku i za oglądanie filmów za ladą nie chcieli sypać... Złodzie je co pouciekali na wieść o ponoszeniu odpowiedzialności materialnej za towar, który znikał pod waszą "opieką". Dostaniecie jeszcze po du pie bo tu za wygodnie mieliście.

Oczekujący
@Akrakowik

Możesz sobie szczekać, ale to nic nie zmieni :) padacie i nie macie szans na wyjście z tych problemów. Wszyscy z zapartym tchem czekamy tylko na wpis w CEIDG o upadłości ;)

@Akrakowik

haha zabawne jak o zarobki pyta utrzymanka przez całe życie, bo nie oszukujmy się, nic konstruktywnego nie robiłaś i pracowałaś z wiadomych względów ;) a twoje wulgaryzmy i inwektywy pokazują twoja 'klasę' - rozpieszczonego szczyla.

Oczekujacy tom
@tom

A do kogo to kierujesz tak właściwie? Kto jest "utrzymanką" i czyją niby? Ciebie nigdy nie będzie stać żeby utrzymać żonę na poziomie by nie musiała pracować, to Cię boli co? A co ty takiego zrobiłeś dzieciaku w życiu poza czekaniem na podstawę z premierą uznaniową? Brakowało kogoś kto by was za te mordy niewyparzone trzymał i lał na zapleczu co niektórych to fakt. "Oczekujący" - O dalszych działaniach na pewno się nie dowiesz więc lepiej martw się o siebie bo u ciebie pewnie nic się nie zmieni. Bida jak jest tak będzie...

Oczekujacy
@Oczekujacy tom

Spokojnie, nie muszę dowiadywać się o waszych działaniach bo mnie to wcale nie interesuje, to Wasz problem. Ja tylko czekam na Wasz koniec ;) co do biedy... Od kiedy nie pracuje w waszej firmie zarabiam całkiem dobrze, rodzinę potrafię utrzymać i niczego mi nie brakuje. Pieniądze są dużo większe niż u Was i zawsze na czas. A z tym mieliście duże problemy. Szkoda mi tylko was i tej waszej biedy, nie materialnej tylko umysłowej. Obawiam się że z tego się nie wyleczycie.

@Oczekujacy

To sobie czekaj. Tyle ci z tego BOGATEGO i jakże rozmaitego życia przyszło. Umysłowo bogaci nie mieli by czasu żeby tu pisać jak to się czyjegoś końca doczekać nie mogą. Żal mi ciebie naprawdę

Oczekujacy

Dziękuję za wasza troskę i żal, ale powinniście raczej skupić się na ludziach którzy jeszcze u was pracują i którym jesteście winni pieniądze :) na początku nawet było mi szkoda firmy, tyle lat na rynku... Ale po tych akcjach na goworku życzę wam tylko jednego

@Oczekujacy tom

haha, każdy ale to każdy, kto popracował w tej firmie dłużej niż dwa tygodnie wie kogo mam na myśli, także nie prowokuj do złamania regulaminu ;) a 'w mordy' to takim nierobom i pozorantom powinno się pluć bo ręki to szkoda. Ale jak widać rynek weryfikuje :)

jerry
@tom

chłopcy, lepiej idźcie poczytać np. o różnicach między narzutem a marżą, przychodem a zyskiem itp...

@jerry

Dziewczynko, na pewno na studiach miałaś zagadnienia z zakresu Public relations, jak widać spałaś na tych zajęciach albo nie kończyły się one egzaminem. Czasem lepiej zamilknąć, ale nie potrafisz pogodzić się z prawdą, a tym 'pruciem się' sprawiłaś upadającej firmie dodatkową szkodę wizerunkową. Chyba, że to ta zwyczajowa 'słoma z butów' ?

ROGAL

Autopojazd ;-) najwiecej Ty Paulinko tu szczekasz :-)

w

XD lepiej wypłaty zaległe spłaćcie .

Szymooo

I bardzo dobrze, ta firma to było (usunięte przez administratora), po swoich doświadczeniach zawodowych ciężko mi sobie wyobrazić gorszego pracodawcę. Wszystkie te negatywne opinie są niestety prawdą.

Zawsze Dwóch Rogali

Ciekawe jak Ty pracowałeś do tej pory, ale bo co będziesz musiał robić jak Ci braknie kasy?

vpenetrator

to kiedy te licytacje?

Zaufaj Dobrym Radom

Ciekawi mnie czemu na tylu przedsiębiorców tylko nieliczni mają opinie na goworku? Nie wiecie czemu? Każda marka pracuje na swoją opinię. (usunięte przez administratora)

Djohn

A przecież tacy zadowoleni byliście podobno w tych komentarzach powyżej, premie, wypłaty, (usunięte przez administratora)a jednak wyszło szydło...

PR

Ciekawe te komentarze o dobrych zarobkach, rozwoju, szkoleniach i wypłatach na czas, ciekawe szczególnie że nie ma w Warszawie już tych sklepu od roku, kolejna marna akcja propagandowa? :)

byly pracownik
@PR

Co ma do tego sprawa zakończenia umów na czas określony na lokale w 2 najdroższych galeriach w Polsce? Wypowiadają się tu osoby które nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Skończ z tymi mądrościami i zajmij się samorozwojem to może za 10 lat będzie Cię stać na bardziej sensowną i konkretną rozmowę. Od przesiadywania na GoWork wiedzy Ci nie przybędzie...

dawid

Na swojej umowie mam "wypłata wynagrodzenia nastąpi w ciągu 14 dni po wystawieniu rachunku przez zleceniobiorcę..." w moim przypadku 2krotnie było to kilka dni przed wspomnianymi w umowie 14stoma dniami jeszcze jakieś uwagi?

Zostaw merytoryczną opinię o "OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Częstochowa

"OLFUSA ADVISORY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Drogowców 33 lok. 35
    42-202 Częstochowa