HEMERBAU

lubelskie

Opinie o HEMERBAU

także 2016-08-06 12:46
Najważniejsze jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników. Widocznie regionalnym kierownikom sprzedaży czy doradcom techniczno-handlowym odpowiadają bieżące warunki w firmie jak i zarobki im zapewnione. Ale czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź
John 2017-01-21 08:48
Nie ma rotacji w tej firmie? Hahahaha chłopie skąd Ty żyjesz? W przeciągu roku 2016 odwiedziło mnie 4 różnych handlowców z "hemerbauera- dżureksa". Handlowcy nie byli dłużej w tej firmie niż 3 miesiące. Wiec daje to do myślenia....
Hellgunia_de 2017-02-27 11:46
Zgoda w 100% John! Cały czas szukają regionalnych "kierowników" hahaha. Oczywiście to jurex. Praca jest prestiżem: auto typu corsa lub cytryna C2, komórka z czarnym wyświetlaczem i to wszystko okraszone wspaniałym szefunciem który tylko kombinuje żeby przewalic cię na hajs. Produkty świetne! Jeśli jakimś cudem uda sie to gdzieś wcisnąć, to nikt tego nie kupuje dalej i towar albo się skawali albo terminuje. Prawie sie udusilem ze smiechu jak zobaczyłem opis na stronie hemerbau.de że mają jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych - chyba na własnym placu na ul. Strefowej.
Zostaw swoją opinię o HEMERBAU - lubelskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMERBAU