GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Wrocław

Opinie o GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Shiwa 2016-08-06 13:19
Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak niech napisze ktoś kto pracuję dla nich jak wygląda kwestia współpracy z nimi, zależy mi na informacjach odnośnie zarobków w dziale biura obsługi klienta. Z góry dzięki
Ysxc 2017-03-22 21:56
Nie polecam. Małe zarobki, mnóstwo procedur bez sensu, podejście do człowieka jak do trybika. Corp to ta firma chciała by być
walter markus 2017-03-29 10:12
Potwierdzam. Zarobki bardzo przeciętne, zero motywacji dla handlowców. Wszechobecna kontrola i podejrzliwość w stosunku do pracownika. Strategia firmy – taniej, taniej i jeszcze taniej. "Korpo" jedynie z nazwy.
Alicja 2017-05-09 14:38
@walter markus, a czy GF Corp Sp. z o.o. sp. k. oferuje jakieś benefity dla swoich pracowników? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowiku - handlowiec? Czekamy na Twoją opinię.
walter markus 2017-05-17 12:49
Niewielkie, karta multi sport + jakieś opcje odnośnie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Standard jak w każdej firmie na dzień dzisiejszy. Co do dnia pracy, rano otrzymujesz info o wyniku handlowym za ostatni okres, a później zaczyna się "nerwówka" - robisz wszystko by przebić go pod koniec miesiąca o 30%. Niby super, ponieważ wyciskasz większą marzę i obrót dla firmy, ale "motywacyjny" system prowizji to żart w wykonaniu osób zarządzających...
Czulo 2017-06-08 22:02
Ta firma to jedno wielkie dno. Stawia się nacisk na kontrole pracowników i nic kompletnie więcej, utrzymuje się bo jest kasa z innych biznesów. Nie polecam pracy w żadnym dziale a szczególnie w dziale sprzedaży B2C i B2B.
NICK1 2017-08-29 10:23
Firma przenosi się do wioski Wróblowice w czerwcu 2018. Więc jak komuś pasuję dojazd za Wrocław to spoko.
Zostaw swoją opinię o GF Corp Sp. z o.o. sp. k. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GF Corp Sp. z o.o. sp. k.