Film Hotel Sp. z o.o.

90-554 Łódź

Opinie o Film Hotel Sp. z o.o.

pracuś 2016-09-20 10:25
Zawsze możesz liczyć na umowę o pracę :), jak już ją dostaniesz to będziesz miał bonus na internet i TV w Toya, ale czy to wszystko jest warte pracowania po tyle godzin i w takiej atmosferze?
Tak czy siak, chętnym życzę powodzenia i wytrwałości.
as 2016-10-03 13:58
mozna teraz sie u nihc zatrudnić w Lidlu jako pracownika magazynu w Gliwicach nie wiem cyz wiecie z ogloszenia wynika ze oferuja tutaj swojemu pracownikomi prywatną, bezpłatną opiekę medyczną Medicover ,atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy dla członków rodziny
Dominika 2017-08-24 12:23
Właśnie szukają do pracy jako Pomoc kuchenna. Z oferty wynika, że gwarantują szkolenia oraz dodatkowe benefity dla pracowników w ramach sieci HILTON ORAZ TOYA - możliwość pracy w systemie 3-zmianowym, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / medycznego / systemu MULTISPORT na korzystnych warunkach. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem?
Dominika 2017-09-19 19:24
@Operator dostawy po jakim czasie można przejść na umowę o pracę? Czy jest możliwość awansowania na wyższe stanowisko? Może na innym stanowisku w Film Hotel Sp. z o.o. były by lepsze warunki zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Film Hotel Sp. z o.o. - 90-554 Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Film Hotel Sp. z o.o.