Opinie o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. w Pabianice

Hana Nowy wpis

Byłam bardzo zadowolona z tej pracy, jeszcze wrócę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sibo

Pracodawca niewypłacalny.w dobie pandemii do fabryki aflofarm na 3 zmiany.zero pomocy na postojowym.potem szukają nowych naiwnych.az w końcu ich braknie.Juz łódz ma opinie bo pracowali tu.Nie polecam.

Alm Nowy wpis
@Sibo

Adlopa nieruchomości i aflofarm to dwie różne firnu ????

Katie Nowy wpis

Tam ludzi nie zwalniają, ludzie odchodzą sami ma ogół z głeboką depresją. Płacą śmieszne pieniądze za ciągłe bycie pod telefonem. Tym miejscem powinien zainteresować się PIP. Zero szacunku dla Pracownika. Krytyka non stop.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KELNER/KELNERKA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała kogoś na stanowisko Recepcjonistka. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

anastazja

kiedyś byłam na rozmowie o pracę. szukali recepcjonistki do hotelu. proponowali minimalną plus 200zł premii z zaznaczeniem, że jeśli 'nic nie odwalisz', to premia będzie przyznana. praca po 12h, do tego biegła znajomość języka obcego. patrząc na to ile kasy wpakowali w hotel, to za te pieniądze szukają (usunięte przez administratora) nie pracowników.

sebastian

szukają może ogrodników, warto wysłać CV

Mariusz
@sebastian

Nie polecam tam pracy, atmosfera pracy tragiczna, właściciel zakochany w sobie egoista, ktory katował by ludzi i najlepiej jak byli by u niego niewolnikami za pare złoty

TwójStary

Kierownik, który mówi : "jeżeli się komuś nie podoba to Amazon czeka"

E

Pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze nie polecam. Bez żadnego wyszkolenia rzucają świeżaka na stanowisko i wymagają pełnego profesjonalizmu. Pracowników brak a pracy ogrom. Zamiast usłyszeć 'dziękuję' za dobrowolną pomoc same pretensje. Plotki, wyzwiska i utrudnianie pracy przez współpracowników cały czas. Tam to norma że pracownik robi kilkanaście godzin, mimo że w grafiku jest znacznie mniej. Jak powiedziałam raz że kończę zmianę i chcę iść, zostałam wyśmiana i zamiast o 19 wyszłam o 1 w nocy a potem na 7 następnego dnia. Co prawda wypłata była bez problemu ale za nadgodziny i pracę w nocy nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy. Szczerze nie polecam, nie warto.

B
@E

W jakim dziale pracowałaś?

Olaf

@Sibo Przez co rozumiesz niewypłacalny? Zalega z wypłatami? Często się zdarzają takie sytuacje czy to teraz odkąd jest pandemia?

K

Praca świetna nie ciężka :)pracuje tam ponad rok i jestem z niej zadowolona pod każdym wzgledem. Polecam !!:)

@K

Czym konkretnie zajmujesz się w Fabryce Wełny Hotel & SPA, jakie są Twoje zadania? Zadowolenie pracownika na pewno podnosi jego wydajność, to dobry znak. Liczę, że napiszesz mi coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

KK32

Praca początkowo wydawała się naprawdę fajna, jednak po dłuższym czasie jest dużo gorzej. Nie ma co mówić o pieniądzach, bo jest to kwestia omawiana podczas rozmowy o pracę i albo komuś odpowiada, albo nie. Mnie odpowiadało, jednak zdarzają się często sytuacje gdzie jeden pracownik ubliża innemu, a szefostwo zamiast zareagować zaczyna się śmiać, w innych sytuacjach obraźliwe słowa padają z ust przełożonych i chociaż zwracana jest uwaga, na to że nie chcemy takiego traktowania nic się nie zmienia.

B.P20
@KK32

zgadzam się z tą opinią, ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że mało tego że grafik pracy ustalany jest na kilka dni do przodu( 3 lub 2dni) i nie można sobie nic zaplanować to nawet po przystąpieniu do pracy danego dnia okazuje się ze godziny pracy są inne niż były w grafiku. Wielokrotnie były zgłaszane skargi do prezesa jednak nic się nie zmieniało a osoby składające skargę traciły pracę. Nikomu nie polecam tam pracy a wręcz odradzam.

Zorro.
@KK32

Zgadzam się w całości, atmosfera nie jest tam czysta i nie dziwię się że brakuje tam ludzi do pracy.

Barbara
@Zorro.

Widzę, że atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Dzięki za opinię. A pracujecie też w weekendy i święta?

Zostaw merytoryczną opinię o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.?

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Partyzancka 133/151
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312029951 REGON: 101002311 KRS: 0000371631

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.