Hertz Rent a Car Polska

Opinie o Hertz Rent a Car Polska

romek 2016-04-05 15:52
w sumie troche trudna ta praca jako Agent ds. wynajmu samochodów, bo widziałem rekrutują tylko ludzi do Warszawy no i można na pewno zarobić na premiach tutaj sporo.
Maciek 2016-11-11 23:28
Na jakich premiach ?
Tu jest caly czas system z okresu komunizmu .
Maksymalny wyzysk za marne grosze.
Michal 2016-11-24 10:09
Firma wymaga od pracowników maksymalnych zysków dla firmy
Pracownik ma z tego przysłowiową figę z makiem.
System jak za komuny.
Ogólny bałagan jaki panuje w tej firmie powoduje że praca jest bardzo stresująca.
Korporacja z maksymalnym wyzyskiem za marne grosze.
Straciłem tak rok na obiecankach.
Firma działa w sposób "nie Ty to zaraz będzie ktos inny na twoje miejsce"
Rynek pracy się zmienia i naiwnych jest coraz mniej.
Nie polecam nikomu tam pracy.
Mateusz 2016-12-17 13:29
Wymagania co do świadczonych usług bardzo wysokie, (firma międzynarodowa)
- ilość klientów w Warszawie bardzo duża,
- czas pracy od 7:00 do 24:00, 3 zmiany 7 dni w tygodniu, 40 godzin tygodniowo plus minus, co za tym idzie planowanie weekendów z rodziną i znajomymi niemożliwe,
- znajomość języka angielskiego wymóg konieczny,
I nie byłoby tu nic tak niezrozumiałego, bo przecież masa osób tak pracuje, ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to już zaczyna się trochę mroczniejszy temat, na początek umowa zlecenie na minimum 3 miesiące za uwaga 15 zł brutto na godzinę!!! po przejściu na umowę o pracę jest to kwota 2100 zł netto na rękę i zawsze możecie sobie dorobić sprzedając dodatkowe wyposażenie ale to są kwoty rzędu 50-100 zł miesięcznie.
Ta sama firma w Niemczech zaczyna rekrutacje swoich pracowników za 15 euro na godzinę!!!
a dodam że mieszkania, jedzenie, paliwo, ubrania i rozrywki w Niemczech nie są 4,5 razy droższe niż w Polsce.
Zostaw swoją opinię o Hertz Rent a Car Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hertz Rent a Car Polska