GRAF-POZ S.A.

Batorowo

Opinie o GRAF-POZ S.A.

Ja 2016-05-09 15:51:14
Ludzie unikajcie tej firmy. Firma spadła na na dno! Brak premii to podstawa( tylko na umowie). Starzy pracownicy robią za marne pieniądze a nowych przyjmują za większą stawkę ale tylko na czas próbny. Firma po prostu nie ma pieniędzy na wypłaty. Planowanie pracy to jedna wielka porażka. Kierownicy bardziej się przejmują o koszenie trawy itp. Więcej ludzi chodzi tam w fartuchach niż pracowników i każdy rządzi. Niedługo cała Ukraina tam będzie pracowała czyli drukowała , sztancowała itp.... Firma to jeden wielki SYF i nic więcej. Narzekała się na Pana M.P ale on jedyny umiał dobrze zapłacić.
Nie polecam tej firmy nikomu.
pr 2016-07-30 09:41:27
Do Ja, czy ty nie jesteś podstawiony przez M.P. Co ty za brednie wygadujesz. Firma wypłaca na czas. Atmosfera w pracy jest ok. Widać, że po sprzedaży zmiany idą w dobrym kierunku.
czerwona sukienka 2016-08-05 07:39:42
UWAGA! Opinie zostały poprzestawiane i pousuwane z 30 zrobiło się 9
Gaf sort poz 2016-08-16 09:19:49
Firma ,żenada doprowadzić taką drukarnię do ruiny ,nikt nic nie wie obiecanki cacanki ,przez pseudo dyrektora pana Roberta J. co do premii wydajności itp a pózniej zapomniałem ,ale przed prezesem udaję co to nie on jak dobrze się zna i interesuję wszystkim ,a zwłaszcza jego piękna córka ,która tak naprawdę na niczym się nie zna ,chodzi z arkuszami kartonu i jest tak dobrze wychowana ,że nawet dzień dobry nie powie .Powodzenia w dalszym rozwoju firmy inwestycyjnej przez osoby takie jakie są brawooooooo ,na spotkanie w programie "i'm sorry "jest już po .POZDRAWIAM,Chcesz zostać wyjebany zatrudni się nowe motto tego zakładu:)
marian 2016-08-30 11:02:19
w dobrym kierunku? do upadku ....to też jakiś kierunek.
Zostaw swoją opinię o GRAF-POZ S.A. - Batorowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAF-POZ S.A.