PJL Recruitment

Boston

Opinie o PJL Recruitment

anonim 2009-02-04 19:38:15
Tak jak w kazdej Agenci jak praca jest to jest a jak nie ma to nie ma normalne
świeży 2009-02-04 20:00:53
[usunięte przez moderatora]
[usunięte przez moderatora] o ile ten zakompleksiony [usunięte przez moderatora] tam jeszcze pracuje
bez powodu wyrzucanie z pracy wg widzimisie
[usunięte przez moderatora] nie chcą dać P45
Polakow traktuja jak psa

polecam ich najwieksza konkurencje Teamwork LTD, gigantyczny szok na plus - jak dobrze pracujesz to masz prace i cie szanuja

u[usunięte przez moderatora]z PJL praca i płaca to loteria i łaska
Były PJLowiec 2009-04-14 13:14:57
Odniosłem inne wrażenie ,[usunięte przez moderatora] (ten to naprawde potrafi wkurzać).Pracowałem tam dość długo i mam o niebo lepsze wrażenia niż po pracy w Teamwork'u.
ziomek-77 2009-08-17 11:18:46
Pracuje dla PJL-a już 4.5 roku i złego słowa na nich nie moge powiedzieć w przeciwieństwie do [usunięte przez moderatora] TEAMWORK-a.
kimo 2009-11-05 15:16:52
team work - nie byłem zadowolony z tej agencji.
anonim 2010-07-28 11:41:30
Narzekacie na PJL ako agecja nie jest zla ale jesli chodzi o fabryki to jest dopiero dyskriminacia taki SIMS tam zadza ruskie liniowe i wywalaja ludzi za wszystko za zly wyraz twarzy bo maja zly humor.Piszecie o PJL a agecja MS to jest dopiero koszmar [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-06-09 11:48:00
Korzystałem z usług agencji Teamwork LTD w Bostonie i jestem mega zadowolony. Prace mi znaleźli po 3 lub 4 dniach (już nie pamiętam bo to dosyć dawno było ;p) i nie w polu tylko w fabryce przy lini. Pozdrawiam 2 super babeczki z TW o ile jeszcze tam pracują ;D tj. Sue i Wande. Żałuje że od razu tam nie trafiłem po przyjeździe do UK ale długo szukać nie musiałem bo współlokatorzy mi polecili tą agencję. Jeśli ktoś będzie w tamtych stronach sszukał pracy to nie wahać się tylko walić śmiało do TW i pozdrowić Susanne od Thomasa ;) Super babka, raz źle sie poczułem w pracy to przyjechała po mnie służbowym mini vanem i odwiozła do domu ;)
Werka 2014-01-13 01:41:46
Smiechu warte , jakies ty bzdury popisal :-) (usunięte przez administratora)
rako 2014-03-17 12:57:29
ich strona powiada, że pilnie poszukują do pracy od zaraz http://pjlrecruitment.co.uk/vacancies.html
jan 2014-03-17 22:53:04
To prawda, na stronie pjl recruitment jest adnotacja, że szukają, oferują transport, przeszkolenie oraz tygodniówki.
ew 2014-10-07 21:28:19
Czesc szukam walsnie agencji pracy polecacie jakas ? najlepiej jak bylby polak z gory dziekuje za odpowiedz :)
gaal 2015-01-08 20:32:37
Ja mimo wszystko chciałbym zapytać, czy warto pracowac przez PJL Recruitment. Czy oni pomagają człowiekowi, kiedy wystąpi jakiś problem? Ten transport, jaki oferują jest darmowy tak? To w takim wypadku jak wygląda sprawa zakwaterowania? Ile to kosztuje, jakie warunki - po ilu mieszkacie, dostępność sprzętu rtv agd itp.
michał 2015-03-10 10:51:13
Czy jak jak byłbym zainteresowany pracą przez biuro pośrednictwa pracy PJL Recruitment, a z racji tego że jest to inny kraj, bo miasto Boston to musiałbym wyjechać do pracy, to czy oni zapewniają jakieś zaplecze socjalne, np. że pomagają szukać mieszkania itp, w pierwszych tygodniach? Opiekują sią jakoś? czy na zasadzie muszisz radzić sobie sam
yolo 2015-03-27 14:33:24
pewniemusiałbys wyjechac, no innej mozliwości to nie widzę, ale wydaje mi się, że wszystko będzie jakoś w miare dobrze zorganizowane, wiec nie bedzie problemów z dojazdem, mój koleg miał bardzo podobną sytację, moge ci dą cod niego namiary @michał jak chceszm bo naprawde nie ma się co o to martiwić.
Robert 2015-04-01 14:02:41
Pracowałem w TW , a później w PJL . Dla mnie PJL jest o niebo lepsze od TW. W TW nie mogłem się doprosić o byle co. W PJL zawsze szło się dogadać . Wyjechałem do Polski na urlop i przez splot wydarzeń rodzinnych już nie wróciłem do Anglii. Żałuję naprawdę , że nie mogę teraz tam wrócić. Ale w momencie kiedy potrzebowałem potwierdzenie z PJL o zatrudnieniu i takie tam , dostałem wszystko co potrzebowałem listem do Polski w ciągu 3 tygodni. Pozdrawiam wszystkich z PJL i mam nadzieję , że znowu się zobaczymy. Robert były kierowca.
Robert 2015-04-16 07:30:01
Postaram się o kontakt z ludźmi , którzy tam nadal pracują , jeśli coś się dowiem napiszę .
tyl 2016-05-19 22:11:43
@sakil ludzie ciągle wyjeżdżają za granicę. Ciągle się to opłaci. Na szczęście firmy pośredniczące tak jak PJL Recruitment coraz lepiej wywiązują się ze swoich obowiązków
Zostaw swoją opinię o PJL Recruitment - Boston
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PJL Recruitment