F.H.U. Gubex

Kraków

Opinie o F.H.U. Gubex

admin 2016-07-23 10:50
Poinformuj wszystkich jakim pracodawcą naprawdę jest F.H.U. Gubex. Twoja szczerość może zmienić polski rynek pracy.
Kazdy wie :) 2017-04-07 11:13
Jesli chodzi o dzial internetowy w ktorym sa wystawiane aukcje itp to kompletnie odradzam. Kierownik nie ma zielonego pojecia jak zarzadzac pracownikami, nie wie co to jest informacja zwrotna, nie rozmawia z pracownikami i zleca zadania ktorych do konca nie rozumie (proba dowiedzenia sie szczegolow konczy sie tym ze mowi ze nie wie). Takze mozna pracowac myslac ze sie robi wszystko ok a potem zostac z dnia na dzien zwolnionym przez szefa ktory nie zna powodow zwolnienia ale wie ze tak mu powiedzial kierownik :D a kierownik powinien wziac udzial w chocby podstawowym szkoleniu o zarzadzaniu w firmie i komunikacji. Sam boi sie jakiejkolwiek konfrontacji z kimkolwiek.
link 2017-05-13 09:05
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Gubex - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Gubex