Opinie o F.H.U. Gubex Jarosław Gubała w Osieczany

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Gubex Jarosław Gubała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Gubex Jarosław Gubała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Gubex Jarosław Gubała w Osieczany

XXXX

Niesprawiedliwe traktowanie osób to norma, sam typ pracy to jawna umowa o pracę, ale na to nie można liczyć. Warunki pracy tzn. tak zwane „biuro” - szkoda gadać i nie zdziwię się, jeśli budynek nie posiada zgody na przebywanie tam kogokolwiek. Niesprawiedliwy podział obowiązków, stawka taka sama, ale nikt nie widzi w tym problemu. Zgłaszanie czegokolwiek „wyżej” nie ma kompletnie sensu, bo nikt i tak się tym nie zainteresuje.

Wiele aspektów w firmie budzi spore wątpliwości. Biuro w opłakanym stanie (najprawdopodobniej bez pozwolenia na przebywanie tam, o czym świadczyć może siedzenie po ciemku w czasie kontroli). Brak możliwości awansu mimo dodawania kolejnych obowiązków. Nie ma możliwości podpisania umowy o pracę. Niesprawiedliwe traktowanie jest tu normą (każdy ma taką samą stawkę, mimo skrajnie różnych obowiązków). Zimą temperatura w biurze jest skrajnie niska, ale nikt z przełożonych nie widzi w tym problemu. Podsumowując: NIE WARTO!

Ewelina Nowy wpis

Zauważyłam w ofercie dla Specjalisty ds. E-Commerce, że obowiązuje elastyczny grafik, można zacząć pracę miedzy 8 a 10. Czy w przypadku tego stanowiska wykonuje się jakieś nadgodziny? albo czy można pracować po 10 godzin dziennie + dzień wolny?

. Nowy wpis

Cześć, tu widzę, że ze dwa lata temu ktoś napisał, że awans graniczy według niego z cudem, a teraz jak jest dostępna oferta dla Pracownika obsługi klienta w sklepie internetowym to piszą wprost, że istnieje opcja na przejście na wyższe stanowiska. ale jakie i po jakim czasie?

:) Nowy wpis

Nie ma możliwości awansu, jedyny awans może polegać tylko na dodaniu większej ilości obowiązków, ale nie idzie za tym nic.

. Nowy wpis

Treść oferty pracy jest kopiowana od kilku lat, nie ma możliwości awansu.

XXXX

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator operacyjny - sprzedaż internetowa w firmie F.H.U. Gubex Jarosław Gubała? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Zastanawiam się, których stanowisk dotyczyło tamto stwierdzenie, że na start otrzymuje się okolice najniższej... Jestem tu, bo widziałam ofertę dla speca od e-commerce, z treści której wynikało, że przyznawanych jest wiele zniżek i tym podobnych ale temat finansów nie został poruszony. Wszystko negocjuje się na miejscu na rozmowie? Jak ona sama może wyglądać?

Aga

Po rozmowie rekrutacyjnej byłam szczerze zaskoczona przyjazną atmosferą firmy. Rozmowa została przeprowadzona w sposób rzeczowy i konkretny. Co więcej, po dodatkowych pytaniach ze strony rekrutera dotyczących moich umiejętności, zaproponowano mi rozszerzenie zadań na moim stanowisku i przeszkolenie, gdybym była zainteresowana. :) Jestem na TAK!

@Aga

Możesz powiedzieć jakich zarobków można oczekiwać w tej firmie będąc nowym pracownikiem? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia, myślę że taka wiedza przyda się też innym użytkownikom forum, więc czekam na to co mi powiesz.

Ona
@Mikołaj

Każdy negocjuje stawki indywidualnie, ciężko określić zakres zarobków.

@Aga

Firma Gubex nie prowadzi obecnie żadnego naboru, ale mam ją na uwadze. Jak wyglądała twoja rozmowa rekrutacyjna? Dlaczego jesteś aż tak zaskoczona? Z tego co widzę, to musiałaś idealnie spełnić ich oczekiwania, czy zarobki również cię satysfakcjonują?

Magda
@Ona

na więcej niż najniższą na początek ciężko liczyć

Leszek
@Magda

Czyli żadna negocjacja nie pomoże bo i tak najniższa krajowa? A po okresie próbnym ile więcej można dostać?

Hans
@Leszek

Niewiele więcej.

Magda

Praca zazwyczaj na plus, wypłaty wysyłane zazwyczaj na czas. Przyjazna atmosfera wśród pracowników. Bierzesz wolne kiedy chcesz, o ile nikt inny już tego terminu nie wybrał. Praca w boku jest w 3 wariantach, w poniedziałki 1 osoba od 7:30-15:30, pozostałe poniedziałek -piątek 8-16 i 1 osoba 9-17. Absurdalne jest zostawanie zwłaszcza w piątki jak i w tygodniu do godziny 17, gdy nie masz nic do roboty, ale trzeba być, gdyby jednak ktoś zadzwonił. Infolinia dzwoni w ciągu dnia bez przerwy. Praca dzieli się na kilka aspektów - dostawy zawsze są mega opóźnione, a więc Ty zbierasz największy opierdziel od klientów i dzwonisz do nich przepraszając i wciskając kolejne kłamstwa. Inna osoba odpisuje na maile i reklamacje, inna obrabia zamówienia i inna dzwoni do opóźnionych zamówień. Praca czasem ciężka, ale gdy nie ma nic do roboty musisz i tak siedzieć, bo płacą za godziny. Zarówno stan komputerów jak i telefonów jest mocno wątpliwy, jednak do momentu gdy działają wszystko jest ich zdaniem ok. Podwyżki, jeśli już takie są zazwyczaj mają miejsce przy zwiększaniu najniższej krajowej - dostajesz np. 50 gr/1 zł na godzinę więcej i to nie wśród wszystkich pracowników. Aspekty umowy są zazwyczaj absurdalne, podobnie jak "kary" w niej ujęte. Otrzymanie UOP czy awansu graniczy z cudem, o ile w ogóle jest możliwe. Zatrudniają wyłącznie studentów, zwłaszcza do pracy w BOKu czy magazynie. Stan jakości biura a raczej blaszaka, w którym mieści się firma jest bardzo mocno wątpliwy, latem jest niesamowicie gorąco, zimną tak zimno, że siedząc w grubych ubraniach i pod kocem nadal marzniesz, a szef zauważając, że włączasz farelkę karze ją natychmiast wyłączyć, bo przecież jemu nie jest mu zimno. Podczas pandemii wszyscy, którzy mogli pracowali zdalnie i tak jest do dziś przy niektórych osobach, natomiast nowi pracownicy pracują już tylko z biura. Nie ma zgodnych z prawem przerw, a jedynie 1 trwająca 15 minut. Jeśli pracujesz krótko mimo zawartego w umowie 1 tygodniowego wypowiedzenia zostajesz postawiony przed prośbą "jak najszybszego opuszczenia pracy". Osoby pracujące dłużej, jeśli są lubiani przez kierowników mogą dostać nieco dłuższy "przywilej pracy".

ann

można prosić jakieś szczegóły na temat pracy na magazynie w Czyżynach przy kompletowaniu zamowien? widziałam ofertę pracy ale przed wysłaniem CV chciałabym się upewnić jak tam jest naprawdę

Agnieszka
@ann

Szkoda, że nikt nie odpowiedział. Dowiedziałaś się może czegoś z innego źródła? Oferta jest w ogóle wciąż aktualna?

Leszek

To jak jest teraz na rozmowie rekrutacyjnej? Bo widziałem wpis że nie ma feedbacku nawet jak dobrze poszło. Wiadomo ile po spotkaniu oddzwaniają z jakimś info jeśli wszystko pójdzie dobrze? Bo trochę się stresuje przed wysłaniem CV.

Zaskoczony

Cała rozmowa rekrutacyjna przebiegła pomyślnie, wszystko brzmiało jakbym dostał pracę i miał zaczynać za kilka dni. Kiedy napisałem w kwestii dodatkowych informacji po rozmowie co i jak dostałem odpowiedź o skontaktowaniu się w przyszłym tygodniu, bo nie ma kierownika. Tak uczyniłem, zostawiono mnie bez odpowiedzi i tak już mija trzeci tydzień. Czuję brak profesjonalizmu z ich strony i cieszę się, że nie przyjęto mnie jeżeli tak miałaby wyglądać współpraca.

Gabi

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje? Jakieś podpowiedzi o umowie i zarobkach??

Mikołaj

Jesteśmy ciekawi obecnych warunków zatrudniania w tej firmie. Wiemy dzięki Waszym opiniom jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne do sklepu należącego tej firmy. Chcielibyśmy dowiedzieć się również jak Wam się pracuje w tej firmie? Czy polecacie tego pracodawce? Czy zgadzacie się z poprzednimi opiniami?

Bogdan
@Mikołaj

Fakty są takie, że niewygodne opinie zostały wykasowane.

@Bogdan

Niestety Bogdan ma rację. Rzetelne opinie zostały skasowane. Ja nie polecam i żałuję czasu który tam spędziłem. Mogę polecić tylko na pierwszą pracę, najlepiej na krótki okres.

@Andrzej

Na forum GoWork.pl usuwane są jedynie komentarze łamiące regulamin forum. Z treścią regulaminu zapoznasz się pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Do usunięcia kwalifikują się na przykład wpisy wulgarne, obraźliwe, atakujące inne osoby, zawierające konkretne dane osobowe. Dlaczego żałujesz spędzonego czasu w firmie? Z każdej firmy można wynieść pewne przydatne doświadczenia. A może wiecie, czy pracodawca przygotował jakieś świąteczne premie swoim pracownikom?

link

właściwy wątek http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,1034117,1,1

Kazdy wie :)

Jesli chodzi o dzial internetowy w ktorym sa wystawiane aukcje itp to kompletnie odradzam. Kierownik nie ma zielonego pojecia jak zarzadzac pracownikami, nie wie co to jest informacja zwrotna, nie rozmawia z pracownikami i zleca zadania ktorych do konca nie rozumie (proba dowiedzenia sie szczegolow konczy sie tym ze mowi ze nie wie). Takze mozna pracowac myslac ze sie robi wszystko ok a potem zostac z dnia na dzien zwolnionym przez szefa ktory nie zna powodow zwolnienia ale wie ze tak mu powiedzial kierownik :D a kierownik powinien wziac udzial w chocby podstawowym szkoleniu o zarzadzaniu w firmie i komunikacji. Sam boi sie jakiejkolwiek konfrontacji z kimkolwiek.

admin

Poinformuj wszystkich jakim pracodawcą naprawdę jest F.H.U. Gubex. Twoja szczerość może zmienić polski rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Gubex Jarosław Gubała - Osieczany

• Jak się pracuje w F.H.U. Gubex Jarosław Gubała?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Gubex Jarosław Gubała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Gubex Jarosław Gubała?

F.H.U. Gubex Jarosław Gubała
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 381
    32-400 Osieczany