Elkrem Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Elkrem Sp. z o.o.

karmel 2012-11-21 14:57
pracowałem tam przez chwilke jako monter

plusy- wyplata na czas (czasem poślizg 2-3 dni, w/g mnie do przyjecia); premia uzalezniona od konkrentnego montażu;
narzędzia i ubrania robodze ok

minusy- praca w terenie, czyli wyjazd w poniedziałek - powrót w piątek, sobote (trzeba wliczyć, że twój dzieciak zacznie mówic do ciebie po jakimś czasie \\\"wujku\\\"....);
ciężko zaplanowac urlop, bo wszystko jest uzaleznione od terninów odbioru instalacji
no i najważniejsze: części prac nie da sie wykonać w sposób bezpieczny
karmel 2016-03-28 12:05
wiwa:
1-do 2D wystarczy librcad (gpl=zero zł.. no dobra na firmę wypada kupić jedną sztukę gazety z płytą ... około 35pln, żeby sie skarbówka nie przyzajączkowała)
2-producenci dostarczają gotowe pliki do wstawienia w rysunek i to w takim formacie w jakim sobie zażyczysz (w końcu to w ich interesie, żeby użyć ich towaru). Efekt: po wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia resztę składasz jak klocki lego (tzn tak jest u mnie xD)
3-.. 3D: jeśli koniecznie musisz mieć cały projekt w jednym pliku, po to żeby pokazać symulację ruchu powietrza inwestorowi.
ecio:
zgadzam się w całości: praktycznej wiedzy żadne szkolenia nie zastąpią, zwłaszcza jeśi można tą wiedzę przełożyć na całkiem inną dziedzinę.
nako 2016-05-17 20:15
mikser, jeżęli pojawią się w najbliższym czasie jakieś sensowne oferty pracy to myślę, że sporo osób się na nie rzuci. Z tego co mi wiadomo to oni zadają skrupulatne pytania na rozmowie rekrutacyjnej przez co można poczuć stresa
alibaba 2017-03-04 17:02
Plus:
- Wypłata na czas, wysokość zależy od doświadczenia i umiejętności,
- Dla pracowników produkcyjnych płatne nadgodziny,
Minusy:
- Firma podejmuję się tematów z którymi sobie później nie radzi,
- Atmosfera - ciśnieniowanie i z rzucanie winy,
Karolina 2017-08-04 15:30
@alibaba czyli rozumiem, że pozytywnie oceniasz kwestię wynagrodzenia w Elkrem Sp. z o.o. A możesz napisać, w w jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników?
Zostaw swoją opinię o Elkrem Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkrem Sp. z o.o.