Opinie o Firma Posiadało Sp.j. w Wykno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Posiadało Sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Posiadało Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Posiadało Sp.j. w Wykno

Miły..

Witam. Jezeli chodzi o zakład nr 3 w Łodzi to powiem tylko tyle ze zarobki są mizerne a praca bardzo cięzka . Przerwa jedna 20 minut nie ma co liczyc ze zdązysz wypic ciepłą herbate. Hałas i pył na hali to norma. Brud od betonu i olejów który działa draznìąco na skóre. Kierownictwo hmmm nic dodać nic ująć Wynagrodzenie to 2300 zl bez sobót a musisz zrobic 12-15 ton betonu dlatego moje ambicje się tam skonczyły. Człowiek dla nich jest jak część maszyny. Nawet do toalety nie ma jak wyjsc bo musi cie ktos zmienic bo liczy sie tylko sztuka.

Senior menadżer @
@Miły..

Chciałem się dowiedzieć czy warto tam składać papiery dzwonili z działu HR bezpośrednio przez firmę

Patka

Skoro płacą najniższą krajową, to może chociaż szkolą z przydatnych rzeczy? Takie coś znalazłam w ogłoszeniu dla pracownika linii produkcji elementów betonowych: szkolenia finansowane przez pracodawcę. Co to za szkolenia i czy trzeba po nich pracować przez określony czas, na tzw. lojalce?

@Shadow

W przypadku Dyrektor ds. HR muszę się zgodzić. Nikt tak nie maluje trawy na zielono jak ta Pani... Po miesiącu pracy człowiek już orientuje się gdzie trafił... Naprawdę nie rozumiem po co coś takiego się wyprawia, skoro firma niedługo później musi szukać nowego człowieka.

Tosia Nowy wpis

Cześć, widziałam ofertę dla JavaScript Developera. Jest z zeszłego roku ale nie podano w niej wprost ile doświadczenia wymaga się od kandydata by dostał się na frontend. Nie wiecie czy nie będą poszukiwać jeszcze kogoś do projektu? i czy roczny staż wystarczy?

Patka

Shadow
@Patka

Patka, nie masz co liczyć na szkolenia. Wpisują tak, bo nie mają co. Moooże po podpisaniu lojalki na 100 lat w kamieniołomach sfinansują Ci coś na kształt kursu (o ile dostaniesz się do kadry kierowniczej, bo produkcja nie ma na to szans). Pracowałm tam zbyt długo żeby mieć jakieś wątpliwości co do podejścia, a raczej jego braku do osobistych ambicji jednostki. Jesteś tam tylko numerem i nie licz, że coś od nich dostaniesz (potrafili dawać używane buty robocze tłumacząc, że ktoś tylko 1/2 dni ich używał XD). Stara poczciwa firma Januszex. Kadra kierownicza to w większości zlepek niekompetentnych jegomościów z prowincji. Nie mniej chylę czoła przed HR manager... po mistrzowsku ryje beret banalnymi technikami manipulacyjnymi, nawet nie zauważycie kiedy zostaniecie (usunięte przez administratora). W obecnej pracy do tej pory zabawiam współpracowników opowieściami z tamtego miejsca. Nie polecam. A jeżeli mimo to chcecie spróbować, to polecam przyswoić sobie kodeks pracy ;)

@Shadow

Zaciekawiła ta fraza, że o ile ktoś dostanie się do kadry kierowniczej. Jakie stanowiska są konkretnie do objęcia? Jak duża to kadra? Były może oferty gdzieś wystawiane do Internetu kiedyś jak kogoś szukali? Chce przeczytać warunki, bo może je spełniam

Shadow

Ciężko mi teraz powiedzieć, bo struktury zmieniały się tam często w zależności od zasobów ludzkich. Jak chcesz to śledź na bieżąco oferty, nie wiem czy znajdziesz gdzieś archiwalne, wątpię.

Buncol
@Shadow

@Shadow a czy możesz powiedzieć na, którym zakładzie dają buty po 1 dniu pszepracowanym ? Długo tam pracowałeś? możesz coś jeszcze opisać ?

Były pracownik P.
@Patka

Nie mają czasu na szkolenia bo co chwilę ktoś kto ma trochę rozumu zwalnia się i trzeba go zastąpić. Obiecują złote góry a jak co do czego to trzeba walczyć o swoje. Bez nadgodzin nie ma szans na dobry zarobek. Szczerze to nie warto zawracać sobie głowy tą firmą i poszukać sobie czegoś innego gdzie choć trochę szanują pracowników.

Były pracownik Nowy wpis
@Shadow

Bez nadgodzin nie ma szans na dobry zarobek? Ale to w każdym przypadku czy mogło to być nawiązanie do niektórych stanowisk i sytuacji? one same jak są tak w ogóle płacone teraz i jak często mogą się zdarzyć? Czy ludzie o nie rywalizują jakoś?

Krzysztof Nowy wpis

Żeby ułatwić co po nie którym decyzję o podjęciu pracy w tej firmie opiszę w dużym skrócie jak wyglądała moja kariera w tej firmie i jak została zakończona. Produkowaliśmy z kolegą na maszynie kroczącej elementy z betonu. Były to głównie cieki wodne. Pewnego dnia zostaliśmy przeniesieni na drugi zakłada w Niewiadowie. W tym czasie chłopaki z produkcji kostki przyszli pakować cieki które wyprodukowaliśmy. Gdy cieki miały wyjechać na jakąś budowę nie wiadomo było które zapakować ponieważ nie naklejali na palety naklejek które są dobre a które to "braki"( nie nadające się do sprzedaży) a co najgorsze odstawili wszystkie palety w to samo miejsce. Finał był tego taki, że wszystkie cieki wodne które były na paletach musieliśmy ponownie rozstawiać na płycie, sortować i pakować ponownie. Jakiś czas później gdy znów pakowaliśmy te cieki jak miałem za zadanie jeździć wózkiem i za pomocą chwytaka zawieszonego na widle przy pomocy linki stalowej umieszczać cieki na paletach. Podczas tego procesu zauważyłem, że znowu nikt nie nakleja naklejek na palety więc powiedziałem do jednego z chłopków żeby poszedł po naklejki żeby znowu tego nie przebierać. Stwierdził, że nie wie jak wydrukować więc w czasie gdy chłopaki owijali palety folią a ja nie miałem co robić poszedłem szybko po naklejki. Gdy wróciłem na miejscu był szef. Spytał się gdzie byłem. Odpowiedziałem, że po naklejki. Widać było, że nie jest z tego powodu zadowolony i kazał mi wsiadać do wózka. Będąc na przerwie dostałem telefon z biura, że mam do nich przyjść. Po przyjściu zostałem poinformowany, że zostaje zwolnione. Powód " wszędzie mnie trzeba szukać) Oczywiście umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Tak więc zostałem zwolniony dlatego ponieważ nie chciałem, żeby znowu trzeba było wykonywać bezsensowną robotę tj. przebieranie cieków.

Firma Firma Posiadało Sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Operator maszyn- 1 zmiana- Łódź Widzew. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A jaką premię ma magazynier z uprawnieniami na wózki? Napiszcie gdzie się na jakie zmiany pracuje, bo w ogłoszeniu jest jakby do wyboru Łódź albo Niewiadów, a dalej, że praca na 2-3 zmiany.

Miły..

Roler
@Miły..

100% prawdy jeszcze dodam że patrzą się na ręce . Jesteś monitorowany przez całe 8 h .

Luki
@Roler

Nie zgadzam się bo to jest normalne że w pracy jest nadzór. W każdej firmie tak jest.Zadna nowość.

pln
@Miły..

Czym się zajmuje ten zakład w Łodzi?

Józek
@Miły..

Najbardziej porąbanym operatorem jest operator Kamil co mu ciągle mało. Swoją nadgorliwością ma wieczne awarie Ludzi też traktuje jak roboty bo pogania. Nawet w czasie awari karze sprzątać. Odradzam z nim pracować bo jest taki sam powalony jak kierownik Kuba. Odczuwam ze to rodzina.

Iwona
@Miły..

Piszesz o wynagrodzeniu bez sobót. Czy one są jakoś dodatkowo płatne, jako nadgodziny? Praca faktycznie ciężka czy chociaż firma proponuje umowę o pracę?

@Miły..

Naprawdę jest to tylko 2300 na rękę... ? A jak ktoś ma UDT np na suwnice lub wózki to na jakie wynagrodznie może liczyć ?

Senior menadżer @

Zuzanna

Co do tych wspomnianych w poprzednim wątku ofert są chyba ze 2 na stronie jak na razie dla magazyniera oraz pracownika linii. Te zmiany o których jest mowa to w których przedziałach czasowych występują? można się czasem elastycznie dogadać?

Tatiana

A jak praca na magazynach? Bo chyba tylko produkcja tu pisze... Ktoś wytłumaczy mi, jak działa firmowy system premiowy dla pracowników? W ogłoszeniu jest mowa o systemie 2-3 zmianowym, to ile ostatecznie teraz jest zmian w magazynie?

@Tatiana

Tatiano nie warto tam pracować pensja 3600 brutto + 200 zł premia, a premie za byle co zabierają i traktują ludzi jak tanią siłę robocza.

leo

Ja bylem na rozmowie i juz 2 tygodnie robie.Nie narzekam. Najlepiej isc i zobaczyc samem.Kasa dobra jak na okolice.

przyszlywagowy
@leo

orientujesz się ile zarabia tam Wagowy ?

Mike
@leo

A skąd można wiedzieć po dwóch tygodniach, że kasa dobra? Chyba że Ci tygodniówki płacą?

Boski

Nie polecam pracy w zakładzie w Łodzi. Kierownictwo traktuje ludzi jak by w szachy grali. Praca ciężka wynagrodzenie liche jak na te warunki. Ludzie fałszywi tam pracują. Jeżeli chcesz wracać do domu i czuć się jak byś wrócił z kopalni i nie mieć siły na nić to jak najbardziej praca dla Ciebie.

Ogień
@Boski

Tylko 2 tygodnie tam wytrzymałem. Praca ciężka. Pracownicy co tam długo pracują to same frajerskie chmury. Brudna ciężka robota i mała kasa. Nie polecam!!!

Danuta
@Boski

A co trzeba robić konkretnie? W sensie zakres obowiązków? A ile wynosi wynagrodzenie konkretnie?

annonymous
@Danuta

2k na lape

Danuta
@annonymous

No to kiepsko. W 2022? 2k za etat? Dobrze rozumiem? Jak najniższa to jest chyba 17.

Aaaaaa
@Boski

Jak (usunięte przez administratora) - taki czarny wychodzisz z tej "pracy" . Beznadzieja ????

@annonymous

A ile godzin miesięcznie robicie za te 2 k netto?

annonymous

Na jakie zarobki moze liczyc tam spawacz? odpowie ktos?

Niestety nie polecam, pył, ciężkie betonowe obciążniki, do maszyny nawet ciężko się dostać.

Małgorzata

Czy komuś w ostatnim czasie może stała się z tego powodu jakaś krzywda? Przecież takie warunki chyba mogą prowadzić do pewnych niebezpieczeństw, aż dziwię się, że nic się z tym nie robi

z doświadczeniem

Pracuję kilka lat i nie narzekam, firma się rozwija, dla tych co chcą zdobyć doświadczenia to dobry wybór. Można spróbować pracy w innych działach, - to firma produkcyjna, wiec praca lekka nie jest, tempo jest szybkie i minusem jest dużo rzeczy, które musisz poznać na samym początku, a nie każdy chce ci pomóc. Jeżlei się starasz to cie docenią i to nie tylko pochwała. benefity: są nagrody dla pracowników miesiąca i roku, polecenie pracownika - i tu jest kasa 500-1000 zł, bony na święta i dla dzieci, imprezy, prezenty, konkursy z nagrodami robią, co roku coś dochodzi, mają być jakieś dodatki. Ludzie i atmosfera zależy od zakładu, są zgrane ekipy i takie, które tylko narzekają, ja akurat mam ok. Czyli tak jak wszędzie -nie jest idealnie, ale jak się wpasujesz i dasz coś od siebie to praca na plus i korzyści są.

Barbara
@z doświadczeniem

Z tego co piszesz, to nie ma szkolenia na wdrożenie, tylko po staremu trzeba się czepić doświadczonych pracowników, żeby uczyli? Synek się chyba wybiera tam startować do pracy i tak sobie myślę, jak go tam uczyć będą...

Dawid

Cześć. Chcę dowiedzieć się za pośrednictwem tego wątku, jak wygląda aktualnie atmosfera pracy w firmie Posiadło znajdującej się w miejscowości Wykno? Pytam bo ostatnio nie ma nowych wpisów a chętnie fakt ten chciałbym ustalić. Wydaje mi się, że ten właśnie wątek będzie wątkiem, który po prostu pomoże mi w ustaleniu tego fakt. Czekam na kogoś chętnego do pomocy.

Robol

Fatalne traktowanie jednak praca dobra. Niestety jeżeli jesteś człowiekiem , nie da się wytrzymać z nonszalancją i arogancją pewnych osób w firmie. Gdybym wiedział nigdy bym się tam nie przyjął .

Weronika

Czy jakiś pracownik firmy Posiadało Sp.j mógłby odpowiedzieć na pytania użytkownika @Daniel? Informacje byłyby również przydatne innym osobom na forum. A o płacy ciężko rozmawiać jak się nie wie jakie stanowisko Cie interesuje, jakie masz kwalifikacje i doświadczenie. Takich informacji najlepiej szukać w trakcie rekrutacji.

Daniel

Witam zastanawiam się nad podjęcie pracy w firmie Gladio , czy mógłby mi ktoś udzielić rzetelnej informacji na temat warunków pracy, płacy, atmosfery w pracy. Możliwy również kontakt na priva. Za wszystkie opinie z góry dziękuję

Miki

Tu nie chodzi o zarobki. Żadne pieniądze nie wynagrodzą ci upokorzenia ani traktowania ludzi przez jednego i najważniejszego! Tam sie po prostu nie da pracować. Chyba ze będziesz cały czas popierać jedną ,słuszną racje którą ma "partia". A jak nie będziesz to wylecisz. Wiec moja dobra rada, zarzycz sobie bardzo dużych pieniędzy , zaciśnij zęby, popracuj trochę a pózniej wiesz co zrób....

aga

Naprawdę jest aż tak żle? a jakie zarobki np. w biurze?

miki

Stary,to najlepsza decyzja w twoim życiu.Biedrona,Lidl a nawet Żabka to lepsze decyzje niż praca w tym terrorze.Pracowałem i chcę jak najszybciej zapomnieć/Niestety to jak wojna ,cieżko o niej zapomnieć jak bomby,a w tym wypadku kostki i bluzgi latały w powietrzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Posiadało Sp.j. - Wykno

• Jak się pracuje w Firma Posiadało Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Posiadało Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Posiadało Sp.j.?

Firma Posiadało Sp.j.
2.3/5 Na podstawie 41 ocen.

Firma Posiadało Sp.j.