Getso.pl Sp. z o.o.

45-701 Opole

Opinie o Getso.pl Sp. z o.o.

Roman 2016-07-28 20:21
Początkowe wrażenie jest bardzo dobre. Luźna atmosfera, pomaganie początkującym programistom. Imprezy firmowe. Nie dajcie się jednak zwieźć i nie wierzcie w wysokość wynagrodzenia podanego na pewnej stronie z ogłoszeniami. (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba, że początkującym front-endowcom.
Piertuś 2016-09-08 09:53
Super firma, musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Nauczą wszystkiego co potrzeba, można przyjść bez matury (nie udało mi sie zdać) i na to nie patrzą.

Od php, html i css do doświadczenia senior deva w rok. mimo czasami pracy w stresie i pod deadlinami jest luźno i wyrozumiale, Polecam dla każdego - mam z dziecmi też ;)
PROiZ OPole 2017-06-14 23:47
Dostałam informację, iż nie zapłaciłam faktury. Faktury wcześniej nie dostałam.. napisałam prośbę o przesłanie FV. W odpowiedzi dostałam informację o konieczności zalogowania się w Panelu Klienta.. Odpowiedziałam, że proszę o FV, gdyż nie chce rejestrować się w Panelu.Odpowiedź : Nawiązując do poprzedniej korespondencji, prosimy o bezzwłoczne uregulowanie płatność za fakturę VAT numer GS/68/05/2017. Przypominamy, że możliwe jest pobranie wspomnianego dokumentu bezpośrednio z poziomu Panelu Kontrahenta, dostępnego po zalogowaniu na stronie internetowej " KOSZMAR
Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F 2017-06-22 16:04
Dzień dobry,

chcąc ustosunkować się do powyższej opinii, pragniemy poinformować, iż od początku istnienia firmy nie była w niej zatrudniona osoba o imieniu Roman. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Internet pozwala na zachowanie pełnej anonimowości, pragniemy jednak zwrócić uwagę na to, że tego typu opinie mogą zostać opublikowane przez dowolną osobę, co sprawia, że ich prawdziwość pozostaje dyskusyjna.
Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F 2017-06-22 16:05
Dzień dobry,

dziękujemy za miłe słowa na temat naszej firmy, nawiązując jednak do odpowiedzi na poprzednią opinię, pragniemy poinformować, że osoba o imieniu lub pseudonimie Piertuś również nie była nigdy zatrudniona w naszej firmie ;)
Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F 2017-06-22 16:07
Dzień dobry,

w związku z powyższymi informacjami, pragniemy ustosunkować się do przedstawionej przez Państwa sytuacji. W dniu 31 maja (dzień wystawienia faktury) - koleżanka z działu, Dominika, przesłała na Państwa mail fakturę VAT. W związku z brakiem uregulowania faktury w określonym terminie, wysłano do Państwa pierwsze przypomnienie o nieuregulowanej płatności - jest to automatyczny mail wysyłany przez system (system w przypadku każdej nieuregulowanej płatności wysyła trzy przypomnienia tej treści - to właśnie druga z nich została przez Państwa zacytowana). W mailu pojawia się również informacja o tym, że faktura dostępna jest do pobrania z Panelu Kontrahenta - udogodnienie to zostało wprowadzone, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Każdy Klient posiada dostęp do Panelu Kontrahenta, w związku z czym rejestracja w Panelu nie jest potrzebna - konieczne jest jedynie zalogowanie się do niego.

12 czerwca otrzymaliśmy od Państwa wiadomość informującą o tym, że nie otrzymali Państwo faktury. W odpowiedzi na tę wiadomość, tego samego dnia, Dominika ponownie przesłała do Państwa fakturę. 14 czerwca sytuacja powtórzyła się - Dominika ponownie wysłała do Państwa duplikat faktury. W związku z otrzymaniem od Państwa kolejnego maila informującego o nieotrzymaniu faktury, postanowiłem wysłać wiadomość z mojej skrzynki mailowej. W dniu 16 czerwca otrzymałem od Państwa odpowiedź o treści:

“Tak, otrzymałam FV. Nie ma problemu z otrzymywaniem od Państwa wiadomości.
Już jest opłacona.”

Uprzejmie prosimy o usunięcie lub korektę komentarza wprowadzającego w błąd odbiorców niniejszej strony.
Zostaw swoją opinię o Getso.pl Sp. z o.o. - 45-701 Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getso.pl Sp. z o.o.