Opinie o Getso.pl Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Getso.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Getso.pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getso.pl Sp. z o.o. w Opole

Karol Nowy wpis

A można mieć rekrutacje przez telefon ?

D33 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez jakiś czas i raczej nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć. Niezbyt miła atmosfera i niekompetentni ludzie jacy tam pracują. Poza tym praca tam to kompletny zastój, a nawet zacofanie. Zero programowania i zero rozwoju. Jakieś 90% pracy to klikanie po panelach administracyjnych Wordpress i kopiowanie treści przesłanych od klientów, 10% to jakieś kodowania w HTML i CSS. Praca dla przedszkolaków. Jeśli jesteś programistą i chcesz mieć pracę w której będziesz zajmować się programowaniem i rozwijaniem swoich umiejętności to radzę trzymać się z daleka od tej firmy.

PROiZ OPole

Dostałam informację, iż nie zapłaciłam faktury. Faktury wcześniej nie dostałam.. napisałam prośbę o przesłanie FV. W odpowiedzi dostałam informację o konieczności zalogowania się w Panelu Klienta.. Odpowiedziałam, że proszę o FV, gdyż nie chce rejestrować się w Panelu.Odpowiedź : Nawiązując do poprzedniej korespondencji, prosimy o bezzwłoczne uregulowanie płatność za fakturę VAT numer GS/68/05/2017. Przypominamy, że możliwe jest pobranie wspomnianego dokumentu bezpośrednio z poziomu Panelu Kontrahenta, dostępnego po zalogowaniu na stronie internetowej " KOSZMAR

Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F Nowy wpis
@PROiZ OPole

Dzień dobry, w związku z powyższymi informacjami, pragniemy ustosunkować się do przedstawionej przez Państwa sytuacji. W dniu 31 maja (dzień wystawienia faktury) - koleżanka z działu, Dominika, przesłała na Państwa mail fakturę VAT. W związku z brakiem uregulowania faktury w określonym terminie, wysłano do Państwa pierwsze przypomnienie o nieuregulowanej płatności - jest to automatyczny mail wysyłany przez system (system w przypadku każdej nieuregulowanej płatności wysyła trzy przypomnienia tej treści - to właśnie druga z nich została przez Państwa zacytowana). W mailu pojawia się również informacja o tym, że faktura dostępna jest do pobrania z Panelu Kontrahenta - udogodnienie to zostało wprowadzone, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Każdy Klient posiada dostęp do Panelu Kontrahenta, w związku z czym rejestracja w Panelu nie jest potrzebna - konieczne jest jedynie zalogowanie się do niego. 12 czerwca otrzymaliśmy od Państwa wiadomość informującą o tym, że nie otrzymali Państwo faktury. W odpowiedzi na tę wiadomość, tego samego dnia, Dominika ponownie przesłała do Państwa fakturę. 14 czerwca sytuacja powtórzyła się - Dominika ponownie wysłała do Państwa duplikat faktury. W związku z otrzymaniem od Państwa kolejnego maila informującego o nieotrzymaniu faktury, postanowiłem wysłać wiadomość z mojej skrzynki mailowej. W dniu 16 czerwca otrzymałem od Państwa odpowiedź o treści: “Tak, otrzymałam FV. Nie ma problemu z otrzymywaniem od Państwa wiadomości. Już jest opłacona.” Uprzejmie prosimy o usunięcie lub korektę komentarza wprowadzającego w błąd odbiorców niniejszej strony.

Piertuś

Super firma, musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Nauczą wszystkiego co potrzeba, można przyjść bez matury (nie udało mi sie zdać) i na to nie patrzą. Od php, html i css do doświadczenia senior deva w rok. mimo czasami pracy w stresie i pod deadlinami jest luźno i wyrozumiale, Polecam dla każdego - mam z dziecmi też ;)

Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F Nowy wpis
@Piertuś

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa na temat naszej firmy, nawiązując jednak do odpowiedzi na poprzednią opinię, pragniemy poinformować, że osoba o imieniu lub pseudonimie Piertuś również nie była nigdy zatrudniona w naszej firmie ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Getso.pl Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Roman

Początkowe wrażenie jest bardzo dobre. Luźna atmosfera, pomaganie początkującym programistom. Imprezy firmowe. Nie dajcie się jednak zwieźć i nie wierzcie w wysokość wynagrodzenia podanego na pewnej stronie z ogłoszeniami. (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba, że początkującym front-endowcom.

Maciej Kmiotek - Dział Administracji i Rozliczeń F
@Roman

Dzień dobry, chcąc ustosunkować się do powyższej opinii, pragniemy poinformować, iż od początku istnienia firmy nie była w niej zatrudniona osoba o imieniu Roman. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Internet pozwala na zachowanie pełnej anonimowości, pragniemy jednak zwrócić uwagę na to, że tego typu opinie mogą zostać opublikowane przez dowolną osobę, co sprawia, że ich prawdziwość pozostaje dyskusyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o Getso.pl Sp. z o.o. - Opole

Getso.pl Sp. z o.o.