Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)

Opinie o Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)

Freebee 2016-05-05 15:49:52
@Zielony i @Krach zapraszamy do naszej zakładki Freebee kariera: http://www.freebee.pl/kariera

Po aplikacji i zaproszeniu na rozmowę powiemy o wszystkich warunkach współpracy. Więcej o naszym zespole możecie doczytać też tutaj: http://agencja.freebee.pl/kim-jestesmy
Solid Snake 2016-06-24 10:31:52
Widzę jakieś zaburzenie tożsamości. Przecież opinie o freebee są tu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820954 - czyżby nmv pozyskało copywritera kreatywnego który postanowił zająć się employer brandingem.
@krach Co do umowy to jest ale o współpracy z firmą którą sam zarejestrujesz, sam staniesz się swoim pracodawcą i prezesem wlasnej firemki. Szkoda czasu
Man 2016-06-28 18:51:45
Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat) poszukuje Front-end developerów do Warszawy, Web Designerów też potrzebują, fajna sprawa generalnie, ponieważ Polsat naprawdę dobrze płaci miesięcznie, powaznie
Zostaw swoją opinię o Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)