CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza

Śląskie

Opinie o CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza

Hossa 2016-07-13 14:39:25
Sprawa jest prosta, Firmy w przeciwieństwie do firemek premiują doświadczenie co oznacza, że osoba z 6-8 letnim stażem w sprzedaży na dzień dobry ma 8k/mc brutto gwarantowane +5-8% rocznej premii od wypracowanego obrotu. O duperelach czyli tych wszystkich benefitach i innych dodatkach nie piszę bo to oczywiste na dziś dzień. Czy CT oferuje takie warunki ?
szybki&mocny 2016-10-04 10:59:22
ciekawe, czy to prezes zadał sobie tyle trudu, by wypisywać tyle bzdur, czy kazał którejś ze swoich dziewczyn. W każdym bądź razie, jako osoba powiedzmy zatrudniona - to kwestia warta rozszerzenia, czyli zatrudnienie i warunki na których tak wspaniała firma (sarkazam) wykorzystuje pracowników.
1. pensje nie wypłacane w terminie, tylko kiedy prezes wróci z jazdy konnej, wakacji itp
2. pensje i premie rzadko zgadzają się z ustalonymi warunkami
3. narzędzia są ale pamiętają stan wojenny
4.obietnic mnóstwo, chęci mniej, konkretów "0"
5. brak wsparcia technicznego, opowiadanie głupot, wieczne wstydzenie się za innych.
6. brak kompetencji, podstawowej wiedzy
7. brak możliwości podejmowania decyzji i tak prezes wie najlepiej.
8. wieczny brak towaru. sprzedaż ale i tak nie zarobisz.
pracowałem, współpracowałem kilka lat. Brak perspektyw i brak szacunku.
jeżeli mogę doradzić, daleko od CT-Chemie Technik
Zostaw swoją opinię o CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CT Chemie Technik Polska Unia Gospodarcza