CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Opinie o CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

pm 2016-03-29 18:31:10
nie trzeba mieć wiedzy, można się nauczyć, ale trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży. Dobrze płącą i dobre warunki dają. Premie też są fajne. To co piszą o ich to bzdura
Sparrow 2016-04-02 23:42:04
Każdy kto ma rozum i możliwości woli na siebie pracować.Niż być poddanym jakiejś firmy wciskającej chińskie dzieło ludowe za duże pieniądze.Ludzie już nie są głupcami żeby kupować badziewie......
dany 2016-04-05 19:26:00
U nich ponoć jest dużo swobody w pracy ale swoje trzeba zrobić i wynik jak się przywiezie to premia jest wypłacana co miesiąc, ponoć fajnie płacą jak na warunki podkarpacia i małopolski, im więcej sprzedaż tym więcej zarobić-standardowo i umowa o prce ale nie śmieciowa, samochód, tel, tablet...
ononaono 2016-04-20 16:01:32
więcej opinii na cms na koncie cms polska zaczernie. Pozdrawiam.
jogurt 2016-06-21 16:28:38
Wszystkie dobre opinie pisze szef albo biuro :) kontra na to co piszą byli pracownicy. W każdej plotce jest trochę prawdy.
hirek 2016-07-09 14:20:01
niem wierzę w plotki, tylko w konkrety i fakty. a wie ktoś może jak jest teraz z rekrutacją na przedstawcieli medycznych u was? z góry dzięki za info
Zostaw swoją opinię o CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CMS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością