brak logo

Everest Development 2 sp. z o.o.

Śrem

Opinie o Everest Development 2 sp. z o.o.

Mirek 2016-10-15 19:34
Nie polecem tej firmy - firma to jest jedno wielkie oszustwo i nadaje się tylko na postępowania sądowne.
30
P.K.P. 2017-01-05 00:33
Również nie polecam współpracy z tą firmą. Standardem jest zwlekanie z płatnościami za wykonana pracę poprzez przedłużanie w nieskończoność odbiorów robót. Praca z ich materialem konczy rozliczanie kazdej cegly, kazdej dachówki oczywiście na ich korzyść, tak aby uciąć jeszcze wypłacane pieniądze. Swoim pracownikom także potrafią uciąć wypłatę bez podawania konkretnych przyczyn...
18
ogi 2017-04-10 13:36
Wstrzymywanie zapłaty bez podania przyczyn, nie respektowanie zapisów umowy to standard. Kierownictwo budowy bez konsultacji nie może podjąć żadnej decyzji. Odbioru w początkowej stadium budowy są czystą przyjemnością a póżniej niestety stają się koszmarem mimo wykonania ich według projektu. Za prace dodatkowe o zapłacie możesz zapomnieć. Hasło reklamowe po współpracy z Everestem Nigdy więcej tego koszmaru.
9
GIG 2017-09-15 20:01
Jak ktoś chce się zatrzymać w rozwoju to POLECAM.
2
Zostaw swoją opinię o Everest Development 2 sp. z o.o. - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everest Development 2 sp. z o.o.