Everest Development 2 sp. z o.o.

Śrem

Opinie o Everest Development 2 sp. z o.o.

Mirek 2016-10-15 19:34
Nie polecem tej firmy - firma to jest jedno wielkie oszustwo i nadaje się tylko na postępowania sądowne.
P.K.P. 2017-01-05 00:33
Również nie polecam współpracy z tą firmą. Standardem jest zwlekanie z płatnościami za wykonana pracę poprzez przedłużanie w nieskończoność odbiorów robót. Praca z ich materialem konczy rozliczanie kazdej cegly, kazdej dachówki oczywiście na ich korzyść, tak aby uciąć jeszcze wypłacane pieniądze. Swoim pracownikom także potrafią uciąć wypłatę bez podawania konkretnych przyczyn...
ogi 2017-04-10 13:36
Wstrzymywanie zapłaty bez podania przyczyn, nie respektowanie zapisów umowy to standard. Kierownictwo budowy bez konsultacji nie może podjąć żadnej decyzji. Odbioru w początkowej stadium budowy są czystą przyjemnością a póżniej niestety stają się koszmarem mimo wykonania ich według projektu. Za prace dodatkowe o zapłacie możesz zapomnieć. Hasło reklamowe po współpracy z Everestem Nigdy więcej tego koszmaru.
Zostaw swoją opinię o Everest Development 2 sp. z o.o. - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everest Development 2 sp. z o.o.