English Home

Wrocław

Opinie o English Home

ja 2016-08-29 11:35
czy ktoś może napisać coś więcej nt pracy w tej firmie w "centrali"
34r5 2016-09-08 22:45
@ja no ale co konkretnie chcialbys wiedzieć? pameitaj ze w każdym miejscu i na akzdym stanowsku jest inaczej mam na myśli atmsfere zarobki itp. wiec wydaje mi się ze jakiś tam szczegolow to pewnie się dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej u nich nie ??
ewa 2016-11-02 21:58
Jak wygląda praca ekspedientki w sklepie, jak wyglądają zmiany, weekendy, czy pracuje się w co drugi weekend, czy wg kodeksu pracy co trzecia niedziela wolna??? jak z urlopami, albo jak ktoś zachoruje, czy trzeba pracowac po 12h??
ewa 2016-11-02 22:23
Jak wyglada dostawa towaru do sklepu, czy trzeba przychodzic wcześniej, albo czekać na dostawę po pracy??
kk 2016-12-13 09:04
Nie polecam!!!! Dostawy nie są na czas. Wiecznie się z nimi spóźniają. I na dodatek trzeba przychodzić wcześniej do pracy, żeby dostawę odebrać. Co trzecia niedziela jest wolna. Pracuje się po osiem godzin codziennie. Non stop są problemy z systemem sprzedaży. Zawiesza się i trzeba sprzedawać na innej kasie. Regionalne są zadufane w sobie...
Natalia 2017-07-27 10:34
Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat pracy w English Home? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? W jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Te informacje będą cenne dla osób, które poszukują stałego zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o English Home - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Home