E&S Industry S.A.

Wrocław

Opinie o E&S Industry S.A.

wuli 2016-07-28 16:55
A na jakim stanowisku chcesz pracować?
kiraaa 2016-08-01 11:19
Jesli chodzi o produkcje to maszyny chodzą bardzo szybko, normy są wysokie.Atmosfera jest nerwowa, tym bardziej ze poszło fama ze bogres płaci mniej niz adecco czy interkadra.Według mnie nie jest to praca dla kobiet.
wool 2016-08-06 17:34
A chciała byś zasuwać na 3 zmiany na zlecenie?>>wątpie..prosze ześć na produkcje to może w tedy się pani uświadomi co pisze.
geografia 2016-08-22 16:07
Hej, to oferta jest dalej aktualna?
Adam 2016-10-03 14:05
Posiadają oferty na magazyn teraz, ktoś wcześniej pytał z zainteresowanych, musisz mieć uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i mieć trochę wiedzy z zakresu logistyki, w sumie i na produkcje szukaja tez operatora maszyn wiec jest wybór
marian 2017-01-29 22:26
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator krory wklada butelki so maszyny, kręci korki i paletuje.
marian 2017-01-29 22:27
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator który wkłada butelki do maszyny, kręci korki i paletuje.
Barti 2017-03-30 14:53
Masz racje wyzysk na maxa
er 2017-04-03 08:01
Praca tam to masakra! Ja dawałam butelki na taśme, gdzie w miedzy czasie musiałam je rozfoliować, rozłożyć karton.Rękawiczki dostajesz z agencji jedne do wszystkiego.Oczywiście trzeba było też płyny wylewać i całe rece były w płynie! Nawet czasu nie było by ręce umyć! Maszyny chodzą szybko ,atmosfera nerwowa i ciągle zwiększają normy! Buty z agencji tak uwierały w stopy że szok.Ja uważam że tam kobiety nie powinny pracować, z reszta 90% załogi sa przez agencje, oczywiście praca na umowe zlecenie. Fajnymi operatorami są DAREK i Marcin na płynach.Niestety potem trafiłam na linie płynów do płukanie gdzie operatorka była bardzo nerwowa i nie przyjemna.Raz tak si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e pani operator wprost powiedziałam że nie życze sobie ponaglanie i że mam prawo umyc rece gdy się kleją czywiście obraza majestatu była.6 lat temu gdy był pz cussons, byłó naprawde fajnie i lekka praca.Teraz to tylko przerwa 20 min i rozliczanie do co sękundy.Paranoja!
Czarny 2017-04-03 23:52
Brak słów
lopez 2017-04-19 21:07
Jednym słowem - Katastrofa. Kierownik produkcji Marcin P...a to dege...t tak jak Michał D....ki - kierownik zmiany. Nic tylko z batem nad ludźmi by stali. To i pewnie Dyrektor Dawid P...ł jest taki sam
Nick 2017-06-02 11:28
Pracowałam w tej firmie przez agencję poziom kultury ludzi często ograniczenia się tylko do słowa Pan czy Pani często na zwykłe dzień dobry już patrzą na ciebie jak na nic nie znaczącą osobę (często nie odpowiedzą) rozumiem że stres ma na to wpływ ale go mają wszyscy. Brak jakiegokolwiek zaangażowania że strony stałych pracowników do współpracy, przeważnie kładą kłody pod nogi. Nie będziesz doceniony przez nikogo. Kierownik jak już jest na hali to szuka powodu aby skarcić najemnika a nie coś usprawnić. Często kobiety muszą przesuwać ciężkie palety z butelkami hakiem na oczach kierownika zamiany bez żadnej reakcji aż dziwne że jest to mężczyzna lub tak mu się wydaję. Słaba organizacja stanowisk pracy często aby coś znaleźć konieczne jest wędrówki po całej hali a maszyny się nie zatrzymują, częste ubytki w wyrobionym produkcję są przyczyną zaniedbań stałych pracowników aby wykonać normę. Wiele osób nie dorosło lub nie jest stanie sprostać powierzonym kierowniczym stanowiskom, niepowodzenia są obwiniani inni. Co do samej pracy to normy są lecz nikt wprost nie mówi że dziś nie wykonaliśmy celu czy musimy się postarać aby był oczekiwany wynik pracy, może i dobrze
Maja 2017-06-20 15:33
Chyba wymienieni z imienia i nazwiska nie czytają tych opinii, albo czytają bez zrozumienia co czytają, gdyby było inaczej, to zmieniło by sposób podejścia do pracowników, a w szczególności Michał Dr......ński,. Gościu chyba zapomniał, że to ci których wyzywa od nieudaczników ect. pracują między innymi na niego.
ba 2017-06-28 19:05
cześć, mam takie pytanie czy warto się zatrudnić w tej firmie, jako operator maszyn
jaka jest atmosfera w pracy i czy ludzie są w porządku
Byłem uciekłem, nigdy więcej 2017-07-03 17:10
Smród i sypiace się budynki, płaca niska inne przedsiębiorstwa dają więcej.
pracownica 2017-07-05 21:17
Kolego, nawet nie składaj tam CV-ki - wyzysk na maksa i płaca bardzo niska. Na rozmowie będą Ci mydlić oczy jak to jest pięknie a jak już będzież pracownikiem to Ciebie zajadą. Tam nawet umysłowi nie wytrzymują takiego traktowania (czytaj mobbing) i się zwalniają
..... 2017-07-06 12:35
a gdzie robiłaś i jako kto
Stachu Jones 2017-07-11 02:20
W firmie panuje totalny bałagan , kierownik popchnął mnie z "bara" zero organizacji , jak w jakimś obozie , nie polecam​ pracowac tam :)
Edzio 2017-07-11 02:24
Właśnie wyszedłem z tego obozu. Dobrze ze nie podpisałem umowy. Nie polecam. Strata czasu i zachodu. Mam nadzieje ze chociaż wypłacą za te 3.5h wojny psychicznej.
Rekrut 2017-07-17 09:12
A jak jest na magazynie?
SERNIK 2017-07-18 23:14
Jakie wynagrodzenie oferują tam dla operatora maszyn?
............................. 2017-07-20 04:52
2200 brutto i do 7% premii żenada a praca w w szkodliwych warunkach chemia w marketach płacą podobnie a mniej się natyrasz
Pracownik 2017-07-20 19:46
7% jeszcze nigdy nie było, ja najwięcej pamiętam 5,75%
................ 2017-07-22 08:23
wiadomo bo to ściema te premie w większości firm normy są tak zrobione żeby nie dać pracownikowi z dobrej firmy cussons w której kiedyś dobrze się zarabiało mało która firma plaaciła tyle na stanowisku operatora zrobili kołkoz przez to ze zatrudniają tempaków
vANILIA 2017-07-24 06:56
Wiecie ja tam pracowałam, i przsstrzegam przed tym zakładem, a teraz poczytajcie to;Poszukujemy osób na nowe obszary produkcyjne, gwarantując stabilność zatrudnienia oraz
profity, idące z długotrwałej współpracy. Dla osób, z trzymiesięcznym stażem pracy w naszej firmie, oferujemy dofinansowanie do posiłków oraz souvenir w postaci, „koszyka różnorodnych produktów”, przydzielanych co kwartał. Umożliwiamy szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników oraz w dalszej perspektywie, umowę o pracę. Możliwość pracy w systemie 1,2 lub 3-zmianowycm (do wyboru). Gwarantujemy elastyczność pracy i dobrą atmosferę. Przyjmiemy każdego, kto preferuje pracę stojąco-siedzącą przy linii produkcyjnej. Mile widziane osoby również bez doświadczenia.
Wynagrodzenie na początek wynosi : 1.848,00 do 2.000.00 netto. Praca na terenie Wrocławia.
Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, przesyłając CV lub też kontakt telefoniczny, w sprawie wyznaczenia terminu rozmowy.
Nie dajcie się na to nabrać!.Po pierwsze praca cięzka, w między czasie masz układać butelki na taśme, rozwalać kartony, wyrzucać folie, wyrzucać pogniecione butleki i wylewać płyny z butelek.Praca raczej stojąca, w ciężkich butach, czepku i stroju z elastyku.A no i butelki z góry samemu masz ściągać i ja sama przywieść.ZMIANY DO WYBORU..BZDURA CZEKASZ NA sms kory przychodzi pózno i nie wisz czy będziesz na danej żmianie czy nie.Rzucają ciebie wszędzie , więc nigdy nie wiesz gdzie bedziesz.Atmosfera napięta, jak nie zrobi się 40 palet na zmianie to wielki foch!.Taśma chodzi szybko, bo dyro swierdził że za wolno chodzi i mało jest zrobione.To niech sam stanie i zobaczy jak to jest.Przerwa 20 min, i nie ma przerw 5min jak to w agencji mówili.Praca raczej na wakacje.Co do szkodliwości pracy w chemi to prawda...z agencji dostajesz rękawiczki jedną pare do wszystkiego.Aj ak nie masz to zakład ci nie da.Z resztą na umowe o prace nie liczcie, bo znam osoby które tam długo pracują i robią na zleceniu!90%PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH TO LUDZIE Z AGENCJI!nIE POLECAM TAM PRACOWAĆ POPROSTU SZUKAJĄ JELENI!
vANILIA 2017-07-24 07:04
A ZAPOMIAŁAM DODAĆ ŻE ZA LEKARZE I STRÓJ ODCIĄGNĄ WAM Z WYPŁATY.CHORE!
Natalia 2017-08-07 13:28
@vANILIA jak dawno temu w firmie pracowałaś? Możliwe, że w tym czasie uległy zmianie warunki pracy. Może odnośnie treści tego ogłoszenia mógłby wypowiedzieć się ktoś z nowo przyjętych pracowników.
vANILIA 2017-08-08 06:22
Droga Natalio nic się nie zmieniło.Praca tam jest ciężka, zapiernicz cały czas.Nawet stali pracownicy ucielkli. Tam się liczy tylko norma nie człowiek.Praca w chemi, stojąca i pod presją, musisz nadzążać za maszyną.Tam tylko przez agencje pracy się dostaniesz . A pisze to po to żeby przestrzeć ludzi, bo agencje mydlą oczy jak to jest pięknie, że potem umowa o prace a to jest nie prawda.Nwaet pracownicy z ukrainy spierdzielają z tamtąd!
PC 2017-08-10 11:54
Hej.
A jak to wygląda w laboratorium?
kick 2017-08-15 21:04
Kierownictwo w tym zakładzie to same barany - nie obrażając oczywiście zwierząt :)
Edek 2017-08-18 20:56
Ta praca to tragedia i jest niebezpiecznie . jakiś czas temu wybuchł zbiornik z kwasem na żelach to wstawili zwykłą beczkę i kazali pracować dalej, szkoda zdrowia
victoria 2017-08-19 07:02
kto żyw ten ucieka z tego miejsca
Zostaw swoją opinię o E&S Industry S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&S Industry S.A.