brak logo

E&S Industry S.A.

Wrocław

Opinie o E&S Industry S.A.

wuli 2016-07-28 16:55
A na jakim stanowisku chcesz pracować?
1
kiraaa 2016-08-01 11:19
Jesli chodzi o produkcje to maszyny chodzą bardzo szybko, normy są wysokie.Atmosfera jest nerwowa, tym bardziej ze poszło fama ze bogres płaci mniej niz adecco czy interkadra.Według mnie nie jest to praca dla kobiet.
16
wool 2016-08-06 17:34
A chciała byś zasuwać na 3 zmiany na zlecenie?>>wątpie..prosze ześć na produkcje to może w tedy się pani uświadomi co pisze.
3
geografia 2016-08-22 16:07
Hej, to oferta jest dalej aktualna?
1
Adam 2016-10-03 14:05
Posiadają oferty na magazyn teraz, ktoś wcześniej pytał z zainteresowanych, musisz mieć uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i mieć trochę wiedzy z zakresu logistyki, w sumie i na produkcje szukaja tez operatora maszyn wiec jest wybór
4
marian 2017-01-29 22:26
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator krory wklada butelki so maszyny, kręci korki i paletuje.
7
marian 2017-01-29 22:27
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator który wkłada butelki do maszyny, kręci korki i paletuje.
9
Barti 2017-03-30 14:53
Masz racje wyzysk na maxa
2
er 2017-04-03 08:01
Praca tam to masakra! Ja dawałam butelki na taśme, gdzie w miedzy czasie musiałam je rozfoliować, rozłożyć karton.Rękawiczki dostajesz z agencji jedne do wszystkiego.Oczywiście trzeba było też płyny wylewać i całe rece były w płynie! Nawet czasu nie było by ręce umyć! Maszyny chodzą szybko ,atmosfera nerwowa i ciągle zwiększają normy! Buty z agencji tak uwierały w stopy że szok.Ja uważam że tam kobiety nie powinny pracować, z reszta 90% załogi sa przez agencje, oczywiście praca na umowe zlecenie. Fajnymi operatorami są DAREK i Marcin na płynach.Niestety potem trafiłam na linie płynów do płukanie gdzie operatorka była bardzo nerwowa i nie przyjemna.Raz tak si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e pani operator wprost powiedziałam że nie życze sobie ponaglanie i że mam prawo umyc rece gdy się kleją czywiście obraza majestatu była.6 lat temu gdy był pz cussons, byłó naprawde fajnie i lekka praca.Teraz to tylko przerwa 20 min i rozliczanie do co sękundy.Paranoja!
3
Czarny 2017-04-03 23:52
Brak słów
2
lopez 2017-04-19 21:07
Jednym słowem - Katastrofa. Kierownik produkcji Marcin P...a to dege...t tak jak Michał D....ki - kierownik zmiany. Nic tylko z batem nad ludźmi by stali. To i pewnie Dyrektor Dawid P...ł jest taki sam
5
Nick 2017-06-02 11:28
Pracowałam w tej firmie przez agencję poziom kultury ludzi często ograniczenia się tylko do słowa Pan czy Pani często na zwykłe dzień dobry już patrzą na ciebie jak na nic nie znaczącą osobę (często nie odpowiedzą) rozumiem że stres ma na to wpływ ale go mają wszyscy. Brak jakiegokolwiek zaangażowania że strony stałych pracowników do współpracy, przeważnie kładą kłody pod nogi. Nie będziesz doceniony przez nikogo. Kierownik jak już jest na hali to szuka powodu aby skarcić najemnika a nie coś usprawnić. Często kobiety muszą przesuwać ciężkie palety z butelkami hakiem na oczach kierownika zamiany bez żadnej reakcji aż dziwne że jest to mężczyzna lub tak mu się wydaję. Słaba organizacja stanowisk pracy często aby coś znaleźć konieczne jest wędrówki po całej hali a maszyny się nie zatrzymują, częste ubytki w wyrobionym produkcję są przyczyną zaniedbań stałych pracowników aby wykonać normę. Wiele osób nie dorosło lub nie jest stanie sprostać powierzonym kierowniczym stanowiskom, niepowodzenia są obwiniani inni. Co do samej pracy to normy są lecz nikt wprost nie mówi że dziś nie wykonaliśmy celu czy musimy się postarać aby był oczekiwany wynik pracy, może i dobrze
2
Maja 2017-06-20 15:33
Chyba wymienieni z imienia i nazwiska nie czytają tych opinii, albo czytają bez zrozumienia co czytają, gdyby było inaczej, to zmieniło by sposób podejścia do pracowników, a w szczególności Michał Dr......ński,. Gościu chyba zapomniał, że to ci których wyzywa od nieudaczników ect. pracują między innymi na niego.
Zostaw swoją opinię o E&S Industry S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&S Industry S.A.