E&S Industry S.A.

Wrocław

Opinie o E&S Industry S.A.

wuli 2016-07-28 16:55
A na jakim stanowisku chcesz pracować?
kiraaa 2016-08-01 11:19
Jesli chodzi o produkcje to maszyny chodzą bardzo szybko, normy są wysokie.Atmosfera jest nerwowa, tym bardziej ze poszło fama ze bogres płaci mniej niz adecco czy interkadra.Według mnie nie jest to praca dla kobiet.
wool 2016-08-06 17:34
A chciała byś zasuwać na 3 zmiany na zlecenie?>>wątpie..prosze ześć na produkcje to może w tedy się pani uświadomi co pisze.
geografia 2016-08-22 16:07
Hej, to oferta jest dalej aktualna?
Adam 2016-10-03 14:05
Posiadają oferty na magazyn teraz, ktoś wcześniej pytał z zainteresowanych, musisz mieć uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i mieć trochę wiedzy z zakresu logistyki, w sumie i na produkcje szukaja tez operatora maszyn wiec jest wybór
marian 2017-01-29 22:26
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator krory wklada butelki so maszyny, kręci korki i paletuje.
marian 2017-01-29 22:27
Ta praca to dramat. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Rozliczanie ludzi z kazdej minuty. Opetator maszyny to operator który wkłada butelki do maszyny, kręci korki i paletuje.
Zostaw swoją opinię o E&S Industry S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&S Industry S.A.