Dynatrace Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dynatrace Sp. z o.o.

Iwona 2016-04-07 09:07
Po rozmowie kwalifikacyjnej nie odzywają się w ogóle w sprawie statusu. Beznadziejnie traktują kandydatów. Tak zachowuje się firma krzak. Na rozmowie gadają o swoim produkcie, który trzeba rozwijać i sprzedawać. Ta firma to żart...
adrian 2016-07-04 16:47
Jakie widełki ?
Wszędzie piszą, że kasa dobra, ale konkretnie. Czy doświadczony może liczyć na 16 000 brutto?
kiełbasa 2016-07-25 00:16
Stawka dzienna 3 tys. zł, to bardzo przyzwoite zarobki na miarę UK, bo chyba nie mówisz, o głodowych 3 tys. zł miesięcznie??? - tyle to fizyczni po zawodówce zarabiają, nie przemęczając się, a nie ludzie z IT.
JOHN 2016-10-20 18:47
Ludzie ale o czym mowa, nie po to tyle lat siedze w It aby zarabiac 3 tys to chyba dla poczatkujacych. Kazda osoba z It ktora pracuje powyzej 10 lat bardziej sie szanuje i za 3 tys to mawet nie spojrzy naogloszenie. Za 3 tys. to rodziny nie utrzymacie jesli tak to w slabych warunkach. Natomiast sam produkt wyglada obiecujaco (licencje sa cholernie drogie per server) tym nardziej ze firma jest nastawiona na klienta pptrafi napisac do swojego produktu to czego oczekuje/potrzebuje klient aby utrzymac swoje produkcyjne srodowisko.
Antek 2017-03-06 14:37
firma bardzo nieprofesjonalna. Miałem rozmowę z pracownikiem HR, która ma mało biznesowe zdjęcie na Linkedin patrycja szczepkowska - nie polecam, zero kompetencji i brak profesjonalizmu. Dno!
Panczyk 2017-07-16 13:38
Muszę przyznać, że to pierwsza firma, która traktowała mnie od początku bardzo uczciwie. Na każdym etapie rekrutacji byłem informowany o postępach. Zaoferowali stawkę wyższą, niż o taką o jaką aplikowałem. Dostałem najnowszy komputer i pełen pakiet benefitów, gdzie inne firmy lokalne z tej branży nie dają. Atmosfera w firmie jest super, pracuje się nad projektem, który ma jasno wytyczony kierunek i co ważniejsze ciągle jego udział rośnie, pomimo że jest już liderem. To bardzo motywuje. I wszystkie wydarzenia okołopracowe pozwalają poczuć się dowartościowanym i potrzebnym.
Dynatrace 2017-07-22 19:40
Witamy Panią z HRów.
Dominika 2017-08-12 09:08
@Panczyk, w takim razie istnieje możliwość negocjowania warunków pracy? Zdanie pracownika jest respektowane? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Posiadałeś doświadczenie? Czy orientujesz się czy obecnie w firmie panuje rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Dynatrace Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dynatrace Sp. z o.o.