DNV GL POLAND

Gdynia

Opinie o DNV GL POLAND

iza 2016-08-06 13:19
To raczej profesjonalna firma więc nie dziwie się, że wymagają takiej znajomości języka jak dla mnie to pewnie oprócz angielskiego warto znać przynajmniej jeszcze coś
meff 2017-02-26 09:33
Zwiedziłem większość trójmieskich korpo od 2004 roku, w DNV wytrzymuję już 6ty rok - dlaczego odpowiedź jest prosta, świetna atmosfera pracy dobre benefity, nie ma tu zadufanych w sobie menadżerów, a skandynawska kultura pracy powoduje że pracuje się lepiej niż u innych.
czy_aby_tak_super 2017-03-05 18:58
Z tym profesjonalizmem różnie bywało, ale kilka konkretów wypadaa napisać. Zarobki w oddziale w Polsce (za tą samą pracę) są od kilku do kilkunastokrotnie razy niższe niż w Norwegii/Anglii/Belgii/Francji czy innych zachodnich oddziałach DNV. Jak to świadczy o podejściu do rynku i pracy w Polsce i polskich pracowników? Te kilkakrotnie a nawet kilkunastokrotnie niższe zarobki powodują, że to KORPO wytrzymuje na NASZYM RYNKU. Pracownicy DNV Polska na delegacjach w Norwegi czy innych zachodnich krajach roznosili CV do zagranicznych menażerów, bo od razu na strat po zmianie oddziału otrzymywali kilkunastokrotną podwyżkę pensji. To nie żart KILKUNASTOKROTNĄ. Poza tym zarobki w firm w Skandynawii nie są żadną tajemnicą można to bardzo łatwo sprawdzić. Dlaczego więc ta skandynawska firma pozwala sobie na takie praktyki w Polsce?
Skandynawska_kultura 2017-03-07 17:25
Jak to możliwe? Każdy z krajów w którym działa DNV ma swoją politykę płacową (oddzielną od innych). A więc pensje w zachodnich krajach mogą być, np. 6x, 10x, 12x a czasem wyższe niż w Polsce. Dzięki temu firma utrzymuję się na rynku w Polsce, bo u nas można ludziom płacić mniej niż za granicą. To właśnie jest "skandynawska kultura pracy". Słowo kultura wypada zmienić na "wykorzystywanie". Smutne ale prawdziwe. W Skandynawii takie praktyki byłyby niemożliwe, bo tam jak ktoś napisał poziomy zarobków są ogólnie znane (każdy może je sprawdzić) a wszelkie nierówności z tego wynikające są niwelowane bardzo szybko. W Polsce jest na odwrót.
Marta 2017-03-27 21:52
Miałam tą wątpliwą przyjemnaść odbyć rozmowę kwalifikacyjną z managerką AP.
Przez całe życie nie spotkałem tak agresywnej niezadowolonej z życia kobiety. To jakieś nieporozumienie, że taka osoba pracuje z ludźmi, prawdziwy Hitler w spódnicy. Agresywny i oskarżycielski ton przeplatał się jakby z własną frustracją, żal mi jej bo musi być bardzo nieszczęśliwa. Rozmawiałam z nią 60 min a ona zachowywała się jakby gnała bydło na ubój. Wyszłam ze spotkania z nadzieją, że nigdy więcej tam nie wrócę
hulahop 2017-04-02 18:45
To właśnie Skandynawska firma w Polsce. W Norwayu ta pani już dawno by wyleciała z roboty. W Polsce gna ludzi jak by..o, bo może. A tak na marginesie była niedozwolona, bo jak można być zadowolonym jak się pracuje w firmie, w której tak się traktuje ludzi? Pytanie retoryczne.
Zostaw swoją opinię o DNV GL POLAND - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DNV GL POLAND