Opinie o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Call&More Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Call&More Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Call&More Sp. z o.o.?

Candy Nowy wpis

Nie ma znaczenia o co zapytają i co odpowiesz, bo i tak dostaniesz pracę. Mają tylko kilka stanowisk a mimo tego ciągle szukają ludzi do pracy, tak więc nietrudno domyślić się, że nikt nie wytrzymuje tam długo. Gdyby nie czas, który trzeba przepracować, żeby nie płacić za pseudoszkolenie, każdy uciekałby jeszcze szybciej. Obiecują gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości cele, które wyznaczają są praktycznie nie do zrobienia. Atmosfera jest okropna, wyplata to kpina a o przełożonych lepiej się nie wypowiadać.

Kajfasz Nowy wpis

Idę właśnie na rozmowę o pracę powie mi ktoś jak tam jest każdy mnie ostrzega że mam się tam nie pakować że praca za 1400zl miesięcznie to nie praca pozatym liderką drze się na pół sali i wgl żadnego współczucia gdy ktoś się pomyli, szczerze trochę mu uwierzyłem ponieważ czytałem opinie na innych forach i opinie dodane ponad 2 lata temu są dobre a opinie z ubiegłego roku już nie. Powiedzcie mi jak to tam jest, jaka umowa? Jaka płaca?

Były pracownik Nowy wpis
@Kajfasz

Omijać szerokim łukiem!!!

Kiks

Potwierdzam odbyłem tam tylko szkolenie, informowałem o rabatach na internet ale nie było aż tak źle. to co czytałem działało - musiałem wyjechać za granicę i w sam raz się przydała niezła kasa za szkolenie

Kajfasz
@Kiks

Kasa za szkolenie ? Tzn że szkolenie miałeś płacone?

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie praktycznie w ogóle nie dyskutujecie o Call&More, chciałabym Wam o nie przypomnieć. Call&More to nowoczesna firma z branży Call i Contact Center, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie komplementarnej obsługi klienta. Od początku swojej działalności za cel stawiają sobie najwyższą jakość i efektywne realizowanie powierzonych projektów. Może chcielibyście pracować w firmie o takim profilu? Jeśli tak to koniecznie przejrzycie oferty pracy, które znajdziecie tu: http://www.callandmore.pl/ Później koniecznie dajcie mi znać, co o tym myślicie. Będę czekać!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Call&More Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Angelina

Ciekawa jestem jak jest z projektem kin. Ma ktoś jakieś informacje ?

mj
@Angelina

idę niedługo na rozmowę, dam znać. Wydaje się spoko jak na call center.

miko
@Angelina

Infolinia kin działa, odbieram połączenia. W sumie jest spoko, nie musisz sprzedawać ani nic. Jak ktoś chce to mu rezerwuje bilet na film albo mówię jakie filmy teraz lecą. Ogólnie lekka praca, ludzie też ok, przynajmniej nikt się nie drze do słuchawki

@miko

A jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Chodzi mi tu o zawartą umowę z Call&More - na jaki okres jest ona zawierana? Myślę, że oprócz tego, na czym praca polega, użytkowników zainteresują również wyżej podane kwestie. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej poprzedniej wypowiedzi.

@miko

jak infolinja kin działa, to napisz proszę nr telefonu na tą linję . wydaje mi się, że tego nie zrobisz, bo to ściema. przeszłam rekrutację i szkolenie na obsługę infolinji, a sprzedawałam internet cp. z dnia na dzień słyszałam, że nie wiadomo kiedy projekt ruszy, bo to zależy od zleceniodawcy. ogólnie praca tam to lipa tzn; czepiaja się o wszystko, atmosfery nie ma żadnej, sprzęt to ruina, o przełożonych to lepiej nie będę pisać , bo mi usuną opinie. po zakończeniu współpracy dostałam połowę wynagrodzenia, około połowy, poważnie! no i co można więcej powiedzieć o (usunięte przez administratora), którzy obiecują Ci jedną pracę, a tak na prawdę robisz coś na co się nie pisałaś. infolinia kin to kłamstwo, dzięki któremu naiwni sprzedają ich produkt ludzia, którzy go nie potrzebują, za co, po zakończeniu pracy dostają część wynagrodzenia. omijajcie to miejsce z daleka!!

domix

Nie polecam! Wydawało się spoko tylko na początku. Ta puszysta "Pani" niech się nauczy dawać "odpowiednie" feedbacki "twarzą w twarz", a nie przy całej sali. Porażka!

Maja

Ktoś może pracował przy infolinii kin, połączenia przychodzące? Proszę o opinie Pozdrawiam

Kasta

Lubię atmosferę w Call&More Sp. z o.o. za: Spoko ludzie, w porządku szefostwo i praca nie jest zła - polecam!

Robert

Początki zawsze są trudne ale dla chcących pracować i zarabiać to tylko kwestia czasu a później już leci.

Pi#Pong

kilka takich miejsc w CK miałem przyjemność już odwiedzić z tego co czytam jak na szkoleniu tylko 2 usług wymagają to niewiele - chyba się pokuszę o pracę na zimę tu bo widzę że tu opinie raczej na + sprawdzę czy warto

Wolontariusz

Może i atmosfera jest przyjemna, bo praca to nie tylko obowiązki, ale i ludzie :), ale niestety ta firma ma swoje wady. Jakie? (usunięte przez administratora)Jedna pracująca sobota? Też nie prawda. Nie zrobisz targetu, "zapraszają" na kolejną. Generalnie jak ktoś chce pracować charytatywnie to polecam :)

Porównanie

Tak, wysyłasz pakiety medyczne ale wolę to niż sprzedaż abonamentów telefonicznych. Tutaj gadasz o zdrowiu, badaniach ludzie chcą Cię słuchać, a ofert telefonów wszyscy mają dosyć! Pracowałam w innych CC i nie ma porównania.

Pracownica

Bardzo miła atmosfera, trenerki pomagają we wszystkim,wypłata zawsze jest na czas. Polecam każdemu.Grafik jest elastyczny i można pogodzić pracę np. ze studiami.

Dominika

Jestem po szkoleniu na LuxMed. Akurat wolę tą pracę niż umawianie spotkań na odkurzacz za 4 koła. Fajni ludzie i kasa na czas a to najważniejsze. Podobno zawsze dostają pieniądze 10 tego. A w innym CC musiałam czekać do końca miesiąca i prosić się o swoje.

ktoś coś

Hej, podobno poszukują osób do nowego projektu . O co chodzi w tym projekcie??? Wiem że oni jako jedyni nie mają projektów na sprzedaż telefonów komórkowych i zastanawiam się czy nie złożyć cv. ktoś coś wie ?

Ona
@ktoś coś

Sprzedajesz pakiety medyczne Luxmed. Dzwonisz do przypadkowych ludzi i masz wciskać im prywatna opiekę medyczną:)

Jagodka

Jeśli chcesz pracowac za pół darmo, to okej. Fajni ludzie, atmosfera, ale jeśli nie masz celu albo każą iść do domu albo logujesz się na agenta bądź odcinaja ci ponad 500zł z wypłaty za brak celu, a byłaś w pracy,masakra. Mam nadzieję że ta sytuacja się zmieni. Jak narazie ja wyszłam w skarpetkach. A i co do soboty to trzeba robić kilka sobot nie jedna a 2,3soboty w miesiącu. Porażka.

@Arab, dziękujemy za Twój wpis, czy podczas przerwy pracownicy firmy Call&More mają możliwość odgrzania czegoś na ciepło? Ile czasu one trwają? Z miłą chęcią poznamy więcej informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi komentarz w tym temacie, nowe wieści będą tu bardzo przydatne dla wielu użytkowników!

Arab

Przerwy są wliczane do wypłaty. Kasa zawsze jest na czas a to najważniejsze. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to jest firma w której naprawdę można poznać fajnych ludzi.Nawet nowi szybko wdrażają się w ekipę , pozdrówka dla Luizy :)

@Stefan, a co sądzisz o warunkach pracy w firmie Call&More? Czy możesz napisać coś w temacie przerw, są one zaliczane do czasu pracy pracownika? Chętnie poznamy nowe informacje w tym wątku, zapraszam Cię do drugiego komentarza w tym wątku! Nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników forum!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Call&More Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stefan

Żałuje że nie przeczytałam wcześniej dokładniej wszystkich opinii. Szczerze odradzam podjecie współpracy z tą firmą. Chyba że ktoś chce charytatywnie pracować. Wszystko co tu pisze to prawda. Szkolenie to tak na prawdę podjęcie normalnej pracy gdzie trzeba już dzwonić. Umowa szkoleniowa jest tak skonstruowana iż jeśli po przepracowaniu 43 godzin nie uzyskasz 3 pakietów to nie wypłacają Ci pieniędzy. Po rozmowie ze starszymi pracownikami (mam tu na myśli osoby które pracuje do 3 miesięcy bo nikt dłużej nie wytrzyma) okazuje się iż faktycznie stawki godzinowe są obcinane jeśli nie wyrobisz minimum pakietów przez miesiąc. Na prawdę współczuję ludziom którzy nie znają swoich praw i dają się tak traktować.

Zostaw merytoryczną opinię o Call&More Sp. z o.o. - Kielce

Call&More Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zagórska 18B lok. 4
    25-339 Kielce