Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.

wefr 2016-03-27 15:27:29
Jak mozna chwalic sie doswiadczeniem skoro firma istnieje na rynku od pazdziernika 2015?
me 2016-04-06 13:26:22
czy ktoś coś wie na temat zarobków w blue doradztwo europejskie
??????
banier 2016-04-08 13:41:56
Pracowalem za darmoche miesiac
ja 2016-04-12 11:18:24
Dlaczego miesiąc za darmochę? Co tam robiłeś i na jaką umowę?
MISZCZ 2016-04-20 19:48:56
dlaczego za darmochę? Co robiłeś dokładnie?
mirek 2016-05-09 11:17:43
popieram baniera, praca na smieciowke, dostalem telefon sredniej klasy, szkolenia z ktorych nic nie wynikalo. Zadnej podstawy, zart. Niepowazana firma
m 2016-05-11 11:07:40
Zasada w tej firmie jest prosta i uczciwa. Zarobisz tyle ile urobisz. Jeśli nie zarobiłeś nic przez miesiąc to znaczy że nie nadajesz się do tej pracy czyt. nie złapałeś żadnego klienta.
naganiacz 2016-05-11 17:58:11
Takich Blue Doradztwo jest bez liku, Ty się człowieku nabiegaj, a dostaniesz grosze prowizji, resztę zabierze firma bo masz telefon
f 2016-05-16 21:07:27
Możesz się mega napracować ale najważniejszy jest dla nich wynik, nie ważne jak bardzo się starasz. zarobki? tylko prowizja, brak podstawy. umowa? zlecenie, fakt-odprowadzane składki ale to nie to samo co umowa o pracę, wiadomo. szkolenia? albo odwołane albo odklepane, godzina na skype. samochód służbowy? nie wiem, który oddział się go doczekał ale ja pracowałem 4 msc i samochodu brak, minął jakiś czas od zwolnienia i wiem,że nadal nic się nie zmieniło.
obiecanki cacanki, a głupiemu radość. non stop Cie olewają, zbywają, także podejście mają do Ciebie jeśli czegoś potrzebują lub trzeba zrobić wynik.
rafal 2016-06-05 23:37:44
Prowizje są konkretne, temat dotacji nie jest bardzo łatwy, kontakt z klientem biznesowym. Jesli ktoś nie potrafi kontaktować sie z klientami,moze miec na poczatek pod gorke, osoby z doswiadczeniem po bnku lub ubezpieczeniach mają latwiej.branza na pewno perspektywiczna na najblizsze lata
piotrek 2016-06-15 15:42:21
Sami wystawiaja sobie pozytywne komentarze, zal. Nie sa dobra firma, wyniki maja slabe, czyt. skutecznosc. Polecam inne firmy, o blue doardztwo finansowe nie mam najlepszego zdania. Zatrudniaja mlodych ludzi, tansza sila robocza, tak nie mozna osiagnac za wiele.
tomasz2 2016-07-11 15:29:53
po przejściu do pracy z banku, nie mam zastrzeżeń, ale firma sie rozwija. Atmosfera bardzo ok
Arcie 2016-07-21 01:22:53
wiedza jest specjalistyczna przed rozmowa dostałem materiały do nauki, zdam relacje
Polny 2016-07-21 11:10:27
Jeśli chodzi o pisanie Wniosków to jest cąłkiem sympatycznie, generalnie praca jest lekka, dużo można zrobić na wzorach, więc nie trzeba ciągle myślec od nowa, jeśli ktoś szuka roboty to zdecydowanie polecam spróbowanie tutaj, dodam, że to Warszawa i fajna lokalizacja
Zostaw swoją opinię o Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Doradztwo Europejskie sp. z o.o.