brak logo

Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt

Kraków

Opinie o Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt

dickens 2016-04-18 11:32
Dodaję cos od siebie. Nie chcę się wymądrzać, nie chcę także urazić ale proszę Państwa, Państwo tutaj piszą o jakiś kartach multisport czy coś tam.. Ludzie projektuję drogi mosty, wiem, branża trudna, często ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WIEDZA wyprzedza zarobki..ale to trochę niepoważne rozmawiać o kartach multisport, benefitach.. to jest bez sensu, pozbawione jakiejkolwiek logiki, a logika i mądre podejście do problemu winno być domeną konstruktora.. acha i spryt. Wy macie zarabiać pieniądze 4tyś do ręki, 5-6 tysięcy, może więcej, a karta na cały miesiąc kosztuje 150zł-200zł, pracodawca "dokłada" 100zł może. Czy ta stówka jest warta tych tekstów? Tego roztrząsania nieistotnych spraw? Przecież to równowartość 1 obiadu dla dwojga osób w piątkowe popołudnie w Krakowie na mieście...
ona 2016-05-01 23:23
@dickens jeśli dla Ciebie to takie nic, bo szastasz pieniędzmi na rpawo i lewo to Twoja sprawa. Zauważ, że oni podkreslają, że fajne sa tego typu dodatki. Nie wiem po co sie czepiasz. Może dla Ciebie 100 zł przy takich zarobkach to śmiech, ale może nie dla każdego.
geotechnik 2017-08-28 19:03
Biuro lekko mówiąc podejrzane. Radzę uważać- nie płacą podwykonawcom! Mi przynajmniej nie, a "Pan Dyrektor" odbiera telefon tylko jak zadzwonię do niego z nieznanego mu telefonu. Praca wykonana a pieniędzy brak- dawno się nie spotkałem z takim zachowaniem.
1
Wierzyciel 2017-09-20 19:57
Na stronie internetowej w zakładce kontakt ta firma ma "finanse(malpa)rejprojekt.pl - na ten e-mail prosimy kierować wszelkie maile związane ze sprawami finansowymi" - podany mail nie istnieje a po próbie wysłania maila na ten adres serwer wysyła zwrotkę. To jest już arogancja i chamstwo ze strony własiciela/właścieli. Dorobkiewicze i złodzieje. Masakra.
Zostaw swoją opinię o Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt