Opinie o Avexim w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Avexim. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avexim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avexim w Lublin

Damian Nowy wpis

Nadal najniższa krajowa czy coś poprawiło w tym temacie? Ktoś poda stawkę jaką można teraz zarobić? No i czy są do tego premie albo płatne nadgodziny? Tak żebym miał szanse na dorobienie.

byly Nowy wpis
@Damian

Słyszałem ze nic się nie poprawiło.

Alicja Nowy wpis

@małgoniarozumiem, że nie odpowiada Ci praca w Avexim. Możesz powiedzieć dlaczego? W jakim dziale firmy pracujesz/pracowałaś? To co sprawia, że praca ta nie jest odpowiednia dla Ciebie, dla innych może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach.

Janusz Nowy wpis
@Alicja

@Alicja, nie zadawaj tyle pytań bo kociej japy dostaniesz hehe

małgonia

do kitu

jj

Na brak urozmaicenia nie ma co narzekać @kasia, ale zobacz, że nawet nie ma rotacji wśród pracowników .O takie zatrudnienie nie ma co narzekać bo nie wszędzie tak jest. Wiecie może czy wypłata jest terminowa?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Avexim? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

najniższa krajowa...

henryka

od cholery dobre te zarobki - najniższa krajowa.

fala

Nikt nie uciekał.Skoro tak sądzisz to czemu cala załoga zgodziła się na badanie wariografem?

Gosc 2
@fala

Praca w tej firmie- najnizsza krajowa, wyplacana na czas. Wymagania ogromne, dodatkowe magazyny ukrywane poza sklepem i dzwiganie towaru ponad normy, skrzynki z piwem, napoje, mieso itp... Niedoswiadczone Kierowniczki, zatrudniane po znajomosci. Za bledy popelniane przez Kierowniczki sklepow( zle wprowadzane faktury do systemu, niepotrzebne zamowienia, przeterminowany towar ktory powinien isc w koszty) placi zaloga, za to co ukradnie zlodziej rowniez placi zaloga lub ryzykuje wlasne zdrowie szarpiac sie ze zlodziejami. Obarczanie pracownikow obowiazkami ktorych nie powinni wykonywac. Obarczanie zbyt duza iloscia obowiazkow w tym samym czasie, robisz kilka rzeczy naraz. Zmniejszenie ilosci zalogi. Masz 15 min. po zamknieciu slepu na rozliczenie kas, komputer ktory wiecznie muli,pozamiatanie, umycie sklepu, schowanie miesa, pozdejmowanie zwrotow pieczywa, pozamykanie lodowek itd.. jesli klienci na czas nie wyjda ze sklepu i nie wykonasz wszystkich obowiazkow na czas zostajesz i tyrasz za free. Standarty firmy wprowadzane ostatnimi czasy sa zalosne. Pozwalanie na obrazanie pracownikow przez klientow. Zmiana cen bez informacji na sklepie, a gdy klient upiera sie co do ceny przy polce to kasjer/ ka musi wyrownac z wlasnej kieszeni bo nikt ci tej roznicy nie zwraca. Moge tylko powiedziec ze kiedys bylo inaczej-szanowano pracownikow. Dzis jestes tylko wolem za grosze, jak nie ty to przyjdzie ktos inny.

@Gosc 2

Zgadzam się - to szczera prawda. Tak właśnie jest w Aveximie. Bardzo dokładnie tak.

itd

a inspekcje nasłać to każdy ludzik potrafi...

optymista

tzn że nie zgadzaliście się na odpowiedzialność materialną??? pracowaliście z nieświadomością ??? a ta 1/3 to chyba raczej uciekła przed odpowiedzialnością za swoje "czyny"???

henryka

a co do winności bądź niewinności, to... nejlepiej byłoby spytać pana inspektora z inspekcji pracy, aktualnie kontrolującego avexim, czy ta firma jest w porządku wobec pracowników. nielegalne potrącenia z wynagrodzenia niewinnością pracodawcy raczej nie są.

Tola

Uwierz mi , że większość.I nie całą ,bo 1/3 sama odeszła , bo nie mogła patrzeć jak nowa pani kierownik nie radzi sobie ze sklepem.Jakoś jak była poprzednia to manka nie było i nic się nie płaciło a przyszła ta i od razu po ponad 400zł na głowę...Jak Cię stać żeby z najniższej krajowej oddawać po tyle to idź i pracuj powodzenia.

optymista

ciekawe że całą załogę za niewinność zwolnili???

jaaaa

trzymajcie się jak najdalej od tej firmy, nic dobrego was tam nie czeka. na maja mieli dobry zespól, to go rozwalili i znowu szukają.

karink

i co kogoś zaprosili ostatnio na rozmowę czy nie bardzo? poszukuje teżpracy i mam nadzieje, zę dostanę jakąś pracę. proszę napsizcie cośmi o tym jak tam się pracuje. nie mam doswiadczenia ale mam dużo chęci do pracy. czy same rozmowy o prace wie daja ? prosze napiszczie mi i pomozcie. mam nadzieje,ze podacie mi cos.

itrem

a ja szukam pracy, bo naprawde jej potrzebuje- rachunki same się nie opłacą. Wysłałem CV do AVEXIM i mam nadzieję że jakaś propozycja niebawem się pojawi i zaproszą mnie na rozmowę. Właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy, o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać

Lex

Słyszałem że nowy prezes odwala wam numery ? Niech wraca do Biedronki

dzidka

nie zarobisz tyle w avexim, asiu

dzidka

tak, asiu, pracuję w aveximie. zarobki są na poziomie najniższej krajowej.

dzidka

znowu zwolnili ekspedientkę tylko dlatego, że jej komornik zajął pobory. to nieludzkie.

masia

tam pierwszy miesiąc pracuje się na umowie zleceniu- za taką stawkę że lepiej nie pisać, jak się sprawdzisz i twoje nowe urocze koleżanki nie będą na ciebie kablować- dostaje się umowę na okres próbny- tu już jest lepiej bo płacą minimum krajowe z przestrzeganiem kodeksu pracy czyli 160godzin,piszę-może komuś się to przyda, brak socjału---ja ogólnie pracy tam nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Avexim - Lublin

Avexim