C&C Technology Sp. z o.o.

Leszno

Opinie o C&C Technology Sp. z o.o.

kropik 2016-03-26 16:25:20
Pakiet socjalny dopiero po przepracowaniu roku kalendarzowego.
Indywidualne szkolenia, owszem są. Zazwyczaj możesz zaproponować na co chcesz iść, ale kilka razy zdarzyły się szkolenia całkowicie nieprzydatne, a umowa lojalnościowa opiewała na 2 tys. zł (trzeba przyjąć jeżeli chcesz tam dalej pracować, są tego plusy i minusy oczywiście). Na szczęście można powiedzieć, że były to incydenty.
Przez ostatnie 2 lata żadnych międzynarodowych konferencji opłaconych nie było, proszę nie opowiadać bajek.
Były pracownik 2016-04-01 22:27:34
Raczej niczego dobrego, duża rotacja programistów o czymś świadczy. W tej chwili nikogo ze stażem większym niż 1 rok już nie uświadczysz w Katowicach :-)
katowiczanin 2016-04-08 20:07:06
Zgadza się. Duża rotacja. Nieszablonowe projekty to tak naprawdę integracje kodu niskiej jakości z Holandii lub jego utrzymanie. Socjal też jest ale nie dla wszystkich. Urlop trzeba wybrać przed nowym rokiem. Szkolenia ale lojalkę trzeba podpisać.
doinformowany 2016-05-06 23:06:27
aż takiej tragedii z tym kodem nie ma. oczywiście zawsze można powiedzieć, że mogło być lepiej. w każdym razie nie jest to legacy code
Argus 2016-05-14 00:29:23
Plusy: kasa zawsze na koncie, mozna trafic na ciekawy projekt, fajni ludzie.
Minusy : zarządzanie ktore powoduje bardzo duza rotacja programistow. Lojalki za szkolenia na 3 lata.
precz z lojalka 2016-05-17 19:38:29
@jh najlepsze lojalki to takie za 20kPLN :)
Gorzej jak wywalą jak coś Ci się nie spodoba albo zarządowi albo za brak "kultury osobistej", wtedy trzeba oddawać i nie ma zmiłuj się...
tracz 2016-05-17 22:22:19
Czy przypadkiem wypowiedzenie umowy o pracy ze strony pracodawcy nie jest jedynym sposobem na ominięcie spłacania lojaki? Nikt nie będzie ci kazał oddawać pieniędzy jak zostaniesz zwolniony, już nie demonizuj tak. Takiej sytuacji w firmie nie było
stud 2016-10-11 13:42:35
podobno zamykaja oddzial w katowicach? ktos cos wie?
edrt 2016-10-12 11:49:28
Najważniejsze jest to, że można znaleźć zatrudnienie jako konsultant ds. sprzedaży, bo umowa jest w pełni respektowana. Dobrze, że dbają o zadowolenei swoich pracowników, bo to ważne, żeby atmosfera dopisywała każdemu. Ciekawi mnie jednak jaka aktualnie panuje atmosfera.
Katowice 2016-11-17 17:24:02
Byłem rok temu na rozmowie w Katowicach, teraz patrzac na Wasze komentarze chyba dobrze zrobilem ze nie przyjalem oferty. Wtedy dostalem informacje, ze nie ma zadnych pakietow socjalnych, teraz widze ze sa dopiero po przepracowaniu roku. A szkoda bo z zewnatrz firma wygladala na porzadna.
Zostaw swoją opinię o C&C Technology Sp. z o.o. - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&C Technology Sp. z o.o.