Opinie o C&C Technology Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy C&C Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie C&C Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&C Technology Sp. z o.o. w Leszno

Alex Nowy wpis

I jak wyszło z tym funduszem w te minione teraz niedawno święta? Nic nie piszecie a ciekawią mnie aktualne warunki. do Leszna teraz specjalisty ds. marketingu internetowego produktów poszukują. Na stronie wisi oferta. nie widzę opinii o tym dziale, jest więc szansa na jej udzielenie? Oprócz atmosfery zarobki też mnie interesują. :)

Xx Nowy wpis

Czy w firmie jest fundusz socjalny na święta?

Alan

Cześć, czy C&C Technology Sp. z o.o. to teraz TKH Technology Poland Sp. z o.o. ? Pytam bo opinie, nie zachęcają do składania aplikacji, a aktualnie jestem w trakcie rekrutacji.

Kamila Nowy wpis
@Alan

Hej, nie... widzę, że TKH Technology - dawniej C&C Technology jest mylone z C&C Partners.... Zapraszam do TKH :)

Dorota Nowy wpis
@Alan

I rekrutacja wobec tych wspomnianych wątpliwości jak ostatecznie poszła? Ciekawa jestem wrażeń już po nawet samym wdrożeniu, do teraz chyba już się zakończyło? Ile sama rekrutacja teraz trwa tak średnio od złożenia zapytania do ostatecznego feedbacku?

Człowiek

Po paru etapach rozmów na nieco wyższe stanowisko pozostał ogromny niesmak. Merytoryka rozmowy wysoka, niestety sam feedback po nich był miałki i po prostu niezgodny z prawdą. Już nawet nie chodzi o to czy pracę dostałem czy nie, tylko panie potem kompletnie przekręciły moje odpowiedzi. Jakby szukały na siłę powodu zeby mnie spławić. Wystarczyło napisać coś w stylu: "wszystko zagrało, bla bla jednak klient ma pewne wątpliwości itp itd". Kłamanie w feedbacku jest po prostu mierne i wręcz żałosne. Gdyby nie fakt, że rozmowie przysłuchiwały się inne osoby, które się potem do rzeczonego feedbacku odniosły to bym sprawę pominął. Zawsze trafia się dziwna rekrutacja - wiadomo. Przykre to dość bo sam profil filrmy bardzo mi odpowiadał.

@Człowiek

zdaję sobie sprawę, że już po temacie, bo decyzja zapadła ale ciekawa jestem wyjaśnienia z drugiej strony. poważnie sądzisz, że to celowo zostało "przekręcone" jak to nazywasz? o jaki zakres odpowiedzi chodzi w takim razie, nie można było tego zrozumieć dwuznacznie? jakie pytania zadano skoro merytoryka taka wysoka?

Człowiek
@Dorota

Wyjaśnienia brak poza lakonicznym "takie są nasze obserwacje bla bla bla". No niepoważne strasznie bo nijak to się ma do tego jak była prowadzona rozmowa. Pytania podczas rozmowy były bardzo zorientowane na temacie i stanowisku, były dość rzeczowe i nie zionęły tym stereotypowym bełkotem HR. Tymczasem sam feedback okazał się nieśmiesznym żartem. Zagadany o pracę w biurze potwierdziłem, że nie widzę problenmu, wręcz odwrotnie. Feedback za to sugerował jednoznacznie, że odmówiłem praktycznie. Myślę, że paniom brakowało argumentu więc chwyciły się brzytwy zamiast jakoś sensownie mnie spławić. Bardzo nieprofesjonalne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie C&C Technology Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamil

Typowa polska cebulowa firma, taka nienawiść do ludzi, zero jakiś ludzkich uczuć, nienawiść pogarda i wywyższanie się, każde słowo zostanie obrócone przeciwko tobie, nawet jak szybko nie zaprzeczysz to zrobią z ciebie złodzieja i idiotę,

Cebularz
@Kamil

A. dzięki za info ;-)

@Cebularz

No i jak ta informacja po tylu miesiącach została przez ciebie przetworzona? W jakim kontekście tak naprawdę zostało to ujęte i czy do dziś cokolwiek mogło być z tego aktualne?

Dorota

Orientuje się ktoś jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Bo ktoś jeszcze niedawno wrzucił dość niepokojącą opinię, że ponoć panuje tu atmosfera nienawiści. A jak czytam dawne opinie to wszystko wyglądało w miarę ok, więc jak z tą atmosferą tu w końcu?

Zainteresowana

Dzień dobry, Ostatnio na Leszno pojawiła się oferta pracy na stanowisko wsparcia sprzedaży. Czy ktoś orientuje się jakie są widełki płacowe na tym stanowisku ? Czy trzeba realizować jakieś plany sprzedażowe ?

Zuzanna
@Zainteresowana

To nie podali tego w ogłoszeniu? Ciekawe czemu tak zatajają te zarobki.

Zainteresowany pracą

Mam pytanie jakie w firmie jest podejście do pracownika oraz jak wygląda obłożenie pracą? Dla ułatwienia, podam do wyboru odpowiedzi, mogą nie odzwierciedlać w 100% prawdy, zatem proszę o własne interpretacje jeśli coś mocno odbiega. Mam też nadzieję, że ten quiz jest dość czytelny i pomoże w podjęciu decyzji. 1a. Każdy wykonuje pracę w swoim własnym tempie, nie ma nacisków. 1b. Masz ograniczony czas na zadanie, ale obciążenie nie przekracza 70% czasu dnia pracy, umysł ma szansę odzyskać świeżość. 1c. dokucza stres i krótkie terminy, które są trudne do osiągnięcia, rzadko który sprint kończysz w terminie. (zastanawiasz się tylko po co robić terminy, których nie da się dotrzymać, zaczynasz mieć dość tej pracy) 1d. Terminy są nierealne, panuje chaos, wozisz puste taczki bo nie ma kiedy ich ładować. Po kilku dniach już chcesz odejść. 2a. W razie trudności jesteś aktywnie wspierany przez kolegów lub pracodawcę, dostajesz również szkolenia. Koledzy cieszą się niosąc pomoc innemu, sami się przy tym uczą, wychodzicie razem na piwo, planujecie wypady wakacyjne. 2b. W razie trudności jesteś skazany na siebie, koledzy zwykle udają że nie nic nie umieją byle dać im spokój, pomagają rzadko ale potrafią pogadać od czasu do czasu o pierdołach. 2c. Pracujesz sam, koledzy nie chcą nawiązywać kontaktu, panuje gęsta atmosfera zastraszenia, jeden na drugiego zwala winę. 3a. nie wymaga się siedzenia po godzinach wcale, liczy się komfort pracownika. 3b. czasem trzeba usiąść po godzinach, ale tyle ile chcesz abyś czuł się z tym dobrze, masz za to dodatkowo płacone albo wolny dzień. Nadgodziny robisz nawet z przyjemnością, bo brakuje Ci trochę $ do spełnienia marzenia. 3c. masz tak długo siedzieć aż zrobisz, nadgodziny nie są płatne. 4a. liczy się aby pracownik mógł się rozwijać, zdobywać większe umiejętności, firma pomaga w tym aktywnie, szkolenia online, wyjazdy, boot campy, duża pomoc kolegów. 4b. pracownik ma się sam dokształcać z internetu, ale firma daje na to sporo czasu, można też swobodnie wymieniać wiedzę z kolegami. 4c. szkolenia są ale nie ma czasu aby je odbyć, pracownik musi umieć wszystko co aktualnie pracodawca wymaga, ma uczyć się w domu po godzinach na własny koszt, a nie w pracy. 4d. jakie szkolenia? Tam są drzwi…

Old
@Zainteresowany pracą

Pracowałem kila lat temu i: 1: krótkoterminowo a, długoterminowo c, Na bieżąco jest akurat dość dobrze, ale planowanie projektu wtedy leżało. 2: a, załoga jest super 3: zazwyczaj a. Ale jak pojawiał się problem to niestety c, bo kierownictwo nie potrafiło brać na klatę, że oni nie dopilnowali. 4: coś pomiędzy b i d Generalnie idzie się dokształcić w trakcie godzin roboczych, ale o wybranych samemu szkoleniach płatnych zapomnij. Darmowe to jeszcze, ale jakość takowych to kpina zazwyczaj. A, i dają lojalkę chyba na wszystko na 3 lata, więc trzeba z góry założyć, ze część kosztów szkolenia samemu się pokryje. Osobiście uważam, że na pierwszą pracę super miejsce, ale płacili tragicznie kilka lat temu.

Franciszek

Szukają teraz stażystów? Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo chciałbym się zgłosić.

Grzesiek

Na chwilę obecna firma ma dobre opinie również jako pracodawca, więc cisza na forum tylko potwierdza tą opinię!

Nick Nick Nick
@Grzesiek

Hmm cieżko się pogodzic z tą teza - gdyby było okay to nie szukaliby na gwałt juniorów do wszystkiego, ponadto nie musieliby by uprawiać farsy pt. CodeLeszno.

Ciekawski
@Nick Nick Nick

Czy CodeLeszno to marka/organzaicja należąca do C&C Technology? Jest to grupa zapaleńców z Leszna, w skłąd któ®ech wchodzą dwie osoby działające w Code Leszno. Skąd pochodzą Twoje (fałszywe) informacje?

Przenikliwy

Z firmą C&C Technology byłem związany kilka lat. Projekty nad którymi pracowałem były na prawdę ciekawe, wymagające i co najważniejsze opracowywane od samego konceptu w firmie (oczywiście we współpracy z firmami w Holandii). Niezdecydowanym polecam, choćby wybrać się na rozmowę i porozmawiać. Rotacja jest na poziomie każdej innej firmy.

@Przenikliwy

Dziękuje za opinię. Jak wnioskuję firma oferuje pracownikom dużą ilość wyzwań zawodowych? To może być pozytywna wiadomość dla osób ambitnych, pragnących rozwijać w firmie swoje kwalifikacje. A czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Co sądzisz na ten temat?

Przenikliwy
@Julita

Uważam, że możliwości rozwoju firma daje na każdym etapie ścieżki zawodowej. Od juniora po tech leada. Osoby pracujące sa z ogromnym doświadczeniem i można się wiele nauczyć z każdej z dziedzin. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to application center a prawdziwe development center gdzie powstaje realny produkt. Z tego względu też w zasadzie wymagane jest minimum samodyscypliny. Odnośnie zarobków to jest kwestia tak subiektywna, że ciężko o rzetelną odpowiedź. Na pewno firma dba o work life balance i ogólne zadowolenie pracownika. Darmowa kawa, herbaty jakie kto chce firmowe imprezy na wysokim poziomie. Narzędzia wykorzystywane w pracy też na plus.

Katowiczanin
@Przenikliwy

Ja bym jednak był trochę powściągliwy z opinią o poziomie rotacji w firmie. 100% rotacji w jednym roku to dość sporo, a Ci z doświadczeniem uciekli zanim zaczęło to wszystko (usunięte przez administratora). Później (usunięte przez administratora)praca przechodziła w "work balance".

Julita

Udało mi się znaleźć kilka ofert pracy w C&C Technology Sp. z o.o. np. na stanowisko programisty java. Niestety pracodawca nie podał w ogłoszeniu warunków zatrudnienia. Czy ktoś z Was mniej więcej wie, co firma może zaproponować przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej? Co sądzicie o takiego typu stanowiskach w C&C Technology Sp. z o.o.?

Julita

@ddd, w takim razie, firma posiadając ciekawe projekty jest bardzo atrakcyjna dla pracowników czy kandydatów? Większość spraw wymieniasz na plus, jednak dlaczego atmosfera jest dusząca? Czy w obecnej chwili prowadzona jest rekrutacja? Wiesz coś na tema zatrudnień?

ddd
@Julita

Za taką atmosferę odpowiada kierownictwo firmy. Pracownicy mocni merytorycznie ale mający własne zdanie (m.in. propozycje mające na celu polepszenie warunków pracy, a co za tym idzie także atrakcyjności pracodawcy) są kolokwialnie mówiąc tępieni. C&C Technology wywodzi się z firmy handlowej, ze średniego miasta i praktyki zarządzania pochodzące z takiej właśnie firmy nie są adekwatne do firmy mającej spore ambicje. Niemniej, firma może być atrakcyjna dla młodszych kandydatów, niewątpliwie pozwala zdobyć cenne doświadczenie, chociaż czasami okupione sporym zdziwieniem dotyczących sytuacji w firmie (m.in. zwolnienia sporej ilości osób, sprzątanie firmy po remoncie przez inżynierów, obowiązkowe szkolenia/wycieczki do centrali firmy, czasami ze stacjonarką pod pachą, lojalki, itp.). A propos zatrudnień, firma stosunkowo często wznawia ogłoszenia, rotacja cały czas spora.

ddd

Bardzo ciekawe projekty i faktycznie nowoczesne technologie stosowane w tej firmie nie rekompensują dziwnych ruchów kadry kierowniczej. Pomimo świetnej lokalizacji i fajnego biura (Katowice) atmosfera jest duszna. Niestety powoduje to sporą rotację pracowników a atmosfera na tym nie zyskuje. Jeśli chodzi o sprawy socjalno/płacowe to szału nie ma.

Katowice

Byłem rok temu na rozmowie w Katowicach, teraz patrzac na Wasze komentarze chyba dobrze zrobilem ze nie przyjalem oferty. Wtedy dostalem informacje, ze nie ma zadnych pakietow socjalnych, teraz widze ze sa dopiero po przepracowaniu roku. A szkoda bo z zewnatrz firma wygladala na porzadna.

edrt

Najważniejsze jest to, że można znaleźć zatrudnienie jako konsultant ds. sprzedaży, bo umowa jest w pełni respektowana. Dobrze, że dbają o zadowolenei swoich pracowników, bo to ważne, żeby atmosfera dopisywała każdemu. Ciekawi mnie jednak jaka aktualnie panuje atmosfera.

stud

podobno zamykaja oddzial w katowicach? ktos cos wie?

precz z lojalka

@jh najlepsze lojalki to takie za 20kPLN :) Gorzej jak wywalą jak coś Ci się nie spodoba albo zarządowi albo za brak "kultury osobistej", wtedy trzeba oddawać i nie ma zmiłuj się...

tracz
@precz z lojalka

Czy przypadkiem wypowiedzenie umowy o pracy ze strony pracodawcy nie jest jedynym sposobem na ominięcie spłacania lojaki? Nikt nie będzie ci kazał oddawać pieniędzy jak zostaniesz zwolniony, już nie demonizuj tak. Takiej sytuacji w firmie nie było

Argus

Plusy: kasa zawsze na koncie, mozna trafic na ciekawy projekt, fajni ludzie. Minusy : zarządzanie ktore powoduje bardzo duza rotacja programistow. Lojalki za szkolenia na 3 lata.

doinformowany

aż takiej tragedii z tym kodem nie ma. oczywiście zawsze można powiedzieć, że mogło być lepiej. w każdym razie nie jest to legacy code

Zostaw merytoryczną opinię o C&C Technology Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w C&C Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C&C Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C&C Technology Sp. z o.o.?

C&C Technology Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • 17 Stycznia 119
    64-100 Leszno

C&C Technology Sp. z o.o.