Opinie o Sygnia s.c. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sygnia s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sygnia s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sygnia s.c. w Kraków

Ania Nowy wpis

A kłótnie w firmie się u Was zdarzają czy nie ma z tym problemu ?

Worker Nowy wpis

Sumienny i dobry pracodawca.

Kali Nowy wpis

Polecam Sylwestra, nie ma problemów z wypłatami. Dobry kontakt i dobra atmosfera pracy.

Super pracodawca! Nowy wpis

Sygnia Nad Wisłą 2, 85-790

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sygnia s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Sylwester Gumienny

Numer NIP, pod którym przedsiębiorstwo "Sygnia Sylwester Gumienny" prezentuje się w rejestrach gospodarczych to: 9670699975. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się pod adresem: Nad Wisłą 2, 85-790

Luis

Sylwester Gumienny

Polecam Sylwestra, nie ma problemów z wypłatami, dobry kontakt i atmosfera.

Szybki

Dobry pracodawca. SYLWESTER GUMIENNY.

Kosacki

Pan Sylwester to solidna firma, polecam.

miał miał

Ogólnie pozytywnie.

Papapara

W przypadku prowizji płaca pracownika uzależniona jest od jego indywidualnych osiągnięć. Może to być procent od sprzedaży czy wynagrodzenie w zależności od wykonania określonego planu. Pracownik otrzymuje więc wynagrodzenie za wykonane zadania, tylko jeśli spełni wyznaczone cele albo chociaż ich część. Takie wynagrodzenie może być wypłacane pracownikom miesięcznie bądź też w dłuższych okresach czasu.

@Papapara

Czepialstwo w rozliczaniu - nie dla białego człowieka, cześć i dzięki! Nie polecam.

Bartek

Czy ktoś wie jak wyglada praca specjalisty ds najmu? Jaka podstawa itp? Ile prowizji?

Oti SS
@Bartek

Prowizja - forma wynagrodzenia podmiotu z tytułu dokonanej czynności prawnej. Masz tu definicję prowizji, bo widzę że słabo z rozumieniem :) - Może być wynagrodzeniem za pośrednictwo w zawieraniu danej umowy na polecenie lub w imieniu podmiotu zlecającego (np. osoby fizycznej lub prawnej) albo też wynagrodzeniem tegoż podmiotu za świadczone przez niego operacje i usługi. Prowizja często ustalana jest jako odsetek wartości transakcji, usługi, naprawy, lub produktu i pobierana jednorazowo.

Karibu

Jedyne co określili na rekrutacji, to właśnie to, że wynagrodzenie jest stałe oraz motywacje uzależnione od efektów pracy. Ale czy wypłata jest na czas?

Potwierdzam opinię pracownika, długie godziny pracy, wymagana dyspozycyjność również w weekendy

Nie polecam. Przymusowe nadgodziny, najlepiej żebyś pracował 7 dni w tygodniu po 12 godzin. Zarząd wymyśla obowiązkowe imprezy, na których zmusza wszystkich do picia alkoholu i ubliża pracownikom. Ze strony zarządu brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Obiecują umowę o pracę i wysokie zarobki. Kończy się na umowie zlecenie 1000 zł netto.

@pracownik

Przepracowałem tam 3 miesięczny okres stażowy. Mile wspominam i nie kojarzę przymusowych imprez, choć nie powiem brzmi ciekawie i jeśli masz jakieś info na ten temat to daj znać bo czuję się pominięty. Jeśli chodzi o biura nieruchomości to jeśli otrzymujesz 1000 zł podstawy w branży prowizyjnej mimo żadnych wyników sprzedażowych to chyba dobrze. Zarobki w tej branży opierają się na prowizji nie podstawie. Podstawę dają w sklepie bądź na poczcie pozdrawiam.

@pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Sygnia s.c. - Kraków

Sygnia s.c.