brak logo

Bundy Refrigeration Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Bundy Refrigeration Sp. z o.o.

cnaj 2016-03-17 11:14:05
hejka, poszukiwany jest właśnie elektromechanik na teren kalisza przez tę firmę, jeśli ktoś szuka pracy ;) oczywiście wymagane jest wykształcenie zawodowe techniczne co najmniej
urlich 2016-03-19 16:12:06
@cnaj no ale nie tylko, bo tych wymagań jest trochę więcej - doświadczenie na stanowisku i dodatkowo uprawnienia elektryczne do 1 kV. Szukają kogoś na pełny etat na czas nieokreślony, więc jak już ktoś się zatrudni, to otrzymuje w miarę stabilne zatrudnienie.
pilot 2016-03-21 20:36:26
na stanowisko elektromechanika firma chce zatrudnić osobę która na dodatkowo takie cechy jak odporność na stres, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i bardzo dobrą organizację pracy @urlich pomyśl również o tych wymaganiach
sikioo 2016-03-28 13:01:41
nadal jest u nich ta oferta pracy jako Elektromechanik, ale zastnawiams ię czy tylko do Kalisza szukają, nie wiecie może coś na ten temat jeszcze jak wygląda to?
pox 2016-03-30 13:17:13
sikioo, Od ponad miesiąca nie pojawiała się żadna oferta. Z tego co słyszałem od kumpla to już znaleźli kogo chcieli. Teraz pozostaje tylko oczekiwanie na dalsze rekrutacje.
wer 2016-04-01 13:29:26
no ja pameitam ze szukali inzyniera produckji w Kaliszu i chetn ie bym aplikowal na pewno odpowienie kwalifiakcje trzeba miec..no i czekam az znow cos wstaiwa
beos 2016-05-01 15:46:14
No to możesz sobie troszkę poczekać @wer bo nie ma u nich dużej rotacji i pracownicy są raczej zadowoleni, a że firma zatrudnia porządnych ludzi, to nie ma nawet kogo zwalniać :) Ale warto czekać, bo umowa o pracę!
Walker 2016-07-08 16:16:11
Ta firma to niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam tutaj na myśli pracę jak pracownik produkcji.Normy do wyrobienia bardzo wysokie,Do dam,że są one ciągle podnoszone.Stojący nad pracownikiem kierownik lub dyrektor ze stoperem w dłoni to chleb powszedni.Atmosfera raczej na średnim poziomie.Nie mowie tutaj o wszystkich działach bo byłem jedynie na Parownikach.Ludzie są różni jak w każdym miejscu pracy.Nie brakuje tam typowych nygusów ,którzy skutecznie się podlizują aby mieć lżejszą pracę.Są też tacy,którzy absolutnie nie zwracają uwagi i na to co robią licząc,że błąd puszczony przez nich dalej zostanie wylapany w dalszym procesie produkcji.Jeżeli chodzi o maszyny to tutaj tkwi ogromny problem.Urządzenia są na prawdę bardzo stare i mega awaryjne.Zapewnia to ciągła prace mechaniką, którzy nieraz też nie mają pojęcia co robią a naj,epeij udać,że nie ma awarii.W zakładzie istnieje takie stanowisko jak Team Leader.Tutaj również ogromna porażka.Tak na prawdę oprócz przyklejenia magnesów na tablicy z nazwiskami pracowników leader nie robić nic!Chodzenie po hali z telefonem przy uchu to normalny widok podczas gdy inni zasuwają na najwyższych obrotach.Obecnie bardzo dużo osób odchodzi z zakładu.Ciągłe nadgodziny.Skoro brakuje rąk do pracy to powinni postawić jednego z drugim leadera niech trochę po pracują bo chodzić i zbijać bąki to każdy potrafi.Zapomina!em o jednej bardzo ważnej kwestii jaką jest temperatura panująca na hali produkcujnej. Zaduch nie pozwalający na zebranie myśli a co dopiero na pracowanie.Ludzie mdleją.Kilka osób widziałem ma swoje wentylatory, ale to powinien zapewnić zakład a nie żeby pracownik przywoził z domu wiatrak bo nie da się wytrzymać.Wynagrodzenie kiepskie.Nie jest adekwatne do pracy.O dzień wolny trzeba się prosić a najlepiej jak weźmie się na zadanie to wtedy im pasuje.Znalezienie pracy po takim miejscu to kwestia kilku dni.Polecam wszystkim.Nie ma się czego bać.Każda zmiana pracy może okazać się zmianą na lepsze jak w moim przypadku.
Zostaw swoją opinię o Bundy Refrigeration Sp. z o.o. - Kalisz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bundy Refrigeration Sp. z o.o.