Blu Global UK Limited

Wielka Brytania

Opinie o Blu Global UK Limited

ssa 2016-08-06 18:41
Super, że to wszystko idzie w parze @aliceee, ale jaka jest wypłata?
Jason 2016-12-16 13:15
Posrednik posrednika tj agencji angielskiej. Obiecuja co innego a na miejscu jest co innego. Za wszystko chca kasy ale sami nie placa !!!!!!. Unikac
snikers156 2016-12-26 00:16
Planowałem wyjechać przez tą agencję Jason możesz coś więcej napisać o warunkach pracy mieszkania itd. ?
angol 2017-03-13 22:49
Jedzie ktoś jako pracownik ziemny? Tam do Bristol kiedy się zdaje testy na karte CSCS po angielsku jakie jest to zakwaterowanie
Gość 2017-10-11 14:22
Czy ktoś obecnie pracuje w tej firmie na stanowisku pracownik magazynu lub kierowca wózka widłowego ? Czy firma rzeczywiście tyle płaci ile podają w ogłoszeniu 1900 f jako kierowca wózka widłowego ? Jakie są warunki pracy w tej firmie, godziny pracy, czy są nadgodziny ?
Czy firma jest solidna tak jak o sobie piszą? Tego typu ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownik magazynu i kierowca wózka widłowego pojawiły się już wcześniej w tym roku. Czy firma tak często zwalnia pracowników czy po przyjeździe okazuje się, że jest całkiem inaczej niż w ogłoszeniach?
Zostaw swoją opinię o Blu Global UK Limited - Wielka Brytania
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blu Global UK Limited